Filtreleme ölçütü

Stok durumu

Stok durumu

Fiyat

Fiyat

  • ₺57,00 - ₺281,00

Aktif filtreler

Stok Durumu: 8 Adet Var

41901 LEGO® DOTS Sevimli Hayvanlar Bileklik /33 parça / +6 yaş

41901 LEGO® DOTS Sevimli Hayvanlar Bileklik Yaratıcılığını göster ve Lego Dots Sevimli Hayvanlar Bilekliği ile kendi eğlenceli takını tasarla! Güzel pembe bilekliği düz bir zemine yerleştir ve renkli parçaları tak, ürün paketinden esinlenebilir veya yeni bir tasarım geliştirebilirsin. Sonra daha da şirin hale getirmek için sevimli tavşan, kedi ve pati baskılı parçaları ekle ve bilekliği koluna takarak stilini göster. İstediğin gibi tasarla ve değiştir!

Stok Durumu: 8 Adet Var

41912 LEGO® DOTS Renkli Kuşlar Bilekliği /33 parça / +6 yaş

41912 LEGO® DOTS Renkli Kuşlar Bilekliği Haydi yaratıcılığımızı gösterelim! Renkli Muhabbet Kuşları Bilekliğe göz at ve kendi muhteşem takı tasarımını yap! Su yeşili bilekliği düz bir zemine yerleştir ve renkli DOTS parçalarını tak. Paketi esin kaynağı olarak kullan ya da kendi eğlenceli desenlerini oluştur. Kuşlar, tüyler ve kalp baskılı DOTS parçalarıyla ekstra stil dokunuşları kat, sonra bu havalı bilekliği koluna tak. Bilekliğin tasarımını istediğin gibi defalarca değiştirebilirsin!

Stok Durumu: 8 Adet Var

41903 LEGO® DOTS Uzay Harikası Bileklik /33 parça / +6 yaş

41903 LEGO® DOTS Uzay Harikası Bileklik  Bu değerli Uzay Harikası Bileklik ile yıldızlara layık bir şey tasarla ve kendi kozmik takını yap! Siyah bilekliği düz bir zemine yerleştir ve renkli parçaları tak. Paketi esin kaynağı olarak kullan ya da kendi eğlenceli desenlerini oluştur. Benzersiz elmas, kayan yıldız ve gezegen baskılı parçaları ekle, sonra bu havalı bilekliği koluna tak. Tasarımını istediğin gibi defalarca değiştirebilirsin!

Stok Durumu: 8 Adet Var

41913 LEGO® DOTS Mega Bileklik Paketi /300 parça / +6 yaş

41913 LEGO® DOTS Mega Bileklik Paketi Yaratıcı sanat projelerini arkadaşlarıyla paylaşmayı seven çocuklar, bu kişiselleştirilebilen LEGO® DOTS (41913) Mega Bileklik Paketi arkadaşlık oyuncağını çok sevecek! Kolay ve sezgisel bir el işi projesi olarak üretilen bu kendi bilekliğini yapma seti, çocukların arkadaşlarıyla kendi takılarını tasarlamasına ve bu tasarımları istedikleri gibi değiştirmelerine olanak tanır.

Stok Durumu: 8 Adet Var

41914 LEGO® DOTS Yaratıcı Fotoğraf Çerçeveleri  /398 parça / +6 yaş

41914 LEGO® DOTS Yaratıcı Fotoğraf Çerçeveleri Bu LEGO® DOTS Yaratıcı Resim Çerçeveleri (41914) setiyle çocuklara harika bir oyuncak hediye edin! Kolayca birleştirilebilecek ve kişiselleştirilebilecek şekilde tasarlanan bu kendi fotoğraf çerçeveni yap seti, çocuklara kendi oda dekorlarını oluşturma ve odalarının rengine ya da duygularına göre değiştirme fırsatı sunar. İçindeki saklama ve sınıflandırma tepsisi sayesinde toplamak ve düzenlemek çok kolay.

Stok Durumu: 8 Adet Var

41916 LEGO® DOTS Extra Dots -2. Seri /109 parça / +6 yaş

41916 LEGO® DOTS Extra Dots -2. Seri Harika Ekstra DOTS - Seri 2 paketiyle istediğin gibi tasarla! Yanardöner simli parçalar ve köşeli baskılı parçalar dahil bu harika parçalarla bitmek bilmeyen desenler ve kombinasyonlar yap. Kendini ifade etmek için LEGO® DOTS bilekliğine ya da oda dekoru setlerine tak. Yaratıcılığını geliştirmeye hazır mısın? Eğlenceli tasarımları tekrar tekrar yarat – hayatını süslemenin yanlış yolu yok! 

Stok Durumu: 8 Adet Var

41917 LEGO® DOTS Büyülü Orman Bileklik /33 parça / +6 yaş

41917 LEGO® DOTS Büyülü Orman Bileklik Yaratıcı olmayı ve kendi takılarını yapmayı seven çocuklar bu harika LEGO® DOTS (41917) Büyülü Orman Bileklik setini çok sevecek! Kolay ve sezgisel bir şekilde yapılmak üzere tasarlanmış bu el işi projesi seti, çocuklara kıyafetlerine ya da duygularına göre kendi bilekliklerini tasarlamaları için yol gösterir.

