Filtreleme ölçütü

Stok durumu

Stok durumu

Fiyat

Fiyat

  • ₺168,00 - ₺401,00

Aktif filtreler

Stok Durumu: 8 Adet Var

76901 LEGO® Speed Champions, Toyota GR Supra / 299 parça / +7 yaş

LEGO® Speed Champions Toyota GR Supra (76901), çocuklara ve her yaştan otomobil tutkunlarına dünyanın en ünlü yüksek performanslı spor arabalarından birini koleksiyonlarına katma, modelini yapma ve keşfetme şansı veriyor. Gerçekçi detaylarla dolu bu aslına uygun model, sürükleyici bir yapım deneyimi sağlar, sergilemek için mükemmel ve yüksek enerjili yarış aksiyonu için muhteşemdir!

Stok Durumu: 6 Adet Var

76896 LEGO® Speed Champions Nissan GT-R / 298 parça / +7 yaş

Dünyanın en popüler yüksek performanslı spor arabalarından biri olan efsanevi Nissan GT-R NISMO ile yarışmaya hazır mısın?

Bu muhteşem detaylarla dolu LEGO Speed Champions modeli, 50 yıldır otomobil hayranlarının sevdiği rekor kıran drift arabasına dayalıdır.

Şimdi LEGO parçalarıyla bir mini versiyonunu yaparak başlangıç çizgisine koyma ve yarışıp zafer kazanma sırası sende!

Stok Durumu: 2 Adet Var

6895 LEGO® Speed Champions Ferrari F8 Tributo / 275 parça / +7 yaş

Ferrari’nin üretim yaptığı gelmiş geçmiş en güçlü V8 arabalardan biri olan F8 Tributo’yu yapmaya ve yarışmaya hazır ol!

2020’de yeni çıkan bu harika arabanın mini versiyonuna sahip olabilirsin. Bu orijinal ve son derece ayrıntılı modeli yap ve arkadaşlarına göster ya da pistte yarıştır. Bu inanılmaz, süper hızlı Ferrari'nin direksiyonuna geçerek en iyisi olduğunu ispatla! Minifigür kokpiti, sabit olmayan ön camı, ayrıca Competizione’yi klasik F40 yol arabasına çevirmek için değiştirilebilir spoyler ve kaputları bulunan Ferrari F40

Stok Durumu: 1 Adet Var
76897 LEGO® Speed Champions 1985 Audi Sport quattro S1 / 250 parça / +7 yaş
Şimdi ilk kez, benzersiz görünümü ve turbo gücüyle çok sayıda otomobil tutkununun gönlünü kazanmış ünlü 1985 Audi Sport quattro S1’in mini versiyonunu yapabilirsin. Bu klasik modelin sürücü koltuğuna atla ve gaza basarak pistte ya da orman yollarında yarış. 
 LEGO Speed Champions 1985 Audi Sport quattro S1 Bu klasik modelin sürücü koltuğuna atla ve gaza basarak pistte ya da orman yollarında yarışırken çocuklar zamanın nasıl geçtiğini bile anlayamayacak. Çocuklarınızın hayal güçlerinin gelişmesine ve yeni serüvenlere dalmasını izlemek olukça zevkli olacak.
Stok Durumu: Out of stock

75890 LEGO® Speed Champions Ferrari F40 Competizione / +7 yaş / 198 parça

LEGO® Speed Champions 75890 Ferrari F40 Competizione oyuncak arabasını yap, sonra Enzo Ferrari’nin yaşamında geliştirdiği son araba olan klasik F40’a dönüştür! Orijinal detaylarla dolu bu 2’si 1 arada modelin çıkarılabilir ön camlı bir minifigür kokpiti, ayrıca Competizione'yi F40'ın yol versiyonuna çevirmek için değiştirilebilir kaputları ve spoylerleri bulunur. Bu oyuncak araba, ayrıca heyecan verici yarış senaryolarını canlandırmak için bir Ferrari yarış pilotu minifigürüne sahiptir. Ferrari yarış pilotu minifigürü dahildir.

Ürün karşılaştırmak için eklendi