Aktif filtreler

Stok Durumu: 96 Adet Var

81052E Peluş Troll Bebek 26 cm

81052E Peluş Troll Bebek Peluş oyuncakların üretiminde birinci sınıf malzeme kullanılmaktadır. Üretim sonrasında tüm peluş oyuncaklar birçok teste tabi tutulmaktadır. Sitemizde bulunan peluş oyuncakların tamamı Avrupa norm ve standartlarına uygun CE sertifikasına sahiptir. Peluş oyuncaklar her yaş grubuna hitap etmektedir. Ancak peluş oyuncakların . 0-3 yaş grubu bebeklere verilmesi kesinlikle önerilmez. Peluş oyuncaklar 30 derecede, kimyevi madde kullanılmadan ve sıkmadan yıkanmalı, oda sıcaklığında kurutulmalıdır.

Stok Durumu: 96 Adet Var

8651/35 Peluş 35cm Kalpli Ayı

8651/35 Peluş 35cm Kalpli Ayı Bu şirin Oturan Kalpli Ayı Peluş'a kim hayır diyebilir ki? 35 cm. uzunluğundaki yumuşacık tüylere sahip sevimli peluşu büyük küçük herkes çok sevecek! Hem kız çocuklarına hem de erkek çocuklara yönelik iki farklı modeli bulunan bu sevimli peluşu çocuklar yanlarından ayırmak istemeyecekler. Bu sevimli peluşu isterseniz sevdiklerinize hediye edin, isterseniz de evinizde aksesuar olarak kullanabilirsiniz.

Stok Durumu: 96 Adet Var

CN-627 Pel. Kaplunbağa Orta

CN-627 Pel. Kaplunbağa Orta Bu şirin Kaplunbağa Peluş'a kim hayır diyebilir ki? 35 cm. uzunluğundaki yumuşacık Kaplunbağa sevimli peluşu büyük küçük herkes çok sevecek! Hem kız çocuklarına hem de erkek çocuklara yönelik iki farklı modeli bulunan bu sevimli peluşu çocuklar yanlarından ayırmak istemeyecekler. Bu sevimli peluşu isterseniz sevdiklerinize hediye edin, isterseniz de evinizde aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Sevdiklerinizi özel günlerinde mutlu etmek için harika bir hediye olacaktır

Stok Durumu: 96 Adet Var

CN-626 Pel. Kaplumbağa Küçük

CN-626 Pel. Kaplumbağa Küçük Bu şirin Kaplunbağa Peluş'a kim hayır diyebilir ki? 35 cm. uzunluğundaki yumuşacık Kaplunbağa sevimli peluşu büyük küçük herkes çok sevecek! Hem kız çocuklarına hem de erkek çocuklara yönelik iki farklı modeli bulunan bu sevimli peluşu çocuklar yanlarından ayırmak istemeyecekler. Bu sevimli peluşu isterseniz sevdiklerinize hediye edin, isterseniz de evinizde aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Sevdiklerinizi özel günlerinde mutlu etmek için harika bir hediye olacaktır.

Stok Durumu: 96 Adet Var

78397PL Baskılı Renkli Atlar 18cm

Halley Oyuncak 78397PL Baskılı Renkli Atlar Kaliteli baskısı, sağlığa zarar vermeyen malzemedir. Sitemizde bulunan peluş oyuncakların tamamı Avrupa norm ve standartlarına uygun CE sertifikasına sahiptir. Ürünün formunu uzun yıllar koruyabilmesi için çamaşır makinesinde yıkanması tavsiye edilmez. Oyuncak 18Cm Peluş Parlak Renkli Ayı Halley Oyuncak 78397PL Baskılı Renkli Atlar Parlak ve kaliteli baskıya sahip bir pelüş oyuncaktır, sağlığa zarar vermeyen malzemeden üretilmiştir

Stok Durumu: 96 Adet Var

1015726B Anneye Hediyelik Peluş Ayıcık

Bu şirin 1015726B Anneye Hediyelik Peluş Ayıcıklara kim hayır diyebilir ki? Yumuşacık tüylere sahip Sevimli Anneye Hediyelik Peluş Ayıcık büyük küçük herkes çok sevecek! Bu sevimli peluşu isterseniz sevdiklerinize hediye edin, isterseniz de evinizde aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Sevdiklerinizi özel günlerinde mutlu etmek için harika bir hediye olacaktır. Ürün iç kısımları kaliteli dolgu malzemesinden, dış kısımları peluştan üretilmiştir.

Stok Durumu: 96 Adet Var

7042B Peluş Yatan Kaplumbağa 29 cm

Bu şirin 7042B Peluş Yatan Kaplumbağa kim hayır diyebilir ki?

