Filtreleme ölçütü

Stok durumu

Stok durumu

Fiyat

Fiyat

  • ₺90,00 - ₺965,00

Aktif filtreler

Stok Durumu: 8 Adet Var

41439 LEGO® Friends Kedi Kuaförü Arabası /60 parça /+4 yaş

Kedi Kuaförü Arabası (41439) ile hayvanlara bakarken çocukların yapım becerilerini geliştirmelerini sağlayın. Bu basit setle çocuklar LEGO® Friends Emma ve Mia'ya katılarak tüylerini kestirmeye ihtiyaç duyan kedileri oyuncak arabalarıyla alarak bir bakım seansı için kuaförlerine götürebilirler.

Stok Durumu: 8 Adet Var

41448 LEGO® Friends Heartlake City Sineması /451 parça/+7 yaş Lego

LEGO® Friends Heartlake City Sinemasında (41448) bir film galasına katıldıklarını hayal ederken çocuklara kırmızı halı deneyimi yaşatın. Çocuklara yönelik bu hediyede VIP alanı, patlamış mısır standı ve buzlu içecek bardakları gibi orijinal detaylarla dolu bir art deco stili sinema bulunur. Hayranlarına imza vermeye hazır bir film yıldızı bile var. Sinemada görkemli bir gece yaşamak için bir çocuğun bir oyuncakta isteyebileceği her şey burada.

Stok Durumu: 8 Adet Var

41425 LEGO® Friends Olivia'nın Çiçek Bahçesi /92 parça /+6 yaş

Bitki keşif gezisine çık! Olivia’nın kendi icat ettiği havalı aracında hamster Rumble ile birlikte yabani çiçek toplamaya çık ve seraya geri dönünce çiçekleri incele. Zobo’ya bitkilere nasıl bakacağını göster. Çatalıyla yabani otları çıkarıp kovasıyla çiçekleri sulayabilir. Çiçeklerin güneş ışınlarından besinini alması için seranın penceresini aç.

Stok Durumu: 8 Adet Var

41446 LEGO® Friends Heartlake City Veteriner Kliniği  /258 parça /+6 yaş

Karakterli rol oyunlarını ve hayvanlara bakmayı seven bir çocuk tanıyor musunuz? Heartlake City Veteriner Kliniği (41446) tam ona göre yaratıcı bir oyuncak! Çocukların istedikleri rolü oynayabilmesi için mini bebekler ve çeşitli yavru hayvanlar dahil tam 8 – evet, 8! – LEGO® Friends karakteri içeriyor. Saatler sürecek oyunlar için özelliklerle dolu Modelde bir resepsiyon alanı, LEGO Friends Mia’nın atı için bir ahır, veteriner malzemeleriyle dolu muayene odası ve bir gözetleme balkonu bulunur. Sette ayrıca LEGO Friends hayvan oyunlarına kurtarma heyecanı katmak için bir yol sahnesi vardır.

Stok Durumu: 2 Adet Var

41440 LEGO® Friends Heartlake City Pastanesi  /99 parça /+4 yaş

Çocukların Heartlake City Pastanesi (41440) ile yapım becerilerini geliştirmelerini sağlayın. Bu basit kafe setiyle çocuklar LEGO® Friends Stephanie ve Olivia’ya katılarak lezzetli yiyeceklerini sergileyebilir ve arkadaşlarıyla paylaşabilir.

Stok Durumu: Out of stock

41443 LEGO® Friends Olivia'nın Elektrikli Arabası /183 Parça /+6 yaş

Çevreyi korumayı seven çocuklar, LEGO® Friends Olivia’nın Elektrikli Arabası'na (41443) bayılacak. Kırlara doğru araba sürdüklerini hayal ederek yolculuğun tadını çıkarabilirler. Bu set, araçları seven ama çevreye de önem veren çocukların saatlerce yol maceralarına atılmalarını sağlar.

Stok Durumu: Out of stock

41445 LEGO® Friends Veteriner Kliniği Ambulansı /304 parça /+6 yaş

Evcil hayvan hastası bir çocuğun saatlerce mutlu bir şekilde oynamasını ister misiniz? Ona Veteriner Kliniği Ambulansını (41445) hediye edin. 2 mini bebek dahil çeşitli özelliklerle dolu bu LEGO® Friends hayvan kurtarma oyuncağı, evcil hayvanlarla oynamayı seven erkek ve kız çocuklar için harika küçük bir hediyedir. Bu setle oyunlar hemen başlar Bu set, çok sayıda oyun başlatıcıyla her gün eğlenceli oyunlar oynamak için mükemmeldir. Çocuklar kedinin ağaç evini keşfedebilir ya da yavru nehre düştüğünde kurtarma operasyonu başlatabilir. Akıllı dişli fonksiyonu, suyu hızlı akıntı şeklinde döndürerek dramın dozunu arttırır. Çocuklar kovayı suya indirip yavru kediyi çıkararak günü kurtarabilir!

Ürün karşılaştırmak için eklendi