Filtreleme ölçütü

Stok durumu

Stok durumu

Fiyat

Fiyat

  • ₺44,00 - ₺450,00

Aktif filtreler

Stok Durumu: 8 Adet Var

10701 LEGO® Classic Gri Zemin / 1 parça / 4-99 yaş

İster bir sokak sahnesi, şato, isterseniz hayal ettiğiniz başka bir şeyi yapıyor olun, bu gri renkli 48x48 dişli zemin LEGO® setlerinizi yapmak, sergilemek ve oynamak için mükemmel bir başlangıç noktası. Bütün LEGO® koleksiyonlarına harika bir ek! Gri rengi tabanınız ile koleksiyonunuza kullanışlı yeni bir parça ekleyebilirsiniz.

Stok Durumu: 8 Adet Var

10714 LEGO® Classic Mavi Zemin / 1 parça / 4-99 yaş

Bir sahil kasabası, güneşli bir yüzme havuzu, denizde bir gemi veya hayal gücünde olan başka bir şeyi yaparken, mavi renkli 32x32 çıkıntılı bu taban plakası LEGO® tasarımlarını yapmak, sergilemek ve yaratıcı oyunlar oynamak için mükemmel başlangıç noktasıdır. Güzel renkli bu mavi taban plakasıyla şirin bir sahil kasabası, güneşli bir yüzme havuzu, açık denizlerde bir gemi ya da hayal ettiğin her şeyi yapabilirsin, LEGO® eserlerin için mükemmel bir başlangıç noktası! Mavi renkli 32x32 çıkıntılı bu taban plakasıyla bir sahil kasabası, güneşli bir yüzme havuzu ya da hayal ettiğin başka bir şeyi yap; LEGO® tasarımların için mükemmel bir başlangıç noktası.

Stok Durumu: 8 Adet Var

11006 LEGO® Classic Mavi Yapım Parçaları / 52 parça /+4 yaş

Bu heyecan verici karışık mavi LEGO® yapım parçalarıyla çocukları modeller inşa etmeye, yaratıcı olmaya ve hayal kurmaya teşvik edin! Yapın. Birleştirilecek 3 eğlenceli oyuncak var: su fışkırtan bir balina, 4 tekerlekli bir tren ve kolları ayarlanabilir bir robot. Yaratın… Çocuklar, oyuncakları kişisel eserlere dönüştürmek için yapım parçalarını karıştırıyor. Hayal edin.  Bu çok yönlü LEGO başlangıç setiyle fikirler, maceralar ve hayali dünyalar canlandığında her şey mümkün.

Stok Durumu: 8 Adet Var

11007 LEGO® Classic Yeşil Yapım Parçaları / 60 parça /+4 yaş

LEGO® Classic Yaratıcı Yeşil Yapım Parçalarını açın ve çocukların hayal gücünü harekete geçirin! Yapılacak 3 eğlenceli oyuncak var: bir köpek, dönen pervaneli bir helikopter ve nefis görünen koparılabilir bir elmanın olduğu elma ağacı. Çocuklar modellerini kişiselleştirmek için yapım parçalarını karıştıracak, sonra kendi benzersiz tasarımlarını yaratacak. Kendi hayali eserlerini gerçeğe dönüştürmeye başladıklarında… her şey mümkün!

Stok Durumu: 8 Adet Var

71029 LEGO® Minifigür Seri 21 / +5 yaş

Çocuklar bu eğlenceli, minik boyutlu LEGO® Minifigures Seri 21 (71029) ile bütün LEGO® oyuncaklarına heyecan verici yeni oyun olasılıkları katabilir. Ocak 2021’de yeni çıkan bu seride koleksiyon yapıp sergilemek veya oyunları heyecan verici yeni yönlere taşımak için harika benzersiz LEGO insanları ve karakterleri bulunur. Hayali karakterler koleksiyonu

