Filtreleme ölçütü

Stok durumu

Stok durumu

Fiyat

Fiyat

  • ₺116,00 - ₺3.402,00

Aktif filtreler

Stok Durumu: 8 Adet Var

Her şeyden uzaklaşmak için bu mükemmel spor arabanın direksiyonuna geçmekten daha iyisi olamaz. Artık bu çarpıcı LEGO® Technic Lamborghini Sián FKP 37 yapım seti ile günlük hayattan uzaklaşıp bu hissi yeniden yaşayabilirsiniz. Orijinal otomobilin vizyoner tasarımını yansıtan bu 1:8 ölçekli model, sizi gerçeğine her zamankinden daha çok yaklaştıran çok sayıda gerçekçi ayrıntıyla dolu.

Stok Durumu: 8 Adet Var

Dünyanın en zor dayanıklılık yarışlarında Sıçrayan At’a prestijli zaferler kazandıran Ferrari 488 GTE’nin eşi benzeri yoktur. Şimdi bu arabanın, bir simge haline gelen orijinalindeki tasarım detaylarını taşıyan LEGO® Technic modeli versiyonunu yapabilirsiniz.

Aslına uygun detaylar
Detaylara inanılmaz dikkat edilen bu yarış arabası modeli, Ferrari’nin dayanıklı yarış arabasının gerçek bir temsili. Ön ve arka süspansiyona, açılan kapılara, pistonları hareketli bir V8 motora ve arabayı döndüren bir direksiyona sahiptir. Orijinal çıkartmalar ve aslına uygun renkler, bu efsanevi modele mükemmel son dokunuşları katar.

Stok Durumu: 8 Adet Var

42103 LEGO® Technic Dragster / 225 parça / +7 yaş

Motorlar hazır! Sürücüler hazır! Geri çek, bırak ve İLERİ!

Drag yarışları en zorlu hız yarışıdır, sen de yapım becerilerini test et ve bu muhteşem LEGO Technic Drag yarış arabasını yap. Geri çekip bırak ve ne kadar hızlı gittiğini gör. Sonra çekiş kontrol kolunu takarak tekerlekleri kaldırıp nefes kesen gösteriler yap. Daha fazla aksiyon mu istiyorsun? Drag yarış arabasını son derece eğlenceli bir çek-bırak Hot Rod'a dönüştür.

Stok Durumu: 8 Adet Var
42123 LEGO® Technic McLaren Senna GTR™ /830 parça /+10 yaş
Süper araba tutkunları için göz kamaştırıcı LEGO® Technic McLaren Senna GTR™ 42123 model yapım seti, ünlü orijinalinden esinlenen gerçekçi detaylarla doludur. Süper araba oyuncaklarını seven bir çocuk ya da genç için mükemmel bir hediye mi arıyorsunuz? Bu LEGO® Technic McLaren Senna GTR™ (42123) harika bir seçim, hatta yetişkin McLaren hayranları bile bayılacak! Pistlerin ünlü simgesi orijinal süper arabadan esinlenen aslına uygun detaylarla dolu bu koleksiyonluk model oyuncak, sevenlerini heyecanlandıracak.
Stok Durumu: 8 Adet Var

42116 LEGO® Technic Mini Yükleyici /140 parça /+7 yaş

İnşaat sahası oyunlarını seven çocuklar için bir hediye arıyorsanız bu LEGO® Technic Nokta Dönüşlü Yükleyici (42116) kesinlikle ilgilerini çekecektir. 7 yaş ve üstü erkek ve kız çocuklar bu yükleyici yaparken eğlenecek, üstelik bu daha başlangıç! Yaptıktan sonra aracın gerçekçi özelliklerini incelerken sınırsız inşaat maceraları geliştirebilirler. 

Stok Durumu: 8 Adet Var

42120 LEGO® Technic Kurtarma Hoverkraftı  / 457 parça /+8 yaş

Heyecan verici araçları seven çocuklara mükemmel hediyeyi mi arıyorsunuz? Bu LEGO® Technic Kurtarma Hoverkraftı (42120) oyuncağını beğenecekleri kesin. Orijinal detaylarla dolu bu araç, cesur görevleri canlandırmak için mükemmeldir. 8 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar, bu oyuncak aracın gizli tekerlekleri üzerinde giderken 'havada gidiyor' gibi görünmesine bayılacak. Dönen pervaneleri, uyarı ışığı, koltuklu kokpiti, kontrol paneli ve dümeniyle keşfedecek çok şey var.

Stok Durumu: 7 Adet Var

42122 LEGO® Technic Jeep® Wrangler /665 parça / +9 yaş

Araçları seven her çocuk, yüksek performanslı bir 4X4'e sahip olmaktan gurur duyar. Şimdi LEGO® Technic Jeep® Wrangler (42122) oyuncak modeliyle bu hayali gerçekleştirebilirsiniz. 9 yaş ve üstü erkek ve kız çocuklar, bu efsanevi arazi aracını keşfederken çok eğlenecek. Ön direksiyonu çalıştıran düğmesi ve güçlü aks mafsallı süspansiyonu sayesinde çocuklar modellerini evdeki engellerin üzerinde test etmeyi çok sevecek. Orijinal detaylarla dolu Açılan kapıları ve kaputu, katlanan arka koltukları, tam boyutlu yedek lastiği, vinç ve klasik Jeep amblemiyle bu eğlenceli oyuncak model araba çocukları gerçek Jeep Wrangler Rubicon'a her zamankinden daha fazla yaklaştırıyor. 

