Filtreleme ölçütü

Fiyat

Fiyat

  • ₺71,00 - ₺234,00

Aktif filtreler

Stok Durumu: 8 Adet Var

43104 LEGO® Vidiyo™ Alien DJ BeatBox / 73 parça /+7 yaş

43104 LEGO® Vidiyo™ Alien DJ BeatBox Dans etmeyi ve performans sergilemeyi seven çocuklara müzik videosu dünyasının kapılarını açın. Bu LEGO® VIDIYO™ Alien DJ BeatBox (43104) ile oyun saatleri çok heyecan verici olacak. Ücretsiz uygulamayı indirerek müzik minifigürünü tarayın ve alien DJ’in havalı sahne kimliğini ortaya çıkarın. Sonra çocuklar güvenli sosyal bildirimlerde başkalarıyla paylaşmak için kendi benzersiz müzik videolarını yaparken BeatBitleri tarayarak özel efektlere, meydan okumalara ve daha fazla şeye erişim sağlayın.

Stok Durumu: 8 Adet Var

43105 LEGO® Vidiyo™ Party Llama BeatBox / 82 parça /+7 yaş

43105 LEGO® Vidiyo™ Party Llama BeatBox Dans etmeyi ve performans sergilemeyi seven çocuklara müzik videosu dünyasının kapılarını açın. Bu LEGO® VIDIYO™ Party Llama BeatBox (43105) ile oyun saatleri çok heyecan verici olacak. Ücretsiz uygulamayı indirerek müzik minifigürünü tarayın ve llama’nın havalı sahne kimliğini ortaya çıkarın. Sonra çocuklar güvenli sosyal bildirimlerde başkalarıyla paylaşmak için kendi benzersiz müzik videolarını yaparken BeatBitleri tarayarak özel efektlere, meydan okumalara ve daha fazla şeye erişim sağlayın.

Stok Durumu: 8 Adet Var

43106 LEGO® Vidiyo™ Unicorn DJ BeatBox / 84 parça /+7 yaş

43106 LEGO® Vidiyo™ Unicorn DJ BeatBox Dans etmeyi ve performans sergilemeyi seven çocuklara müzik videosu dünyasının kapılarını açın. Bu LEGO® VIDIYO™ Unicorn DJ BeatBox (43106) ile oyun saatleri çok heyecan verici olacak. Ücretsiz uygulamayı indirerek müzik minifigürünü tarayın ve unicorn DJ’in havalı sahne kimliğini ortaya çıkarın. Sonra çocuklar güvenli sosyal bildirimlerde başkalarıyla paylaşmak için kendi benzersiz müzik videolarını yaparken BeatBitleri tarayarak özel efektlere, meydan okumalara ve daha fazla şeye erişim sağlayın.

 

Stok Durumu: 8 Adet Var

43101 LEGO® Vidiyo™ Bandmates Mini Figür BeatBox / 11 parça /+7 yaş

LEGO VIDIYO Bandmates ve uygulama ile çocukları heyecan verici müzik videolarını yönetmeye, prodüksiyonunu yapmaya ve bu videolarda oynamaya teşvik edin. Hepsi de farklı müzik türlerinden esinlenen 12 karakterin olduğu bu koleksiyondaki oyuncak minifigürler arasında dansçılar, rapçiler, gitaristler, davulcular, şarkıcılar ve daha fazlası var. Çocuklar uygulamayı kullanarak karakterlerini videoda canlandırdığında oyun hemen başlar.

Stok Durumu: 3 Adet Var

43107 LEGO® Vidiyo™ HipHop Robot BeatBox / 73 parça /+7 yaş

43107 LEGO® Vidiyo™ HipHop Robot BeatBox Dans etmeyi ve performans sergilemeyi seven çocuklara müzik videosu dünyasının kapılarını açın. Bu LEGO® VIDIYO™ HipHop Robot BeatBox (43107) ile oyun saatleri çok heyecan verici olacak. Ücretsiz uygulamayı indirerek müzik minifigürünü tarayın ve robotun havalı sahne kimliğini ortaya çıkarın. Sonra çocuklar güvenli sosyal bildirimlerde başkalarıyla paylaşmak için kendi benzersiz hip hop müzik videolarını yaparken BeatBitleri tarayarak özel efektlere, meydan okumalara ve daha fazla şeye erişim sağlayın.

Stok Durumu: 3 Adet Var

43103 LEGO® Vidiyo™ Punk Pirate BeatBox / 73 parça / +7 yaş

LEGO VIDIYO Punk Pirate BeatBox setiyle kendi müzik videolarını yönet, prodüksiyonunu yap ve videoda rol al. Uygulamayı kullanarak, internette paylaşabileceğin muhteşem bir pop müzik videosunda punk pirate’ı canlandır. Korsanın çıpa gitarıyla nasıl döktürdüğünü izle. Gerçek bir korsan gibi sözcükleri ‘arrr’a dönüştüren eğlenceli özel efektler ekle. Turneye çıkmaya hazır mısın? Harika! BeatBox’ını da katlayıp yanında götürebilirsin.

Ürün karşılaştırmak için eklendi