Aktif filtreler

Stok Durumu: 96 Adet Var

Miniklerin ilk kulaçlarını atacağı havuzun denizleri kıskandıran bir mavi olmasına ne dersiniz? Intex Kristal Mavi Çocuk Havuzu 3 boğum yüksekliği ve 147x33 cm ölçüleriyle 3 yaş ve üzerindeki, suyla oynamayı seven tüm çocukların en güzel yaz etkinliği olacak. Darbeler dayanıklı malzemeden üretilen havuzu çok kısa bir sürede doldurup miniklerin havuz keyfi yapmasını sağlayabilirsiniz

Stok Durumu: 96 Adet Var

58446 intex şişme kristal mavi havuz İşte size yazın kavurucu sıcağında bahçenizde, balkonunuzda, terasınızda çocuklarınızın  serinlemesi için farklı bir alternatif.   Tamamen SUPER-THOUGH vinyl malzemeden üretilmiş, bahçe hortumu yardımıyla rahatlıkla su takviyesi yapabileceğiniz,  yumuşacık soft tabanlı, mantar şeklinde çadır görünümlü bir ürün   Kapalı üst kısım sayesinde çocuğunuzu güneşten koruyabilirsiniz 

Stok Durumu: 96 Adet Var

Intex Kolay Kurulumlu Şişme Havuz Kolay Kurulumlu Şişme Havuz Kolay ve hızlı şekilde kurulum. Havuzu 10 dakika gibi kısa bir sürede kurulum imkanı. (Bu süreye havuza su dolumu dahil değildir) Havuzun duvarları ÜÇ ayrı katmandan yapılmıştır. Kalın vinil ve Özel güçlü polyester kullanılmıştır. Tahliye vanasını kolayca bahçe hortumuna takıp, uygun yerde suyu dökebilirsiniz. Yüzme havuzu gibi toprak hazırlığı gerektirmez.

Stok Durumu: 96 Adet Var

Intex 4 Renk Yumuşak Taban Havuz Özellikleri

Tamamen Super-Though malzemeden yapılmıştır. Ürünün alt kısmı şişirilebilir. Çocuğunuzun ve sizin güvenliğiniz için yumuşak malzemeden yapılmıştır. Bahçe hortumu yardımıyla kolaylıkla su takviyesi yapabilirsiniz. Havuzun alt kısmında bulunan su boşaltma tıpası ile rahatlıkla suyu boşaltabilirsiniz. Sağlığa zararlı madde içermeyen plastikten üretilmiştir.

Stok Durumu: 96 Adet Var

İntex 57482 Şeffaf Oval Çocuk Havuzu Çocuklarınız ve siz yazın kavurucu sıcaklarında biraz olsun serinlemek ister misiniz? İster kapalı alan ister açık alanda kullanılabilir. 0,30 mm yüksek kaliteli vinly malzemeden imal edilmiştir. Şeffaf 3 halkalı ve 46 cm yüksekliğinde.

Stok Durumu: 91 Adet Var

İntex Geometri Desenli Havuz Geometri Desenli Havuz Sıcak yaz günlerinde çocuklarınız için yüzmek çok daha eğlenceli olacak. İntex Şişme Çocuk Havuzu ile çocuğunuz, yaz sıcağının altında sizin yanınızda serinleme imkanı bulacak. Balkonda, terasta, bahçede kullanım için ideal olan bu ürün, çocuğunuzun yazın vazgeçilmezi olacak.

Stok Durumu: 74 Adet Var

57100 Mini kare havuz 85X85X23 Sıcak yaz günlerinde çocuklarınız için yüzmek çok daha eğlenceli olacak. Balkonda, terasta, bahçede kullanım için ideal olan bu ürün, çocuğunuzun yazın vazgeçilmezi olacak. Koku yapmaz, renk çıkarmaz, rahatça silinebilir. Kaliteli Vinyl malzemeden üretilmiştir.

Stok Durumu: 64 Adet Var

İNTEX markasının dayanıklılığına ve güvencesine sahip bu ürünü yıllarca kullanabilirsiniz. Yaz aylarının sıcağından kaçmak için ideal ve portatif bir çözüm. Her bir boğumun malzeme kalınlığı 0.35 mm ’dir. Zemin malzemesinin kalınlığı 0.35 mm ''dir. Yetişkinler için de uygundur. 749 Litre su kapasitesi vardır. Sıcak yaz aylarında çocuklar için serin bir eğlence sizleri bekliyor. Dünyanın önde gelen İNTEX markası ile sizlere sunuyoruz.

Stok Durumu: 62 Adet Var

Zevkli miniklere zevkli bir tasarıma sahip şişme havuz geliyor! Intex Kolezyum Çocuk Havuzu 188x46 cm ölçüleri ve kolay şişirilmesi ile anne babaların ilk tercihleri arasında. Çocuğunuz gözünüzün önünde havuzunda serinlesin size de onun keyifli anlarına şahit olmak kalsın. Dayanıklı malzemesi sayesinde düz zemin üzerinde uzun süre kullanabilen Intex Kolezyum Çocuk Havuzu bu özelliği sayesinde her yaz sizinler olacak.

