Puzzle & Kutu Oyun Çeşitleri ve Modelleri En Yeni Ürünler

Puzzle & Kutu Oyun Çeşitleri ve Modelleri En Yeni Ürünler

Çocuk Puzzle'ları Hakkında Tüm Merak Edilenler

Puzzle kavramı, yaklaşık olarak 1700’lü yıllardan beri hayatımızın bir parçası. Hem eğlendiren hem de eğitici nitelikler taşıyan puzzle, her yaşa uygun olarak sunulan bir aktivitedir. Çocuk puzzle’ları da hayatımızda yer eden bu anlayışın içinde önemli bir konumda yer alıyor. Zira 3-4 yaş puzzle seçenekleri ile beraber puzzle yardımcı ürünler, birçok aile tarafından tercih ediliyor. 50 parçadan oluşan çocuk puzzle ürünleri, çocukların hem gelişimine hem de hoş vakit geçirmelerine katkı sağlıyor.

Çocuk Puzzle Modelleri ve Özellikleri

Parçalardan bir bütün yaratma çabasını eğlenceli hale getiren puzzle’lar, çocukların hayal dünyasını geliştiren bir özelliğe sahip. Aynı zamanda çocukların temel becerileri kazanmalarında da büyük bir etkisi var. Bu konuda eğitici yapboz oyunları oyna seçeneklerinin her çocuğun gelişimine belli bir oranda katkı sağladığını söyleyebiliriz. Çocuk puzzle modelleri, çocukların hayal dünyasını çeşitli kurgusal ve çizgi roman karakterleri ile diri tutar.

Batman, Superman temalı puzzle’ların yanı sıra Pepee ve Scooby Doo gibi sevilen karakterlerden oluşan puzzle’ları da görmek mümkündür. Günümüzde bu tarz puzzle’lar geliştiren birbirinden farklı markaların varlığı da çocukların hayal gücü ve koordinasyon becerilerini güçlendirir. Örneğin Art Puzzle, Yappuzz, Trefl Puzzle gibi markalar 50 parça puzzle ürünlerinden 8 yaş puzzle’lara kadar geniş bir çeşitliliğe sahiptir. Her geçen gün daha da ilgi odağı haline gelen puzzle’lar, farklı markaların da etkisiyle çocukların yeniliklere adapte olmalarını da sağlar.

Çocuk Puzzle Fiyatları

Çocuk puzzle fiyatları, ürünün niteliğine göre farklılıklar içerir. Örneğin 7 yaş puzzle ile 3-4 yaş puzzle’lardaki parça sayısı, fiyatlardaki farklılıkların ana nedenlerinden biridir. Aynı zamanda puzzle teması da fiyat üzerindeki çeşitliliğin bir diğer sebebidir. Tema ve parça sayısı gibi faktörlere bağlı olarak fiyatlarda farklılık olduğunu görsek de çocuklar için hazırlanan her puzzle ürününün uygun fiyatlara sahip olduğunu söylemek mümkündür.

Hem kaliteli hem de ucuz çocuk puzzle’ları satın almak için Delitavsan.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Delitavsan.com, 12 parça puzzle ürününden 8-11 yaş seviyesine kadar farklı puzzle’ları portföyünde barındırır. En ucuz ve kaliteli alışverişlerin güvenilir adresi Delitavsan.com ile aradığınız puzzle’a hemen ulaşabilirsiniz.

Çocuk Puzzle’ları Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Çocuk puzzle’ları satın alırken mutlaka kaliteli markaları tercih edin. Bazı puzzle’lar malzeme kalitesi itibariyle sağlığa zararlı olabilir. Aynı zamanda 36 parça puzzle ve 12 parça puzzle ürünlerindeki eksik puzzle parçaları, güvenilir olmayan markaların yol açtığı sorunlar arasındadır. Puzzle alırken ayrıca çocuğunuzun seviyesine uygun olan bir puzzle’ı tercih etmeniz her zaman daha doğrudur. Delitavsan.com adresinde çocuğunuz için en uygun puzzle seçeneklerini bulabilirsiniz.

Delitavsan.com portföyü, bebek puzzle’ı ürünlerinden 8 yaş puzzle seviyesine kadar en kaliteli ve güvenilir markaları bünyesinde barındırır. Kapsamlı ürün yelpazesi arasından istediğiniz bir puzzle’ı kolayca seçebilir ve hızlı bir şekilde adresinize sipariş verebilirsiniz.

Sevdiğin Markaların Yeni Sezon Ürünleri Ve Kampanyaları Deli Tavşan'da. Hemen Alışverişe Başla, Sana Özel Büyük İndirim Fırsatlarını Kaçırma. Kaçırılmayacak Fırsatlar. Yetişkin Puzzle, Çocuk Puzzle, Kutu ve Aile Oyunları, Okey, Tavla, Monopoly Eğlencenin Adı %shop-name% Puzzle, Kutu Oyun, Aile Oyunları, Çocuk Puzzle, Art Puzzle, Grup Oyunları, Aile Oyunları, Okey Takımı, Satranç

Aktif filtreler

125593 Ravensburger, Tower Bridge 3D Puzzle 216...

Fiyat ₺304,44
Stok Durumu: 11 Adet Var

125593 Ravensburger, Tower Bridge 3D Puzzle 216 parça /İndirimli Fiyat

Ravensburger Puzzle´ları uzun geçen bir günden sonra rahatlamak veya ailenizle birlikte iyi vakit geçirmek için birebirdir.

