Lego ve Parçalı Bloklar

Sürekli kendini yenileyen birbirinden eğlenceli temaları ile Lego’lar Deli Tavşan’ın ayrıcalıklı dünyasında sizi bekliyor! Renkleri, şekilleri ve temaları ile küçükten büyüğe herkesin ilgisini çeken indirimli Lego setlerini hemen şimdi delitavsan.com’dan sipariş verebilirsiniz. Hem sizin hem sevdiklerinizin ortak eğlencesi olacak yeni Lego’lardaki fırsatları sakın kaçırmayın!
Eğitici Oyuncaklar - 0-3 Yaş Oyuncak - Bebek Oyuncakları - İngilizce Konuşan Oyuncak - Lego Oyuncak - Eğitici Kitap - Fisher Price Bebek Oyuncakları

Her Sipariş Bir Hediye - Üye Olan Herkese 10 ₺ - Aynı Gün Kargo - Güvenli Alışveriş

Hayal Gücünü Deli Tavşan’la Geliştir!

Aktif filtreler

Stok Durumu: 91 Adet Var

0131-24403 Asya Bricks Peri Blok Seti / 156 parça

0131-24403 Asya Bricks Peri Blok Seti Öğretici ve Eğlenceli Çocukların zeka gelişimini ve hayal gücünü destekler. Çocukların motor becerilerini geliştirir. Şık görünüş ve ergonomik tasarım Okul öncesi yaştaki ve okul çağındaki çocukların yaratıcılıklarını sergilemelerine ve eğlenceli oyunlar oynayabilmelerine yardım eden Asya Bricks Peri Blok Seti, 156 parçadan oluşuyor

Stok Durumu: 73 Adet Var

D61 Gepet, Dogo 90 Parça Blok Seti

D61 Gepet, Dogo Öğretici ve Eğlenceli

Çocukların zeka gelişimini ve hayal gücünü destekler.

Çocukların motor becerilerini geliştirir.

Şık görünüş ve ergonomik tasarım

Okul öncesi yaştaki ve okul çağındaki çocukların yaratıcılıklarını sergilemelerine ve eğlenceli oyunlar oynayabilmelerine yardım eden Gepet Dogo Eğitici Blok Seti, 90 parçadan oluşuyor

903 Blok Set 145 parça

Fiyat ₺75,52
Stok Durumu: 19 Adet Var

903 Blok Set 145 parça

Çocuklarda El-göz koordinasyonu kurmak, bu koordinasyonu geliştirmek ve yeteneklerini ortaya çıkarmalarını sağlayacaktır. 903 Blok Set Oyun yoluyla öğrenmek için, öğrenmeyi oynamakla birleştireceklerdir. Güvenli malzemelerle güvenle oynayacaklardır. Yapacakları güzel modellemeler ile, çocukların daha fazla gelişmelerini sağlayacaktır. Yeteneklerini geliştirmek için titiz ve estetik tasarımlı üretilmiştir.

Stok Durumu: 14 Adet Var

9193 Başel, Structure Blocks 326 Parça

Structure Blocks 3D Puzzle Yapı ve Tasarım Blokları 326 Parça Çocuklarda El-göz koordinasyonu kurmak, bu koordinasyonu geliştirmek ve yeteneklerini ortaya çıkarmalarını sağlayacaktır. 9193 Başel, Structure Blocks  Oyun yoluyla öğrenmek için, öğrenmeyi oynamakla birleştireceklerdir. Güvenli malzemelerle güvenle oynayacaklardır. Yapacakları güzel modellemeler ile, çocukların daha fazla gelişmelerini sağlayacaktır. Yeteneklerini geliştirmek için titiz ve estetik tasarımlı üretilmiştir.