Stok Durumu: 57 Adet Var

İntex Şişme Easy Kolay Kurulum Havuz Örtüsü Suyu daha uzun süre temiz tutmak için çok kullanışlıdır, INTEX koruyucu örtüler havuzunuzu dış kirlerden korumak için neredeyse gereklidir. Bu örtü 3,76 m çapında şişme havuzlar için uygundur. Yağmur suyunun birikmesini önlemek için bir tahliye perdesi ile donatılmıştır ve kapağı havuzunuza güvenli bir şekilde takmak için çevresinde bir ip içerir.

Stok Durumu: 28 Adet Var

Intex Kristal Mavi Havuz 59416 (114 x 25 cm) Sıcak yaz günlerinde çocuklarınız için yüzmek çok daha eğlenceli olacak. Intex Şişme Çocuk Havuzu ile çocuğunuz, yaz sıcağının altında sizin yanınızda serinleme imkanı bulacak. Balkonda, terasta, bahçede kullanım için ideal olan bu ürün, çocuğunuzun yazın vazgeçilmezi olacak. Koku yapmaz, renk çıkarmaz, rahatça silinebilir. Super-Though vinly malzemeden üretilmiştir.

Stok Durumu: 27 Adet Var

Easy Kolay Kurulum Mavi Renkli Havuz 244x61Cm Özellikleri

Bu geniş havuz ile aile boyo eğlence! Ürünün kurulumu pratiktir. 10 Dakika gibi kısa bir sürede Kolay ve hızlı şekilde kurulur. İçinden çıkan kurulum kılavuzu yardımı ile 10 dk gibi kısa bir sürede havuzunuz hazır hale gelecek. Kenar şişme çemberi şişirildikten sonra su doldurulur.

Stok Durumu: 16 Adet Var

Şişme havuzların bölmesi yükseliyor ve içerisine eklenen su miktarı artıyor, artan su miktarı çocukların çok daha keyifli saatler geçirmesini sağlıyor. Intex 4 Bölmeli Çocuk Havuz 780 litre su kapasitesiyle 3 yaş ve üzerindeki çocukların kullanımına uygun bir seçenek sunuyor. 168x46 cm ölçülerine sahip olan ürünün 4 bölmeden oluşan kısmı ise rengârenk! Siz çeşmenizi açın minikler havuzun dolmasını heyecanla beklesin.

Stok Durumu: 15 Adet Var

İntex 57412 Sunset Yumuşak Tabanlı Çocuk Havuzu 114x25cm Sunset Yumuşak Tabanlı Çocuk Havuzu. Sıcak yaz günlerinde çocuklarınız için yüzmek çok daha eğlenceli olacak. Şişme Çocuk Havuzu ile çocuğunuz, yaz sıcağının altında sizin yanınızda serinleme imkanı bulacak. Balkonda, terasta, bahçede kullanım için ideal olan bu ürün, çocuğunuzun yazın vazgeçilmezi olacak. Koku yapmaz, renk çıkarmaz, rahatça silinebilir.

Stok Durumu: 15 Adet Var

İntex Cennet Şişme Havuz 262x160x46Cm İntex Cennet Havuzunu tatilde seyahatte dilediğiniz her yerde pratik kurulumu ile rahatça şişirip kullanabilirsiniz. Tropik desenli, şeffaf, cıvıl cıvıl bir modele sahiptir. Yazın kavurucu sıcağında kullanabileceğiniz farklı bir alternatif.

Stok Durumu: 4 Adet Var

Sıcak yaz aylarında çocuklar için serin bir eğlence fırsatı olan Şişme Havuz sizlerle! Kolay şişirebilir, çok yer kaplamadan saklanan, yırtılma ve patlamaya karşı dayanıklı özelliklere sahip bu çocuk şişme havuz ile yüzmek çok daha eğlenceli! Balkonda, terasta, bahçede, evde kullanıma uygun olup her yerde havuz keyfini yaşayabilirsiniz. Ürünün ebeveyn kontrolünde kullanılması gereklidir.

Stok Durumu: 4 Adet Var

Bestway Zürafalı Çocuk Havuzu 266cm 53089

Anneler ve babalar! Çocuklarınıza bahçe konforunda havuz keyfi yaşatmaya ne dersiniz? Bestway Zürafalı Çocuk Havuzu, ergonomik tasarımı ve gölgeliği ile çocuklarınızın güneşten etkilenmeden rahatça havuz eğlencesi yaşamasını sağlayacak. Bestway Zürafalı Çocuk Havuzu ürün özellikleri: Kolaylıkla şişirilip indirilir.

Ürün karşılaştırmak için eklendi