Her bir puzzle parçası tektir, kalitelidir ve mükemmel bir şekilde yerine oturur.

3D puzzlelar ile farklı ve yeni bir eğlenceyi deneyimleyebilirsiniz.

Trefl Puzzle Funfair 3000 Parça Puzzle

Fiyat ₺191,16
Stok Durumu: 20 Adet Var

Trefl Puzzle 3000 parça puzzle Polonya fabrikalarında üretilmekte ve dünyanın en büyük puzzle fabrikaları

arasında bulunmakta dır.Yıllık 18 milyon kutu puzzle üretim kapasitesine sahiptir. Yaptığı üretimlerinde

kalite ve çeşitliliği bir araya getirerek Yetişkin Puzzle grubunda 300 parçadan 6.000 parçaya kadar geniş

yelpazede puzzle seçeneği sunan marka, tüm dünyada en sevilen puzzle markaları arasında yerini almıştır.

Çak bi' Beşlik

Fiyat ₺206,50
Stok Durumu: 2 Adet Var

Çak Bi’ Beşlik, 1 soru, 5 cevap, bol eğlence!

Kart okununca ele en hızlı kim vuracak?

Soruya 10 saniye içinde 5 farklı cevap veren ilk oyuncu ol, o kartı kazan.

Oyunun sonunda en çok kartı olan oyunu kazanır.

Sorular kolay, cevap vermek hiç kolay değil!

Educa Puzzle Symbols From North America 1500...

Fiyat ₺174,64
Stok Durumu: 6 Adet Var

Educa Puzzle Symbols From North America 1500 Parça Puzzle Kökeni 1894’te kurulan Borras

Plana S.A.‘ya dayanan Educa Puzzle firması, eğitici oyunlar ve puzzle sektöründe piyasa standartlarını belirleyen öncü bir markadır. Barselona daki fabrikasında ürettiği ürünlerini son teknoloji makineler ve çevre dostu, üst kalite materyaller kullanarak elde etmektedir.

Trefl Puzzle Green Umbrella 500 Parça Puzzle

Fiyat ₺71,98
Stok Durumu: 33 Adet Var

Trefl Puzzle 500 parça puzzle Polonya fabrikalarında üretilmekte ve dünyanın en büyük puzzle fabrikaları arasında bulunmaktadır.

Yıllık 18 milyon kutu puzzle üretim kapasitesine sahiptir. Yaptığı üretimlerinde kalite ve çeşitliliği bir araya getirerek Yetişkin Puzzle grubunda 300 parçadan 6.000 parçaya kadar geniş yelpazede puzzle seçeneği sunan marka tüm dünyada en sevilen puzzle markaları arasında yerini almıştır.

Hasbro Monopoly Cheater's Edıtıon

Fiyat ₺307,98
Stok Durumu: 2 Adet Var

Hasbro Monopoly Cheaters kutu oyunu, oyun gecelerinde ve diğer eğlenceli arkadaş toplantılarında herkesin favorisi olacak. Kuralların esnek olduğu, borç para alınabilen ve eğlenceli anlaşmaların hoş karşılandığı Monopoly anlarının tadını çıkar. Zarda gelen sayıya uyma,

Educa Puzzle Paris Haritası Puzzle 500 Parça...

Fiyat ₺96,76
Stok Durumu: 11 Adet Var

Educa Puzzle Paris Haritası Puzzle 500 Parça Puzzle

İncelemekte olduğunuz puzzle, Educa Borras firması tarafından İspanya'da üretilmektedir.

EDUCA BORRAS 2001 yılında, puzzle ve oyuncak alanındaki iki köklü firmanın birleşmesi ile kurulmuştur bir işletmedir.

Educa®, eğitici çocuk puzzle'larından 42000 parça büyüklüğünde yetişkin puzzle modellerine kadar üretim yapmaktadır.

3310 Anatolian Bahçıvan Köpekler / 260 Parça...

Fiyat ₺49,56
Stok Durumu: 6 Adet Var

3310 Anatolian puzzle 260 Parçadan 3000 Parçaya kadar üretim yapabilen ve birçok ülkeye ihraç edilen bir Türk firmasıdır.

Anatolian Puzzle Ürün Adı:Bahçıvan Köpekler/Puppies in a Wheelbarrow Ürün Kodu:3310 Parça Sayısı:260 parça Bitmiş

Puzzle Ölçüsü:48x33 Eser Sahibi:Greg Cuddiford Ürün Çıkış Yılı:2016

Ürün karşılaştırmak için eklendi