Stok Durumu: 8 Adet Var

11001 LEGO® Classic Yapım Parçaları ve Fikirler / 123 parça / +4 yaş

Bu yaratıcı LEGO Classic başlangıç setiyle hayal ettiklerini yap! Binalar, hayvanlar, araçlar ve nesneler oluşturmak için gözler, tekerlekler ve menteşeler dahil olmak üzere renkli LEGO® tuğlaları ve parçaları arasından seçim yapın. Bir LEGO® klavyesi, oyuncak tren, dinozor oyuncak veya hayal edebileceğiniz her şeyi yapın! Bu başlangıç ​​seti, LEGO® inşaatçılarının tomurcuklanması için veya mevcut LEGO® setlerine ek olarak idealdir ve çocukların yaratıcı bina becerilerini ortaya çıkarmasına yardımcı olacak yaşa uygun bina talimatları ile birlikte gelir.

Stok Durumu: 8 Adet Var

10692 LEGO® Classic Yaratıcı Parçalar / 221 parça / 4-99 yaş

Bu LEGO® setine dalın ve hayal gücünüzün sizinle birlikte sınırları zorlamasına izin verin! 29 farklı renkte klasik yapım parçaları, kapılar, pencereler, tekerlekler, gözler ve pervaneler gibi özel parçalarla oyun seçenekleri sınırsız. Nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, size yol gösterecek bazı fikirler içeren yönlendirmeler bulabilirsiniz. Her yaştan yeni başlayanların yaratıcılığını konuşturması için ideal olan bu set, bütün mevcut LEGO koleksiyonları ile uyumludur.

Stok Durumu: Out of stock

11010 LEGO® Classic Beyaz Taban /1 parça / +4 yaş

Bu 32x32 çıkıntılı zemin, karlı kış diyarlarından güneşli kumsallara kadar göz kamaştırıcı hayali olasılıklara kapı aralar ve yapım parçaları her açıdan (hatta baş aşağı bile) takılabildiği için sarp dağ yamaçları ve göğe yükselen uzay gemileri bile yapılabilir! Çocuklar modellerini bitirdiklerinde, sağlam yüzeyi sayesinde harika eserlerini güvenle taşıyıp sergileyebilir.

Stok Durumu: Out of stock

10698 LEGO® Classic Büyük Boy Yaratıcı Yapım Kutusu / 790 parça / +4 yaş

Lego Classic setler, çocuğunuzun tamamen ucu açık bir şekilde yapıp keşfetmesine olanak tanır. Lego dünyasının temel yapım deneyimi olan Classic setler, çocukları düş kurmaya, kafalarında canlandırmaya sonrada yapmaya teşvik eder. 33 farklı renk seçeneği, 8 farklı kapı, pencere ve çerçeve, 2 farklı ölçüde yeşil LEGO tabanı, 3 set göz, 6 tekerlek ve jant ile Toplamda 790 parça bu kutu içerisinde 33 farklı renkte klasik LEGO® yapım parçasıyla dolu bu kocaman kutuyla istediğiniz her şeyi yapın. Çok sayıda farklı pencere ve kapının yanı sıra size ilham verecek diğer özel parçalar sayesinde gerçekten hayal gücünüzün götürdüğü yere gidebilirsiniz. 

Stok Durumu: Out of stock

11008 LEGO® Classic Yapım Parçaları ve Evler / 270 parça /+4 yaş

Küçük oyuncuları hayali yapım eğlencesiyle tanıştırın. Çocuklar bu eğlenceli LEGO® yapım parçalarını alıp 6 harika yaşam alanına dönüştürebilir, üstelik bu yalnızca başlangıç! LEGO® Classic Yapım Parçaları ve Evler setinde büyük bir aile evi, canlı renkli bir deniz feneri, buz beyazı bir iglo, sağlam bir kale, küçük bir ev, kanatları dönen bir yel değirmeni... ve hayal edebildikleri daha neler neler!

Ürün karşılaştırmak için eklendi