11007 LEGO® Classic Yeşil Yapım Parçaları / 60 parça /+4 yaş

LEGO® Classic Yaratıcı Yeşil Yapım Parçalarını açın ve çocukların hayal gücünü harekete geçirin! Yapılacak 3 eğlenceli oyuncak var: bir köpek, dönen pervaneli bir helikopter ve nefis görünen koparılabilir bir elmanın olduğu elma ağacı. Çocuklar modellerini kişiselleştirmek için yapım parçalarını karıştıracak, sonra kendi benzersiz tasarımlarını yaratacak. Kendi hayali eserlerini gerçeğe dönüştürmeye başladıklarında… her şey mümkün!

Çocuklar için heyecan verici LEGO yapım parçalarıyla çocukları inşa etmeye, yaratıcı olmaya ve hayal kurmaya teşvik edin! Bu yapım setinde 3 eğlenceli oyuncak var:  bir köpek, dönen pervaneli bir helikopter ve nefis görünen koparılabilir bir elmanın olduğu elma ağacı.

Çocuklar modellerini kişiselleştirmek için yapım parçalarını karıştıracak, sonra kendi benzersiz tasarımlarını yaratacak. Kendi hayali eserlerini gerçeğe dönüştürmeye başladıklarında… her şey mümkün!! Sınırsız ve serbest yapım eğlencenin tadını çıkarın! LEGO dünyasıyla henüz tanışacak olan küçükler için ideal yapıdaki ürün, parçadan bütüne gitme temelli oyuncaklarla zaman geçirmekten hoşlanan çocukların favorisi hâline geliyor. Anne babalar ve küçük çocukların kolayca anlayabileceği talimatlar sayesinde modelleri yapmak hızlı ve basittir.

Ayrıca küçük beyinleri harekete geçirecek fikirler bulunur. Çocukların  bir köpek, dönen pervaneli bir helikopter ve nefis görünen koparılabilir bir elmanın olduğu elma ağacı yapmalarına, sonra kendi yaratıcı fikirlerini geliştirmelerine yardım edin.

Ürün Yükseklik: 58,5 mm Ürün Uzunluk: 122 mm Ürün Genişlik: 91 mm

Parça Sayısı: 60

Ürün Kodu: 5702016616583

Marka: LEGO

Üretim Yeri: Macaristan

Yaş Aralığı: +4 yaş üstü

Cinsiyet: Unisex

Hediye Paket Özelliği: Evet

Tüm siparişleriniz özenle paketlenerek, Türkiye'nin her şehrine kargo ile adresinize kadar teslimat sağlanmaktadır.

11007-lego-classic-yesil-yapim-parcalari-60-parca-4-yas.jpg

Lego
5702016616583
7 Öğeler

aynı kategoride bulunan diğer 9 ürün:

Ürün karşılaştırmak için eklendi