Stok Durumu: 8 Adet Var

43104 LEGO® Vidiyo™ Alien DJ BeatBox / 73 parça /+7 yaş

43104 LEGO® Vidiyo™ Alien DJ BeatBox Dans etmeyi ve performans sergilemeyi seven çocuklara müzik videosu dünyasının kapılarını açın. Bu LEGO® VIDIYO™ Alien DJ BeatBox (43104) ile oyun saatleri çok heyecan verici olacak. Ücretsiz uygulamayı indirerek müzik minifigürünü tarayın ve alien DJ’in havalı sahne kimliğini ortaya çıkarın. Sonra çocuklar güvenli sosyal bildirimlerde başkalarıyla paylaşmak için kendi benzersiz müzik videolarını yaparken BeatBitleri tarayarak özel efektlere, meydan okumalara ve daha fazla şeye erişim sağlayın.

Stok Durumu: 8 Adet Var

43105 LEGO® Vidiyo™ Party Llama BeatBox / 82 parça /+7 yaş

43105 LEGO® Vidiyo™ Party Llama BeatBox Dans etmeyi ve performans sergilemeyi seven çocuklara müzik videosu dünyasının kapılarını açın. Bu LEGO® VIDIYO™ Party Llama BeatBox (43105) ile oyun saatleri çok heyecan verici olacak. Ücretsiz uygulamayı indirerek müzik minifigürünü tarayın ve llama’nın havalı sahne kimliğini ortaya çıkarın. Sonra çocuklar güvenli sosyal bildirimlerde başkalarıyla paylaşmak için kendi benzersiz müzik videolarını yaparken BeatBitleri tarayarak özel efektlere, meydan okumalara ve daha fazla şeye erişim sağlayın.

Stok Durumu: 8 Adet Var

43106 LEGO® Vidiyo™ Unicorn DJ BeatBox / 84 parça /+7 yaş

43106 LEGO® Vidiyo™ Unicorn DJ BeatBox Dans etmeyi ve performans sergilemeyi seven çocuklara müzik videosu dünyasının kapılarını açın. Bu LEGO® VIDIYO™ Unicorn DJ BeatBox (43106) ile oyun saatleri çok heyecan verici olacak. Ücretsiz uygulamayı indirerek müzik minifigürünü tarayın ve unicorn DJ’in havalı sahne kimliğini ortaya çıkarın. Sonra çocuklar güvenli sosyal bildirimlerde başkalarıyla paylaşmak için kendi benzersiz müzik videolarını yaparken BeatBitleri tarayarak özel efektlere, meydan okumalara ve daha fazla şeye erişim sağlayın.

 

Stok Durumu: 12 Adet Var

9186 Başel, Structure Blocks 250 Parça

Structure Blocks 3D Puzzle Yapı ve Tasarım Blokları 250 Parça 9186 Başel, Structure Blocks Çocuklarda El-göz koordinasyonu kurmak, bu koordinasyonu geliştirmek ve yeteneklerini ortaya çıkarmalarını sağlayacaktır. Oyun yoluyla öğrenmek için, öğrenmeyi oynamakla birleştireceklerdir. Güvenli malzemelerle güvenle oynayacaklardır. Yapacakları güzel modellemeler ile, çocukların daha fazla gelişmelerini sağlayacaktır. Yeteneklerini geliştirmek için titiz ve estetik tasarımlı üretilmiştir.

Stok Durumu: 8 Adet Var

43101 LEGO® Vidiyo™ Bandmates Mini Figür BeatBox / 11 parça /+7 yaş

LEGO VIDIYO Bandmates ve uygulama ile çocukları heyecan verici müzik videolarını yönetmeye, prodüksiyonunu yapmaya ve bu videolarda oynamaya teşvik edin. Hepsi de farklı müzik türlerinden esinlenen 12 karakterin olduğu bu koleksiyondaki oyuncak minifigürler arasında dansçılar, rapçiler, gitaristler, davulcular, şarkıcılar ve daha fazlası var. Çocuklar uygulamayı kullanarak karakterlerini videoda canlandırdığında oyun hemen başlar.

