Kişisel Gelişim

Çok Satan Kişisel Gelişim Kitapları En Düşük Fiyatlar Deli Tavşan Kitap'tan İnanılmaz Kampanyalar Evrenden Torpilim Var – Aykut Oğut, Duygusal Zeka – Daniel Goleman, Üstün Başarı – Acar Baltaş, Savaşçı – Doğan Cüceloğlu, Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır – Ahmet Şerif İzgören, Beden Dili – Joe Navarro, Eşitler Evi – Üstün Dökmen, Aklını En İyi Şekilde Kullan – Tony Buzan, Negatif Limanlardan Pozitif Sulara – Oğuz Saygın, İnsan Olma Yolculuğu – Osho, Beynine Format At – M. Barış Muslu, Kendine İyi Bak Enneagram İle Kişilik Analizi – Uğur Batı, Güzel ve Etkili Konuşma Sanatı – Emin Özdemir, Güçlü Hafıza – Ahmet Yıldız, Her Şey Seninle Başlar – Mümin Sekman

Aktif filtreler

Stok Durumu: 6 Adet Var

Ben Kazanmadan Bitmez

Ben Kazanmadan Bitmez Kitap Açıklaması Sosyolog, Eğitimci ve Aile danışmanı olan Yazar  Bircan Yıldırım, BEN KAZANMADAN BİTMEZ isimli kitabı ile tüm kalıpları yıkıyor. Sıradan kişisel gelişim kitaplarından farklı olarak daha okurken resimlerle sembollerle çizimlerle  bilinçaltı özel dil kalıpları ve mühürlemelerle uygulamalı olarak okuyucunun zihnini mucize frekansına kodlamayı başarıyor.

Stok Durumu: 3 Adet Var

Sekiz yaşındaki çocuklardan oluşan öğrenciler, beden eğitimi dersinde içinde fasulyeler olan torbaları kovalara atma çalışması yaptılar. Çocukların yarısı 90 cm ötedeki kovaya atarken diğer yarısı 60 ve 120 cm uzaklıktaki kovalara atıyorlardı. Bunu 12 hafta boyunca yaptıktan sonra iki grup 90 santim uzaklıktaki kovaya atmak için yarıştı. Bir tarafta üç aydır 90 cm uzaklıktan atışı çalışan grup, diğer tarafta bir kere bile 90 cm uzaklıktaki kovaya atış yapmayan grup vardı. Sizce kim kazandı?

Beden Dili

Fiyat ₺45,00
Stok Durumu: 2 Adet Var

Beden Dili

Alfa Yayıncılık'dan Beden Dili Okuyanların çok hoşuna gitmişe benziyor. Bakışlarınız, postürünüz, ellerinizin duruşu, ayaklarınızın yönü, hareketlerinizin sıklığı… Verdiğiniz tüm bu bedensel izlenimler, karşınızdaki insanın sizinle ilgili kayda değer çıkarımlar yapmasını sağlıyor. Peki, ilişkilerinize dilediğiniz doğrultuda yön vermeye önce beden dilinizi yönetmekten başlamaya ne dersiniz? Joe Navarro’nun Beden Dili adlı kitabı ile bunu başarmak, artık kitap okumak kadar kolay!

40 Santim

Fiyat ₺35,00
Stok Durumu: 1 Adet Var

Hepimiz telaşlardayız. Neredeyse gölgemiz bile bizi takip edemeyecek. O kadar yani! Üstelik çetele tutar gibi yaşıyoruz. Kaç yere gittik, ne kadar çok şey yaptık, kaç kişi tanıyoruz, ne kadar çok şeye sahibiz, ne kadar kazanıyoruz? Ardı arkası kesilmeyen bir “Kaç”lar silsilesi içerisindeyiz. Oysa tam da bunu yaparken hayatın kendisini “Kaç”ırıyoruz…

Stok Durumu: 1 Adet Var

İnsanların iyi ve kötü kararlarını ince bir çizgi ayırır. Elinizdeki kitap hayat açısından büyük önem taşıyan bu ince çizgiye odaklanıyor. Bilinçli ve özgür irademizin sonucu olduğuna inandığımız seçimlerimiz büyük çoğunlukla farkına varmadığımız dış faktörler tarafından yönlendirilir. Hayatta verdiğimiz kararların, sinir bilimine dayanan temellerini araştıran bu kitap, kararlarımıza etki eden akıldışı ancak tutarlı davranışlarımızın farkına varmak ve "düşünmeden düşünmek" yerine "yanılmadan karar vermek" için değerli bir kılavuz niteliğindedir.