Yumuşacık tüylere sahip Sevimli Peluş Yatan Kaplumbağa büyük küçük herkes çok sevecek!  Bu sevimli peluşu isterseniz sevdiklerinize hediye edin, isterseniz de evinizde aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Sevdiklerinizi özel günlerinde mutlu etmek için harika bir hediye olacaktır. Ürün iç kısımları kaliteli dolgu malzemesinden, dış kısımları peluştan üretilmiştir. Peluş oyuncakları doğal sabun ile elde yıkayabilirsiniz. Ağartıcı ve kimyevi madde kullanılmadan ve sıkmadan yıkanmalı, oda sıcaklığında kurutulmalıdır.

Stok Durumu: 96 Adet Var

90172BC Meslekler Peluşlar

Bu şirin 90172BC Meslekler Peluşlara kim hayır diyebilir ki?

Çocuklar için birbirinden güzel meslekleri tanıtan peluş figürler Sevimli Peluş Meslekler Peluşlar büyük küçük herkes çok sevecek!  Bu sevimli peluşu isterseniz sevdiklerinize hediye edin, isterseniz de evinizde aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Sevdiklerinizi özel günlerinde mutlu etmek için harika bir hediye olacaktır. Ürün iç kısımları kaliteli dolgu malzemesinden, dış kısımları peluştan üretilmiştir. 

Stok Durumu: 96 Adet Var

181034 Gökkuşağı Flamingo 6inch

Bu şirin 181034 Gökkuşağı Flamingo Peluşa kim hayır diyebilir ki?

Sevimli Gökkuşağı Flamingo Peluşlar büyük küçük herkes çok sevecek! Bu sevimli peluşu isterseniz sevdiklerinize hediye edin, isterseniz de evinizde aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Sevdiklerinizi özel günlerinde mutlu etmek için harika bir hediye olacaktır. Ürün iç kısımları kaliteli dolgu malzemesinden, dış kısımları peluştan üretilmiştir. Peluş oyuncakları doğal sabun ile elde yıkayabilirsiniz. Ağartıcı ve kimyevi madde kullanılmadan ve sıkmadan yıkanmalı, oda sıcaklığında kurutulmalıdır.

Stok Durumu: 96 Adet Var

1065PGX  F8 Peluş Araba  40 cm

Bu şirin 1065PGX  F8 Peluş Araba kim hayır diyebilir ki? Yumuşacık tüylere sahip Sevimli F8 Peluş Araba büyük küçük herkes çok sevecek! Bu sevimli peluşu isterseniz sevdiklerinize hediye edin, isterseniz de evinizde aksesuar olarak kullanabilirsiniz. Sevdiklerinizi özel günlerinde mutlu etmek için harika bir hediye olacaktır. Ürün iç kısımları kaliteli dolgu malzemesinden, dış kısımları peluştan üretilmiştir. Peluş oyuncakları doğal sabun ile elde yıkayabilirsiniz. Ağartıcı ve kimyevi madde kullanılmadan ve sıkmadan yıkanmalı, oda sıcaklığında kurutulmalıdır.

Stok Durumu: 96 Adet Var

11989/30 Peluş Flamingo 30 cm

Bu şirin 11989/30 Peluş Flamingo kim hayır diyebilir ki?

Yumuşacık tüylere sahip Sevimli Peluş Flamingo büyük küçük herkes çok sevecek! İncelemekte olduğunuz ürün,  Askılı Pembe Flamingo ürünüdür. Bu sevimli Flamingoyu ister hediye olarak alabilir ya da odanızı dekor ederken kullanabilirsiniz.  Askılı Pembe Flamingo ürünü için tavsiye edilen yaş grubu, 3 yaş ve üzeridir.  Askılı Pembe Flamingo özellikle kız çocuklarının ilgisini çekebilecek bir üründür. 

Stok Durumu: 96 Adet Var

251/30 Pel.Kalpli Ayı-Tavşan-Köpek 30cm

Bu şirin 251/30 Pel.Kalpli Ayı-Tavşan-Köpek kim hayır diyebilir ki?

Yumuşacık tüylere sahip Sevimli Pel.Kalpli Ayı-Tavşan-Köpek büyük küçük herkes çok sevecek! İncelemekte olduğunuz ürün,  Pel.Kalpli Ayı-Tavşan-Köpek ürünüdür. Bu sevimli Pel.Kalpli Ayı-Tavşan-Köpek hediye olarak alabilir ya da odanızı dekor ederken kullanabilirsiniz. Pel.Kalpli Ayı-Tavşan-Köpek ürünü için tavsiye edilen yaş grubu, 3 yaş ve üzeridir. 