Stok Durumu: 11 Adet Var

9179 Başel, Structure Blocks 168 Parça

Çocuklarda El-göz koordinasyonu kurmak, bu koordinasyonu geliştirmek ve yeteneklerini ortaya çıkarmalarını sağlayacaktır. 9179 Başel, Structure Blocks Oyun yoluyla öğrenmek için, öğrenmeyi oynamakla birleştireceklerdir. Güvenli malzemelerle güvenle oynayacaklardır. Yapacakları güzel modellemeler ile, çocukların daha fazla gelişmelerini sağlayacaktır. Yeteneklerini geliştirmek için titiz ve estetik tasarımlı üretilmiştir. Çocukların hem eyleneceği hem de öğreneceği muhteşem bir oyuncak zamanın nasıl geçtiğini bile anlamadan öğrenme yetenekleri gelişecek. Hem evde  hem de dışarıda severek oynayacağı bir öğrenme oyuncağı. Evde kalmak hiç bu kadar zevkli olmamıştı.

Stok Durumu: 8 Adet Var

76901 LEGO® Speed Champions, Toyota GR Supra / 299 parça / +7 yaş

LEGO® Speed Champions Toyota GR Supra (76901), çocuklara ve her yaştan otomobil tutkunlarına dünyanın en ünlü yüksek performanslı spor arabalarından birini koleksiyonlarına katma, modelini yapma ve keşfetme şansı veriyor. Gerçekçi detaylarla dolu bu aslına uygun model, sürükleyici bir yapım deneyimi sağlar, sergilemek için mükemmel ve yüksek enerjili yarış aksiyonu için muhteşemdir!

Stok Durumu: 8 Adet Var

10701 LEGO® Classic Gri Zemin / 1 parça / 4-99 yaş

İster bir sokak sahnesi, şato, isterseniz hayal ettiğiniz başka bir şeyi yapıyor olun, bu gri renkli 48x48 dişli zemin LEGO® setlerinizi yapmak, sergilemek ve oynamak için mükemmel bir başlangıç noktası. Bütün LEGO® koleksiyonlarına harika bir ek! Gri rengi tabanınız ile koleksiyonunuza kullanışlı yeni bir parça ekleyebilirsiniz.

Stok Durumu: 8 Adet Var

10714 LEGO® Classic Mavi Zemin / 1 parça / 4-99 yaş

Bir sahil kasabası, güneşli bir yüzme havuzu, denizde bir gemi veya hayal gücünde olan başka bir şeyi yaparken, mavi renkli 32x32 çıkıntılı bu taban plakası LEGO® tasarımlarını yapmak, sergilemek ve yaratıcı oyunlar oynamak için mükemmel başlangıç noktasıdır. Güzel renkli bu mavi taban plakasıyla şirin bir sahil kasabası, güneşli bir yüzme havuzu, açık denizlerde bir gemi ya da hayal ettiğin her şeyi yapabilirsin, LEGO® eserlerin için mükemmel bir başlangıç noktası! Mavi renkli 32x32 çıkıntılı bu taban plakasıyla bir sahil kasabası, güneşli bir yüzme havuzu ya da hayal ettiğin başka bir şeyi yap; LEGO® tasarımların için mükemmel bir başlangıç noktası.

Stok Durumu: 8 Adet Var

11006 LEGO® Classic Mavi Yapım Parçaları / 52 parça /+4 yaş

Bu heyecan verici karışık mavi LEGO® yapım parçalarıyla çocukları modeller inşa etmeye, yaratıcı olmaya ve hayal kurmaya teşvik edin! Yapın. Birleştirilecek 3 eğlenceli oyuncak var: su fışkırtan bir balina, 4 tekerlekli bir tren ve kolları ayarlanabilir bir robot. Yaratın… Çocuklar, oyuncakları kişisel eserlere dönüştürmek için yapım parçalarını karıştırıyor. Hayal edin.  Bu çok yönlü LEGO başlangıç setiyle fikirler, maceralar ve hayali dünyalar canlandığında her şey mümkün.

