Psikoloji

İç Dünyanızı Altüst Edecek psikoloji kitapları Psikoloji Kitabı Türleri. İnsan psikolojisi çok derin ve geniş bir konudur. Bu konu üzerine yazılmış onlarca kitap bulunabilir.

Aktif filtreler

Stok Durumu: 2 Adet Var

Gündelik yaşamlarımız o kadar zıvanadan çıkmış ve sorunlarla dolu ki hayattan keyif almayı çoğu zaman unutuyoruz. Mutlu ve huzurlu olmaya çabaladıkça, hayatımızın en önemli kısımlarını ıskalıyoruz. Yazarlar, Oxford Üniversitesi profesörü Mark Williams ve ödüllü gazeteci Danny Penman, daha az stresli, daha az kaygılı ve daha az yoran huzurlu bir yaşama giden yolda sekiz haftalık bir rehber sunuyorlar.

Akılgözü

Fiyat ₺49,00
Stok Durumu: 3 Adet Var
  • Canınızı sıkan bir anı var mı ya da kurtulamadığınız yersiz bir korku?
  • Sebepsiz yere kendinizi kızgın ya da üzgün hissediyor ve sakinleşmekte zorlanıyor musunuz?
  • Bazen kendi davranışlarınızı anlamlandıramıyor ve ne kadar deneseniz de öyle davranmaktan vazgeçemiyor musunuz?
  • Kendinizi çocuğunuzla (ya da anne-babanız, eşiniz veya patronunuzla) kaçınılmaz bir tartışmanın içinde bulup istemediğiniz sonuçlarla mı karşılaşıyorsunuz?

Öz Şefkat

Fiyat ₺49,00
Stok Durumu: 1 Adet Var

Dr. Kristin Neff ve diğer uzman psikologların yıllar içerisinde yürüttüğü çok sayıda araştırma, başarısızlıkları ve kusurları karşısında kendilerine karşı şefkat gösterebilen kişilerin, kendilerini yargılayanlara göre çok daha huzur içinde yaşadıklarını ortaya koydu. Öz şefkatin sağladığı güvenlik ve özdeğer duyguları daha istikrarlıdır; aynı zamanda kişinin kendisine özsaygısının düştüğü durumlarda öz şefkat kurtarıcı bir rol üstlenir. Bu kitap öz şefkatli olmanın ve kendinize, yakın bir dostunuza vereceğiniz özeni göstermenin neden bu kadar önemli olduğunu güçlü bir şekilde açıklıyor.

Ürün karşılaştırmak için eklendi