Stok Durumu: 96 Adet Var
55048-bal  Niloya Tospik Müzikli Peluş
Bu şirin 55048-bal  Niloya Tospik Müzikli Peluş kim hayır diyebilir ki?
Niloya Tospik Müzikli Peluş çocukların en yakın arkadaşı olmak için geliyor!
Niloya'nın en iyi, arkadaşı tospik artık sesli ve müziklidir.
Niloyanın tospik şarkısı ile çocuğunuzun oyun heyecanı bir kat daha artacak
Sırtına basıldığında ses çıkartır ve müzik çalar
Stok Durumu: 96 Adet Var

29274E/27 Yan Bakan Ayı 27 cm

Yan Bakan Ayı 27 cm

Bu şirin Yan Bakan Ayı kim hayır diyebilir ki?

Yumuşacık tüylere sahip Sevimli Yan Bakan Ayı büyük küçük herkes çok sevecek! 

27 cm. uzunluğundaki yumuşacık tüylere sahip sevimli peluşu Yan Bakan Ayı çok sevecek!

Stok Durumu: 96 Adet Var

5120/30 TShirtlü Ayı 30 cm

Bu şirin 5120/30 TShirtlü Ayı kim hayır diyebilir ki?

Yumuşacık tüylere sahip Sevimli TShirtlü Ayı büyük küçük herkes çok sevecek! İncelemekte olduğunuz ürün, TShirtlü Ayı ürünüdür. Bu sevimli TShirtlü Ayı hediye olarak alabilir ya da odanızı dekor ederken kullanabilirsiniz.  TShirtlü Ayı ürünü için tavsiye edilen yaş grubu, 3 yaş ve üzeridir.

Stok Durumu: 96 Adet Var

10040 Tigger Core Peluş 25 cm

Tigger Core Peluş 25 cm

Bu şirin Tigger Core Peluşa kim hayır diyebilir ki?

Yumuşacık tüylere sahip Sevimli Tigger Core Peluş büyük küçük herkes çok sevecek! 

25 cm. uzunluğundaki yumuşacık tüylere sahip sevimli Tigger Core Peluş hayranları çok sevecek!

Stok Durumu: 96 Adet Var

PHN081-30 Çift Kalpli Ayı 30 cm

Çift Kalpli Ayı 30 cm

Bu şirin Çift Kalpli Ayı kim hayır diyebilir ki?

Yumuşacık tüylere sahip Sevimli Çift Kalpli Ayı büyük küçük herkes çok sevecek! 

30 cm. uzunluğundaki yumuşacık tüylere sahip sevimli peluşu Çift Kalpli Ayı çok sevecek!

Peluş ayıcık 30 cm boyundadır Ayı'nın ellerinde Çift kalp bulunmaktadır.

Stok Durumu: 96 Adet Var
55107-bal Niloya Kalpli Müzikli Peluş Bebek 35cm
Niloya Kalpli Müzikli Peluş Bebek 35 cm. ile Niloya’nın eğlenceli dünyasına davetlisin. Birlikte şarkılar söylerken hem eğlenin hem de öğrenin. Her gün yeni şeyler öğrenen, öğrendikçe daha çok merak eden, merak ettikçe de mutlu olan Niloya ile keyifli vakit geçirmeye hazır mısın? Tıpkı gerçek bir arkadaş gibi her zaman çocukların yanında olan Niloya ile eğlence başlıyor! Çocuklar Niloya Peluş ile birlikte şarkı söyleyerek keyifli vakit geçirecekler!
Stok Durumu: 96 Adet Var

29145E  Parlak Renkli Ayı 25 cm

Bu şirin 29145E  Parlak Renkli Ayı kim hayır diyebilir ki?

Yumuşacık tüylere sahip Sevimli Parlak Renkli Ayı büyük küçük herkes çok sevecek! İncelemekte olduğunuz ürün, Parlak Renkli Ayı ürünüdür. Bu sevimli Peluş Parlak Renkli Ayı hediye olarak alabilir ya da odanızı dekor ederken kullanabilirsiniz.  Peluş Parlak Renkli Ayı ürünü için tavsiye edilen yaş grubu, 3 yaş ve üzeridir.

Stok Durumu: 96 Adet Var

X1626920 Kıyafetli Havlayan Pug Köpek

Bu şirin X1626920 Kıyafetli Havlayan Pug Köpek kim hayır diyebilir ki? Yumuşacık tüylere sahip Sevimli Pelus Kıyafetli Havlayan Pug Köpek büyük küçük herkes çok sevecek! 20 cm. uzunluğundaki göbeğindeki düğmeye bastığınızda gerçek bir köpek gibi havlayan yumuşacık tüylere sahip sevimli peluşu büyük küçük herkes çok sevecek! Bu sevimli peluşu isterseniz sevdiklerinize hediye edin, isterseniz de evinizde aksesuar olarak kullanabilirsiniz.

Ürün karşılaştırmak için eklendi