Stok Durumu: 8 Adet Var

11007 LEGO® Classic Yeşil Yapım Parçaları / 60 parça /+4 yaş

LEGO® Classic Yaratıcı Yeşil Yapım Parçalarını açın ve çocukların hayal gücünü harekete geçirin! Yapılacak 3 eğlenceli oyuncak var: bir köpek, dönen pervaneli bir helikopter ve nefis görünen koparılabilir bir elmanın olduğu elma ağacı. Çocuklar modellerini kişiselleştirmek için yapım parçalarını karıştıracak, sonra kendi benzersiz tasarımlarını yaratacak. Kendi hayali eserlerini gerçeğe dönüştürmeye başladıklarında… her şey mümkün!

Stok Durumu: 8 Adet Var

41901 LEGO® DOTS Sevimli Hayvanlar Bileklik /33 parça / +6 yaş

41901 LEGO® DOTS Sevimli Hayvanlar Bileklik Yaratıcılığını göster ve Lego Dots Sevimli Hayvanlar Bilekliği ile kendi eğlenceli takını tasarla! Güzel pembe bilekliği düz bir zemine yerleştir ve renkli parçaları tak, ürün paketinden esinlenebilir veya yeni bir tasarım geliştirebilirsin. Sonra daha da şirin hale getirmek için sevimli tavşan, kedi ve pati baskılı parçaları ekle ve bilekliği koluna takarak stilini göster. İstediğin gibi tasarla ve değiştir!

Stok Durumu: 8 Adet Var

41912 LEGO® DOTS Renkli Kuşlar Bilekliği /33 parça / +6 yaş

41912 LEGO® DOTS Renkli Kuşlar Bilekliği Haydi yaratıcılığımızı gösterelim! Renkli Muhabbet Kuşları Bilekliğe göz at ve kendi muhteşem takı tasarımını yap! Su yeşili bilekliği düz bir zemine yerleştir ve renkli DOTS parçalarını tak. Paketi esin kaynağı olarak kullan ya da kendi eğlenceli desenlerini oluştur. Kuşlar, tüyler ve kalp baskılı DOTS parçalarıyla ekstra stil dokunuşları kat, sonra bu havalı bilekliği koluna tak. Bilekliğin tasarımını istediğin gibi defalarca değiştirebilirsin!

Stok Durumu: 8 Adet Var

41903 LEGO® DOTS Uzay Harikası Bileklik /33 parça / +6 yaş

41903 LEGO® DOTS Uzay Harikası Bileklik  Bu değerli Uzay Harikası Bileklik ile yıldızlara layık bir şey tasarla ve kendi kozmik takını yap! Siyah bilekliği düz bir zemine yerleştir ve renkli parçaları tak. Paketi esin kaynağı olarak kullan ya da kendi eğlenceli desenlerini oluştur. Benzersiz elmas, kayan yıldız ve gezegen baskılı parçaları ekle, sonra bu havalı bilekliği koluna tak. Tasarımını istediğin gibi defalarca değiştirebilirsin!

Stok Durumu: 8 Adet Var

41913 LEGO® DOTS Mega Bileklik Paketi /300 parça / +6 yaş

41913 LEGO® DOTS Mega Bileklik Paketi Yaratıcı sanat projelerini arkadaşlarıyla paylaşmayı seven çocuklar, bu kişiselleştirilebilen LEGO® DOTS (41913) Mega Bileklik Paketi arkadaşlık oyuncağını çok sevecek! Kolay ve sezgisel bir el işi projesi olarak üretilen bu kendi bilekliğini yapma seti, çocukların arkadaşlarıyla kendi takılarını tasarlamasına ve bu tasarımları istedikleri gibi değiştirmelerine olanak tanır.

Ürün karşılaştırmak için eklendi