Yemek Kitapları

Yemek Kitapları Türk Mutfağı Dünya Mutfağı Hakkında Bilinmeyenler merak edilenler hepsi Deli Tavşan Kitap kategorisinde hemen sipariş verin kapınıza gelsin

Aktif filtreler

Gökkuşağı Tarifleri

Fiyat ₺140,00
Stok Durumu: 1 Adet Var

Gökkuşağı Tarifleri Kitap Açıklaması

Bir karnabahardan farklı kaç çeşit yemek yapabiliriz? Severek yediğimiz lezzetlerin daha hafif alternatiflerini evde hazırlamak mümkün mü? Bu soruları kendinize soruyorsanız; kolay, lezzetli, bir yandan da gücünü doğadan alan sağlıklı tarifler arayışındaysanız şu an tam olarak doğru yerdesiniz. Sebze ve meyvelerin gökkuşağı gibi rengârenk olan büyüleyici dünyasına hoş geldiniz!

Stok Durumu: Out of stock

İnsanlık tarihinin en eski ve en “kutsal” bitkilerinden biri olan üzüm hakkında bugüne dek yayımlanmış en kapsamlı kitaplardan bir yayımlandı. Ankara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Gıda Mühendisliği Bölümünden Doç. Dr. R. Ertan Anlı’nın hazırladığı kitap, konuyu bilimselliğin gerektirdiklerinden taviz vermeden, rahat anlaşılır bir dil ve üslupla ele alıyor.

Stok Durumu: Out of stock

İstanbul’un kıyasıya bir rekabet içindeki lezzet haritasında yirmi beş yıldır en üst kategoride yer alan Sunset Grill & Bar’ın gördüğü ilginin sırları. Bir mutfağın sahip olduğu konumu korumasını sağlayan menüdeki tatların en ince ayrıntılı tarifleri.

Yiyecek ve içeceği yaşam kültürünün temeli olarak gören herkesin keşfetmekten keyif duyacağı, gizli bir dünyanın ipuçları. İstanbul’da bir restoran konuşuyor, kendini anlatıyor ve misafirlerini memnun etmeye dair tüm bildiklerini ilk kez okurla paylaşıyor.

Ürün karşılaştırmak için eklendi