Stok Durumu: Out of stock

Büyük Sufi Yunus Emre ne güzel söylemiş ”Bir ben var bende benden içeru” diye. Yunus Emre’nin sözünü ettiği "içteki ben” kişinin ulaşmak istediği kendi gerçekliği. Belki de "mutlak mutluluğun” tüm sırları orada saklı. Hayat, dışarıda gezip dolaşan; ağlayıp gülen nakıs benliğin içimizdeki "kâmil benlikle” buluşup "kaybolan gerçek mutluluğu” arama çabası mı acaba?

Stok Durumu: Out of stock

Yarın Çok Geç Olabilir

Yarın Çok Geç Olabilir Kitap Açıklaması

İnsanlar hayalleriyle büyür, hayallerinin gerçekliliği ile yaşamına yön verir. Hayal olmasaydı insanlığın hangi gelişmesi olabilirdi ki? İnsan düşüncesinin, hayalinin sınırı yoktur. En olmaz denilen buluşun arkasında mutlaka bir uçuk hayal vardır. Zaten dünyada insanlığın her türlü olgusu engellense bile hayallerin önüne set vurulamaz. İnsanların düşünsel varsıllığı ne kadar fazlaysa elde edilen gelişmişlik de o kadar farklılık gösterir.

Stok Durumu: Out of stock

“Dünya’da kendim kadar az bildiğim başka hiçbir şey yok”
Hermann Hesse

Ne kadar farkındayız, kalbimizin.
Sadece sahilini dolaştığımız okyanusun, yani beynimizin.
İç organlarımızın orkestra şefi olan küçücük hipofiz bezinin.
Bir tenis kortu yüzeyine sahip akciğerlerimizin.
En küçük görevlerini yapabilmek için bile, dönümlerce fabrika tesisine ihtiyaç olan karaciğerimizin.
Süper mikroskopla incelendiğinde görülen, hücre metropolünde olanların. Vücudumuz içinde yer alan ve problem çıkarmadığı müddetçe farkında olmadığımız birçok organımızın.

Zihin Kontrolü

Fiyat ₺27,00
Stok Durumu: Out of stock

Doya Doya Boya Boyama Kitabı- Karışık

‘’Biz ‘Düşyeri Kitap Serileri’nin her birini tasarlarken çocuklarımızın erken çocukluk döneminde ilgilerini çekecek, gelişimlerine destek verecek, onlarda estetik algısı yaratacak, yaratıcılıklarını ortaya çıkaracak, kendilerini fark etmelerini ve ifade etmelerini sağlayacak, alternatif düşünme becerilerini geliştirecek ve ebeveyni ile kaliteli zaman geçirmesini sağlayacak konular ve etkinlikler seçtik. Okuma kitaplarında ‘Düşyeri Kitap Serileri’ ile büyüyen bir çocuğun kelime hazinesini 3 binden 6 bine çıkarmak gibi harika bir hedefimiz daha var.

Stok Durumu: Out of stock

Yaşam koçluğu, kişisel gelişimlerini ilerletmeleri ve evrenin,almak isteyen herkese bolca sunduğu refah ve mutluluğa ulaşabilmeleri için insanlara ışık tutan harika bir teknik yardımlar ve yaratımlar sürecidir.

Bununla birlikte her insan,kendi bireysel yaşamıyla ilgili planlar oluşturmak ve uygulamak için de disiplinli bir yaklaşıma gereksinim duyar.Bu kitap, işte bu öz disiplin sürecinin temelini atan küçük ama etkin dokunuşları açıklamak için yazıldı.

Ürün karşılaştırmak için eklendi