Stok Durumu: 6 Adet Var

42106 LEGO® Technic Gösteri Kamyoneti ve Motosikleti / 610 parça /+8 yaş

Muhteşem bir hız, beceri ve dikkat testi. Motosikleti geri çekip rampadan yukarı hızla gönder. Sonra bir ateş çemberinden geçirerek büyük bir cesaret gösterisi sergile. Rampayı römorka dönüştür ve kamyona takarak motosikletini taşımaya hazırlan. Yeni bir zorlu hedef ister misin? LEGO Technic Gösteri Kamyoneti ve Motosikleti modelini havalı bir Stadyum Kamyonetine dönüştür. LEGO® Technic Gösteri Kamyoneti ve Motosikleti ile muhteşem bir hız, beceri ve dikkat testine hazır mısın?

Stok Durumu: 6 Adet Var
42112 LEGO® Technic Beton Mikseri / 1163 parça / +10 yaş
Araçların nasıl çalıştığını görmeyi seven çocuklar için inşaat sahası dünyasını canlandırın. Araçları seven çocuklar, bu LEGO® Technic Beton Mikserini (42112) yaparken keyif alacak. 8 güçlü lastiği, hareketli motoru, açılan sürücü kabini ve büyük mikseriyle tıpkı gerçeği gibi görünüyor. Çocuklar mikseri elle çevirebilir ya da kamyonu ittikçe otomatik olarak dönecek şekilde ayarlayabilir. Mikseri saat yönünün tersine çevirdiklerinde betonun boşaldığını görebilirler. 
Stok Durumu: 6 Adet Var

42114 LEGO® Technic 6x6 Volvo Mafsallı Kamyon /2193 parça /+11 yaş

Volvo’nun en büyük mafsallı kamyonunun gerçekçi bir modeli olan LEGO® Technic 6x6 Volvo Mafsallı Kamyon (42114), inşaat araçlarını seven çocuklar için idealdir. 1 büyük açısal konum motoru, 1 XL motor ve Bluetooth kumandalı Smart Hub’ı olan 1 L motorla çalışan kamyon, gerçekçi fonksiyonlara sahiptir. Yeni oyun şekilleri için uygulamayı keşfedin Keşfedilecek pek çok orijinal detay bulunur ve çocuklar LEGO Technic CONTROL+ uygulamasıyla kamyonun kontrolünü ellerine alabilir. Farklı kontrol ekranlarını kullanarak ileri-geri sürebilir, direksiyonu çevirebilir, hızı ve vitesi değiştirebilir veya kamyonun kasasını boşaltabilirsiniz.

Stok Durumu: 3 Adet Var

42099 LEGO® Technic RC X-treme Arazi Aracı / 958 parça / +11 yaş

LEGO® oyun deneyiminizi başka bir seviyeye taşımaya hazır mısınız? LEGO® Technic 4x4 X-treme Off-Roader, 3 motora sahip gelişmiş bir Smart Hub ile çalıştırılır ve sezgisel “LEGO TECHNIC CONTROL” +uygulamasıyla kontrol edilir. Gelişmiş uygulama teknolojisi, otantik ses efektlerine sahip otantik dijital oyun kombinasyonları sunarken mükemmel performans ve işlevsellik sağlar. Kullanıcılar ileri, geri, direksiyon, hızlanma, fren ve çapraz engelleri sürmek için farklı kontrol ekranlarından seçim yapabilir.

Stok Durumu: Out of stock

42110 LEGO® Technic Land Rover / 2573 parça / +11 yaş

Eviniz ya da ofisiniz için muhteşem bir sergi parçası olan bu etkileyici LEGO® Technic Land Rover Defender modeliyle dünyanın lider şehir ve arazi araçları üreticilerinden birinin yenilikçi mühendisliğini ve tasarımını keşfedin. Land Rover ile iş birliği içinde geliştirilen bu detaylı model, aracın ince işçilikli yüzeylerini aslına uygun bir şekilde yansıtıyor ve 3 diferansiyelli Dört Çeker Sürüş, her iki aksta bağımsız süspansiyon ve çalışan vinç gibi çok sayıda gerçekçi fonksiyonu bulunuyor.

Stok Durumu: Out of stock

42121 LEGO® Technic Ağır Yük Ekskavatörü /569 parça /+8 yaş

İnşaat oyuncaklarını seven çocuklara özel bir hediye mi arıyorsunuz? Bu 2'si 1 arada LEGO® Technic Ağır Yük Ekskavatörü (42121) oyuncağı, saatler süren yaratıcı oyunlar için bir sürü özelliğe sahiptir. 9 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar, kazıcı oyuncağın gerçekçi özelliklerini keşfetmeden önce sürükleyici bir yapım deneyiminin keyfini çıkarır.Bir ekskavatörün nasıl çalıştığını gösterin Kazın, sürün, döndürün; bu havalı oyuncak ekskavatörde keşfedecek çok şey var. Yukarı aşağı hareket eden küreğe, hareketli kola, çalışan kayışlara ve dönen gövdeye bakın. Ayrıca sürücü koltuğu ve kontrol paneli olan detaylı bir kabini de var.

Ürün karşılaştırmak için eklendi