Aktif filtreler

Stok Durumu: 26 Adet Var
GCK93 TF Trackmaster Sür-Bırak Küçük Tekli Trenler /Thomas ve Arkadaşları
Thomas ve Arkadaşları çizgi filminin en sevilen karakterlerinden ilham alan tren ve araç serisidir. Thomas ve Arkadaşları treni, diğer Thomas ve Arkadaşları tren ve araçları ile bağlanmaya uygundur. Thomas ve Arkadaşları TrackMaster setleri ile uyumludur. (Ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır.) Thomas ve Arkadaşları çizgi filminin en sevilen karakterlerinden ilham alan tren ve araç serisidir.
Stok Durumu: 26 Adet Var
GJX83 TF Afrikada Oyun Seti -Sür-Bırak Trenli /Thomas ve Arkadaşları Trackmaste
TrackMaster  Thomas  Orman  Macerası  lokomotif  ve  ray  setinin  yer  aldığı  Thomas  ve  Arkadaşları:  Büyük  Dünya  Büyük  Maceralar  filmi  sayesinde  çocuklar,  1  numaralı  mavi  lokomotifle  Afrika'ya  doğru  çıktıkları  yolda  o  "çılgın"  maceraları  yeniden  yaşayabilecek.  Küçük  makinistiniz  eğlenceli maymun  figüründen  kaçmayı  başararak  ve  palmiye  ağaçlarını  devirerek  tekerlekli  oyuncak  treni  ile  raylarda  maceraya  atılmanın  keyfini  çıkarabilir. Bu  metal  tren  lokomotifi  ve  ray  parçaları  diğer  TrackMaster  trenleri  ve  ray  setleriyle  uyumludur.
Stok Durumu: 26 Adet Var
GXD46 TF Yükleme İstasyonu Oyun Seti  (Sür-Bırak Trenli)/Thomas ve Arkadaşları
Küçük yaştaki tren tutkunları, Thomas ve Arkadaşları Yükleme İstasyonu Oyun Seti ile eğlenceli maceralara atılacak. Bu tren ve ray setinde yük vagonlu itilebilen Thomas lokomotifi, 10 ray parçası ve çocukların Thomas'a vagonu yüklerken yardımcı olabileceği bir yükleme istasyonu bulunur. Daha fazla macera için bu seti diğer Thomas ve Arkadaşları ray setlerine kolayca bağlayabilirsiniz. (Ek ray setleri ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır.)
Ürün karşılaştırmak için eklendi