Filtreleme ölçütü

Stok durumu

Stok durumu

Fiyat

Fiyat

  • ₺116,00 - ₺511,00

Aktif filtreler

Stok Durumu: 8 Adet Var

71731 LEGO® Ninjago® Efsanevi Savaş Seti - Zane ile Nindroid /57 parça /+6 yaş

Bu etkileyici Efsanevi Savaş Seti – Zane ile Nindroid (71731) ile çocuklar ninja Zane ile bir Nindroid robot savaşçı arasında kendi heyecan verici savaşlarını yapabilir. Yüksek aksiyonlu oyun seti, ayrıca NINJAGO® hayranlarının heyecan verici düellolarında kullanması için parçalarla yapılan bir Nindroid fabrikası ve dönen savaş oyuncağı içerir. Çocuklar için muhteşem bir oyuncak Ninja savaş oyuncağında 2 minifigür bulunur: Ocak 2021'de yeni çıkan Zane ve LEGO NINJAGO çizgi dizisinden bir Legacy Nindroid savaşçı. Küçük ninjanız, aksiyona başka bir boyut katan 4 beyaz silah ile saatlerce nefes kesen savaşlar yapmayı çok sevecek.

Stok Durumu: 8 Adet Var

71730 LEGO® Ninjago® Efsanevi Savaş Seti - Kai ile Skulkin /61 parça /+6 yaş

Çocuklar bu Efsanevi Savaş Seti – Kai ile Skulkin (71730) oyun setiyle kahraman Kai ve baş düşmanı Skulkin arasında iyi ile kötünün nihai savaşını canlandırabilir. Harika bir dönen platformlu savaş oyuncağı ve parçalarla yapılan küçük bir tapınak içeren bu ninja oyuncağı, çok güzel bir hediyedir ve çocuklara saatler sürecek sürükleyici oyun fırsatları sunar.

Stok Durumu: Out of stock

71717 LEGO® Ninjago® Kafatası Zindanlarına Yolculuk / 401 parça / +7 yaş

Shintaro Zindanlarındaki bir hapishanede tutsak edilmiş ninjaların yardımına koş! Onları kurtarmak için diğer ninjalarla güçlerini birleştir. Onları kurtarmak için heyecan verici ve aksiyon dolu bir kutu oyunu oynaman gerekiyor. Tuzaklar ve tehlikeli örümceklerden kaçmak, hapishane gardiyanı Murt'u atlatmak, Kurtuluş Gölge Kılıcını ele geçirmek ve tutsak ninjaları kurtarmak için tüm ninja becerilerini kullan!

Stok Durumu: Out of stock

71737 LEGO® Ninjago® X-1 Ninja Turbo Otomobili / 599 parça / +8 yaş

Bu muhteşem X-1 Turbo Otomobili savaşa sürerek Nindroid Savaşçılara saldır!

Arabanın içinden Kai’yi süper hızlı motosikletiyle aksiyona fırlat! Nindroid Savaşçılar jet çantayla saldırı moduna uçarken dikkatli ol! NINJAGO City’yi kurtarmalısın, sonra LEGO NINJAGO setlerinin 10. yılını kutlamak için sınırlı üretim altın Cole Legacy minifigürünü sergileyebilirsin. Çocuklar, X-1 Ninja Turbo Otomobili’nin bu modern versiyonuyla LEGO NINJAGO çizgi dizisinin 3. sezonundan ninja - Nindroid Savaşçı çatışmalarını canlandırmayı çok sevecek. 2’si 1 arada aracın 2 yaylı atıcısı ve Nindroidlere saldırmak için bir düğmeye basılarak fırlatılan gizli bir motosikleti bulunur.

Ürün karşılaştırmak için eklendi