Kişisel Gelişim

Çok Satan Kişisel Gelişim Kitapları En Düşük Fiyatlar Deli Tavşan Kitap'tan İnanılmaz Kampanyalar Evrenden Torpilim Var – Aykut Oğut, Duygusal Zeka – Daniel Goleman, Üstün Başarı – Acar Baltaş, Savaşçı – Doğan Cüceloğlu, Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır – Ahmet Şerif İzgören, Beden Dili – Joe Navarro, Eşitler Evi – Üstün Dökmen, Aklını En İyi Şekilde Kullan – Tony Buzan, Negatif Limanlardan Pozitif Sulara – Oğuz Saygın, İnsan Olma Yolculuğu – Osho, Beynine Format At – M. Barış Muslu, Kendine İyi Bak Enneagram İle Kişilik Analizi – Uğur Batı, Güzel ve Etkili Konuşma Sanatı – Emin Özdemir, Güçlü Hafıza – Ahmet Yıldız, Her Şey Seninle Başlar – Mümin Sekman

Aktif filtreler

Ben Kazanmadan Bitmez

Normal fiyat ₺29,00 Fiyat ₺23,20 -20%
Stok Durumu: 70 Adet Var

Ben Kazanmadan Bitmez

Ben Kazanmadan Bitmez Kitap Açıklaması Sosyolog, Eğitimci ve Aile danışmanı olan Yazar  Bircan Yıldırım, BEN KAZANMADAN BİTMEZ isimli kitabı ile tüm kalıpları yıkıyor. Sıradan kişisel gelişim kitaplarından farklı olarak daha okurken resimlerle sembollerle çizimlerle  bilinçaltı özel dil kalıpları ve mühürlemelerle uygulamalı olarak okuyucunun zihnini mucize frekansına kodlamayı başarıyor.

40 Santim

Normal fiyat ₺35,00 Fiyat ₺29,75 -15%
Stok Durumu: 18 Adet Var

Hepimiz telaşlardayız. Neredeyse gölgemiz bile bizi takip edemeyecek. O kadar yani! Üstelik çetele tutar gibi yaşıyoruz. Kaç yere gittik, ne kadar çok şey yaptık, kaç kişi tanıyoruz, ne kadar çok şeye sahibiz, ne kadar kazanıyoruz? Ardı arkası kesilmeyen bir “Kaç”lar silsilesi içerisindeyiz. Oysa tam da bunu yaparken hayatın kendisini “Kaç”ırıyoruz…

İçindeki Gücün Sırrını Keşfet

Normal fiyat ₺22,00 Fiyat ₺17,60 -20%
Stok Durumu: 14 Adet Var

Mutlu, güçlü, başarılı olmanın, para kazanmanın ve aşk içinde yaşamanın aslında ne kadar kolay olduğunu siz de bu kitapla göreceksiniz.

Öldü zannedilip morga kaldırılırken 40 günlüktüm. Hamileyken verem oldum. Doktorlar bebeğin de benim de yaşama şansımın olmadığını söylediler. Doğum yaptım, sekiz ay bebeğimi göremedim. Heybeliada Sanatoryumuna yatmak için fakir kâğıdı almak zorunda kaldım. Payton paramız bile olmadığı için hasta halimle hastaneye kadar yürüdüm. Annem babama her kızdığında “Bu adam beni kanser yapacak” derdi.


2 Tam Bir Tek

Normal fiyat ₺35,00 Fiyat ₺28,00 -20%
Stok Durumu: 10 Adet Var

Hayatımızda âşık olmayı isteriz. Bir yuva kurmak, hayatı paylaşmak hayaliyle yola çıkarız... Kendimizi bir elmanın yarısı olarak görür, hayatı paylaşacağımız kişinin de bizi tamamlamasını niyet ederiz.

‘Bir’ Kalbin Var Unutma!

Normal fiyat ₺14,00 Fiyat ₺10,50 -25%
Stok Durumu: 3 Adet Var

“Dünya’da kendim kadar az bildiğim başka hiçbir şey yok”
Hermann Hesse

Ne kadar farkındayız, kalbimizin.
Sadece sahilini dolaştığımız okyanusun, yani beynimizin.
İç organlarımızın orkestra şefi olan küçücük hipofiz bezinin.
Bir tenis kortu yüzeyine sahip akciğerlerimizin.
En küçük görevlerini yapabilmek için bile, dönümlerce fabrika tesisine ihtiyaç olan karaciğerimizin.
Süper mikroskopla incelendiğinde görülen, hücre metropolünde olanların. Vücudumuz içinde yer alan ve problem çıkarmadığı müddetçe farkında olmadığımız birçok organımızın.

Stok Durumu: 1 Adet Var

Yarın Çok Geç Olabilir

Yarın Çok Geç Olabilir Kitap Açıklaması

İnsanlar hayalleriyle büyür, hayallerinin gerçekliliği ile yaşamına yön verir. Hayal olmasaydı insanlığın hangi gelişmesi olabilirdi ki? İnsan düşüncesinin, hayalinin sınırı yoktur. En olmaz denilen buluşun arkasında mutlaka bir uçuk hayal vardır. Zaten dünyada insanlığın her türlü olgusu engellense bile hayallerin önüne set vurulamaz. İnsanların düşünsel varsıllığı ne kadar fazlaysa elde edilen gelişmişlik de o kadar farklılık gösterir.

Beden Dili

Normal fiyat ₺32,00 Fiyat ₺27,20 -15%
Stok Durumu: 1 Adet Var

Beden Dili

Alfa Yayıncılık'dan Beden Dili Okuyanların çok hoşuna gitmişe benziyor. Bakışlarınız, postürünüz, ellerinizin duruşu, ayaklarınızın yönü, hareketlerinizin sıklığı… Verdiğiniz tüm bu bedensel izlenimler, karşınızdaki insanın sizinle ilgili kayda değer çıkarımlar yapmasını sağlıyor. Peki, ilişkilerinize dilediğiniz doğrultuda yön vermeye önce beden dilinizi yönetmekten başlamaya ne dersiniz? Joe Navarro’nun Beden Dili adlı kitabı ile bunu başarmak, artık kitap okumak kadar kolay!

Zihin Kontrolü

Normal fiyat ₺27,00 Fiyat ₺22,95 -15%
Stok Durumu: Out of stock

Doya Doya Boya Boyama Kitabı- Karışık

‘’Biz ‘Düşyeri Kitap Serileri’nin her birini tasarlarken çocuklarımızın erken çocukluk döneminde ilgilerini çekecek, gelişimlerine destek verecek, onlarda estetik algısı yaratacak, yaratıcılıklarını ortaya çıkaracak, kendilerini fark etmelerini ve ifade etmelerini sağlayacak, alternatif düşünme becerilerini geliştirecek ve ebeveyni ile kaliteli zaman geçirmesini sağlayacak konular ve etkinlikler seçtik. Okuma kitaplarında ‘Düşyeri Kitap Serileri’ ile büyüyen bir çocuğun kelime hazinesini 3 binden 6 bine çıkarmak gibi harika bir hedefimiz daha var.

Ürün karşılaştırmak için eklendi