Stok Durumu: 8 Adet Var

41919 LEGO® DOTS Power Bileklik /33 parça / +6 yaş

Resim ve el işlerini, kendi takılarını yapmayı seven çocuklar bu harika LEGO® DOTS (41919) Güç Bilekliği setini çok sevecek! Kolay ve sezgisel bir şekilde yapılmak üzere tasarlanmış bu el işi projesi seti, çocuklara kendi bilekliklerini tasarlamaları ve kıyafetlerine ya da duygularına göre tekrar tekrar değiştirmeleri için yol gösterir. 

Stok Durumu: 8 Adet Var

41911 LEGO® DOTS Takım Bilekliği /33 parça / +6 yaş

Resim ve el işlerini, kendi takılarını yapmayı seven çocuklar bu harika LEGO® DOTS (41911) Takım Bilekliği setini çok sevecek. Kolay ve sezgisel bir oyuncak şeklinde tasarlanan bu set, çocuklara kendi bilekliklerini nasıl yapabilecekleri ve kıyafetlerine, duygu durumlarına ya da en sevdikleri Olimpiyat sporuna göre nasıl değiştirebileceklerini gösterir.

Stok Durumu: 8 Adet Var

41924 LEGO® DOTS Gizli Bölme /451 parça /+6 yaş

Bu havalı LEGO® DOTS Gizli Bölme (41924) setiyle küçük bir el sanatları ya da hayvan severe ilham verin! Hızla birleştirilecek şekilde yapılan bu set, erkek ve kız çocukların tüm gizli sırlarını güvenle koyabilecekleri benzersiz bir kutu yapıp kişiselleştirmesine olanak tanır. Sete dahil saklama tepsisi ve kapağıyla toplayıp ayırmak da kolaydır.

Stok Durumu: 3 Adet Var

41900 LEGO® DOTS-Gökkuşağı Bileklik /33 parça / +6 yaş

41900 LEGO® DOTS-Gökkuşağı Bileklik Yaratıcılığını göstermeye hazır mısın? Renkli Gökkuşağı Bilekliğe göz at ve kendi muhteşem takı tasarımını yap! Gök mavisi bilekliği düz bir zemine yerleştir ve renkli parçaları tak. Paketi esin kaynağı olarak kullan ya da kendi eğlenceli desenlerini oluştur. Sonra özel bir stil için gökkuşağı baskılı parçaları ekle ve bu havalı bilekliği koluna tak. Bilekliğin tasarımını istediğin gibi defalarca değiştirebilirsin!

Stok Durumu: 3 Adet Var
41902 LEGO® DOTS Parıltılı Tek Boynuzlu At Bileklik /33 parça / +6 yaş
41902 LEGO® DOTS Parıltılı Tek Boynuzlu At Bileklik Yaratıcılığını sergile ve bu sihirli Parıltılı Tek Boynuzlu At Bileklik ile kendine fantastik bir takı yap! Lila rengi bilekliği düz bir zemine yerleştir ve üzerine renkli parçaları tak, ürün paketinden esinlenebilir veya cesur yeni bir tasarım geliştirebilirsin. Daha da gösterişli bir stil için uzun, renkli yelesiyle harika tek boynuzlu at başını ve yıldızlı gökyüzü parçalarını ekle. Sonra bilekliği bileğine tak ve benzersiz stilini sergile. Nasıl süsleyeceğin tamamen sana kalmış!
Stok Durumu: 3 Adet Var

41923 LEGO® DOTS Canavar Bileklikleri /34 parça /+6 yaş

Bu LEGO® DOTS Sevimli Canavar Bileklikleri (41923) setiyle korkunç havalı tasarım olasılıkları çocukları bekliyor! Bu yaratıcı sette, her boy bileğe uygun ayarlanabilen, açık yeşil ve mavi renkte 2 esnek bileklik ile 32 adet renkli, canavar baskılı DOTS parçası bulunur. Kolay ve sezgisel bir şekilde yapılabilir ve çocuklar bileklikleri giysilerine ya da duygu durumlarına uyacak şekilde kişiselleştirebilir. Bu set, harika bir ödül ya da küçük bir sıradan gün hediyesidir.

Stok Durumu: 2 Adet Var

41908 LEGO® DOTS Extra Dots Seri 1 /109 parça / +6 yaş

41908 LEGO® DOTS Extra Dots Seri 1 Havalı Ekstra DOTS seri  paketiyle istediğin tasarımı yarat! Yarı saydam simli parçaları ve sevimli baskılı parçaları da içeren bu eğlenceli DOTS parçaları ile sınırsız desen ve kombinasyonlar yarat. LEGO DOTS bilekliğine veya dekoratif kendin yap projesine kim olduğunu yansıtacak dokunuşlar ekle.

Stok Durumu: Out of stock

41904 LEGO® DOTS Hayvan Fotoğraflıklar /423 parça / +6 yaş

41904 LEGO® DOTS Hayvan Fotoğraflıklar Bu tatlı Hayvan Fotoğraflıklarını istediğin gibi dekore et! Kutuları birleştir ve süsle, sonra en sevdiğin fotoğrafları ve kâğıtları sergilemek için kullan. Bunları ayrıca odanda hazineleri ya da sırları tutmak için de kullanabilirsin. Tasarımın için talimatları ve fikirler kağıdını esin kaynağı olarak kullan ya da kendi heyecan verici fikirlerini uygula. Sevimli hayvan kutularını istediğin gibi farklı şekillerde süsle, çok kolay ve eğlenceli!

Ürün karşılaştırmak için eklendi