Aktif filtreler

Stok Durumu: Out of stock

Bu kitabın amacı da popüler bir kavram olan medyanın yapısının nasıl olduğunu ortaya koymak ve Türkiye’de medyada yaşanan sorunları ele almaktır. Bu bağlamda çalışmada medya; tiraj sorunundan, etik sorunlara, istihdam sorunundan, sansür ve denetime, tekelleşmeden ekonomik sorunlara kadar geniş bir çerçevede irdelenmiş ve sorun yaşanan konularla ilgili çözüm önerileri ortaya konulmuştur.

Stok Durumu: Out of stock

Günümüzde basın işletmelerinin değişip değişmemeleri değil, daha çok değişimin zorunluluk arz etmesinden dolayı hangi alanda yapılacağı tartışılmaktadır. Bu boyutuyla basın işletmeleri ve değişim kavramı akademik çevrelerde de sıklıkla tartışılmaktadır. Bu kitabın amacı da bu tartışmalara farklı bir bakış açısı getirmek ve değişimle birlikte medyana gelen yenilikleri ortaya çıkartmaktır. 

Stok Durumu: Out of stock

Eğitimin en önemli bileşenlerinden birisi öğretimdir. Öğretim ise öğrenme ve öğretme faaliyetlerini kapsayan bir süreçtir. Bu nedenle bu sürecin ilkelere ve bilimsel temellere dayalı sürdürülmesi eğitsel açıdan oldukça önemlidir. Öğretmenlerin ve öğretmen adaylarının öğretim ilke ve yöntemlerine ilişkin sahip olması gereken bilgiler ve altyapı eğitim alanında beklenen başarının da araçlarından birisidir.

Ürün karşılaştırmak için eklendi