Filtreleme ölçütü

Stok durumu

Stok durumu

Fiyat

Fiyat

  • ₺57,00 - ₺648,00

Aktif filtreler

Stok Durumu: 8 Adet Var
71384 LEGO® Super Mario™ Penguenli Mario Kostümü /18 parça /+6 yaş
LEGO® Mario™ (figür dahil değildir) için interaktif bir kostüm içeren bu Penguenli Mario Kostümü (71384) ile LEGO® Super Mario™ hayranlarının oyun deneyimine karın üstü kayma eğlencesi katın. LEGO® Mario™ hayranları, bu Penguenli Mario Kostümü (71384) ile oyun deneyimlerine komedi aksiyonu katabilir. LEGO® Mario™ (figür dahil değildir) bu interaktif kostümü giydiğinde, oyuncular onu penguen gibi karnının üstünde kaydırarak ekstra dijital altın kazanma şansı elde eder.
Stok Durumu: 8 Adet Var
71385 LEGO® Super Mario™ Tanooki Mario Kostümü / 13 parça /+6 yaş
LEGO® Super Mario™ (figür dahil değildir) için interaktif bir kostüm içeren bu Tanooki Mario Kostümü (71385) ile çocukların interaktif oyun seçeneklerini arttırın. LEGO® Mario™ (figür dahil değildir) için interaktif bir kostüm içeren bu Tanooki Mario Kostümü (71385) ile LEGO® Super Mario™ oyuncuları için yeni olasılıkların kapılarını açın. LEGO Mario bu kostümü giydiğinde, oyuncular onu kendi etrafında döndürüp düşmanları ezerek ekstra dijital altın kazanabilir.
Stok Durumu: 4 Adet Var
71382 LEGO® Super Mario™ Piranha Bitkisi Şaşırtıcı Engel Ek Macera Seti /267 parça /+7 yaş 
Çocuklar bu Piranha Plant Şaşırtıcı Engel Ek Macera Seti (71382) ile parçalarla yapılan zehirli Soda Ormanında dönmeli, zıplamalı engeller oluşturarak LEGO® Super Mario™ Maceraya Başlangıç Setine ekleyebilir. Çocuklar bu Piranha Plant Şaşırtıcı Engel Ek Macera Seti (71382) ile LEGO® Super Mario™ evrenini geliştirerek arkadaşlarıyla ya da tek başlarına ekstra eğlence yaşayacak. LEGO® Mario™'nun (figür dahil değildir) yenmesi için 2 Piranha Plant ve bir Spiny figürü ve Piranha Plant'leri düşürerek büyük dijital altın ödülleri sunan 3 kırmızı altın bloğuna ulaşmak için dönen bir atlıkarınca içerir.
Stok Durumu: 2 Adet Var
71383 LEGO® Super Mario™ Wiggler’ın Zehirli Bataklığı Ek Macera Seti /374 parça /+7 yaş
Küçükler bu Wiggler’ın Zehirli Bataklığı Ek Macera Seti (71383) ile parçalarla yapılan zehirli Soda Ormanında her tür engeller oluşturarak LEGO® Super Mario™ Maceraya Başlangıç Setine ekleyebilir. Çocuklar Wiggler’ın Zehirli Bataklığı Ek Macera Setiyle (71383) kendi zorlu Soda Ormanı seviyelerini inşa ederek LEGO® Super Mario™ evrenlerine daha da fazla heyecan katacak. Wiggler ile savaşmak için kayan bir platform, katlanan köprü, ayrılabilir sal, Süper Yıldız Bloğu, ayrıca LEGO® Mario™'nun (figür dahil değildir) yenmesi için Wiggler, Goomba ve Koopa Paratroopa bulunur.
Stok Durumu: 2 Adet Var

71373 LEGO® Super Mario™ Tamirci Mario Güçlendirme Kostümü Yapım Seti /10 parça /+6 yaş

Bu muhteşem Builder Mario Güçlendirme Paketi ile aksiyona hazırlan! LEGO® Mario™ figürüne (sete dahil değildir) özel pantolonu ve şapkayı giydir. Paraları toplamak için LEGO yapım parçaları üzerinde sert adımlarla yürüt. Ne kadar sert basarsa o kadar altın kazanırsın! Yaptığın LEGO Super Mario™ seviyeleriyle daha da çok eğlenmenin bu muhteşem yolu yıkılıyor! Çocuklar, LEGO Mario™’nun giyebileceği interaktif bir kostüm içeren bu Builder Mario Güçlendirme Paketi (71373) ile yapım parçalarına basarak, altın toplayarak LEGO® Super Mario™ oyunları oynayabilir.

Stok Durumu: 1 Adet Var
71380 LEGO® Super Mario™ Usta Maceracı Yapım Seti /366 parça /+6 yaş
Küçük model yapıcıları, bu heyecan verici Usta Maceracı Yapım Setiyle (71380) LEGO® Super Mario™ Maceraya Başlagıç Seti ve Ek Macera Setlerini benzersiz seviyelere dönüştürebilir. Zaman Bloğu ve 2 Öğe Bloğu tarafından sunulan ödülleri seçmek için bir Özelleştirme Makinesi içerir. Bu modüler yapım seti ayrıca kayan bir platform, LEGO® Mario™'da (figür dahil değildir) farklı tepkileri tetikleyen LEGO parçaları ve oyuncuların havalı yeni seviyeler geliştirmesine olanak tanıyan bir Özel Boru: 30 Saniye içerir.
Stok Durumu: Out of stock

71386 LEGO® Super Mario™ Karakter Paketleri – Seri 2 / 24 parça / +6 yaş

Koleksiyonluk 10 Karakter Paketiyle LEGO® Super Mario™ oyun deneyiminin heyecanını arttır. Her Seri 2 paketinde, Maceraya Başlangıç Setine ekleyebileceğin aksiyon etiketli, parçalarla yapılan bir karakter bulunur. Acaba içindeki Huckit Crab mi, Spiny Cheep Cheep mi, Ninji mi yoksa Foo mu? Belki de Parachute Goomba, Para-Beetle veya Poison Mushroom'dur. Ya da Thwimp, Fly Guy veya Bone Goomba'dır. Paketi aç ve gör! Karakter Paketleri Seri 2 (71386) ile çocukların LEGO® Super Mario™ evrenine daha fazla eğlenceli interaktif oyunlar katın. Her pakette parçalarla yapılan, aksiyon etiketli gizemli bir karakter bulunur.

Ürün karşılaştırmak için eklendi