Yemek Kitapları

Yemek Kitapları Türk Mutfağı Dünya Mutfağı Hakkında Bilinmeyenler merak edilenler hepsi Deli Tavşan Kitap kategorisinde hemen sipariş verin kapınıza gelsin

Aktif filtreler

Stok Durumu: 1 Adet Var

Yaşamdan Gurme Pencereler

Akıl Çelen Kitaplar' dan Yaşamdan Gurme Pencereler Okuyanların çok hoşuna gitmişe benziyor. Yemekler, Geziler, Denizler, ODTÜ, Göcek vs. Neşe Yalabık, bir yandan kendi yaşamından pencereler açarken, bir yandan da alışılmışın dışında zevkler tatmak isteyenlere içten olduğu kadar keyifli deneyimlerini aktarıyor. Gerek dünya, gerekse yöresel mutfaklarımızdan sunduğu çeşitli örneklerle, Yaşamdan Gurme Pencereler okuyucularını uluslararası mutfak kültürünün bir parçası hâline getiriyor.

Stok Durumu: Out of stock

İnsanlık tarihinin en eski ve en “kutsal” bitkilerinden biri olan üzüm hakkında bugüne dek yayımlanmış en kapsamlı kitaplardan bir yayımlandı. Ankara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Gıda Mühendisliği Bölümünden Doç. Dr. R. Ertan Anlı’nın hazırladığı kitap, konuyu bilimselliğin gerektirdiklerinden taviz vermeden, rahat anlaşılır bir dil ve üslupla ele alıyor.

Ürün karşılaştırmak için eklendi