Aktif filtreler

40012 Gökkuşağı Bebekleri 45 cm

Fiyat ₺82,60
Stok Durumu: 95 Adet Var

40012 Gökkuşağı Bebekleri 45 cm

İncelemekte olduğunuz ürün, 40012 Gökkuşağı Bebekleri ürünüdür. Bu sevimli Gökkuşağı Bebekleri hediye olarak alabilir ya da odanızı dekor ederken kullanabilirsiniz. Gökkuşağı Bebekleri ürünü için tavsiye edilen yaş grubu, 3 yaş ve üzeridir. Evcilik oyunlarında kızların en yakın arkadaşı olacak Gökkuşağı Bebek ile oyunlar artık çok daha eğlenceli! Kızlar isterlerse evcilik oyunlarında, isterlerse uyku arkadaşları olarak, isterlerse de odalarını süslemek için sevimli bez bebeği kullanabilirler.

02413 Sunman, Niloya Ressam Figür 12 cm / +3 yaş

Fiyat ₺120,36
Stok Durumu: 75 Adet Var

02413 Sunman, Niloya Ressam Figür 12 cm / +3 yaş

Ressam Niloya figürüyle hayallerindeki resmi çizmeye hazır mısın?

Çocuklara güzel şeyleri öğreten sevimli kız Niloya’nın bu tatlı figürüyle çocuklar bu sefer de resim yapmayı öğreniyor! Çocuklar Niloya ile oynayıp keyifli vakit geçirirken aynı zamanda hayal güçlerini, sosyalleşme becerilerini ve el-göz koordinasyonlarını da geliştirme imkanı bulacak!

50001Sunman, Kelly Yürüyüş Arkadaşım, 127 cm Bebek

Fiyat ₺869,66
Stok Durumu: 25 Adet Var

Kelly Yürüyüş Arkadaşım Bebek kızların en yakın arkadaşı olmak için sabırsızlanıyor!

 

Yürüyen bebek ona sarılabilir, elinden tutup birlikte yürüyüşe çıkabilir veya birlikte oyunlar oynayabilirsiniz. Kızlar bu gerçekçi görünüme sahip bebek ile oyunlar oynamayı çok sevecekler.

 

127 cm. uzunluğundaki dev bebek ile arkadaşlık kavramı çok daha gerçekçi hale gelmekte ve kızların yanlarından ayırmayacağı bir oyun arkadaşı olacaktır.

Çocukların; yaratıcılıklarını, rol oynama yeteneklerini, sosyal gelişimlerini ve hayal güçlerinin gelişmesine yardımcı olmaktadır.

 

Ürün karşılaştırmak için eklendi