GMM53 Fisher-Price® Akıllı Saat / Türkçe ve İngilizce / Eğlen ve Öğren
Haydi,  başlayalım!  Bebeğiniz  Eğlen  ve  Öğren  Eğitici  Akıllı  Saat  ile  oynarken  farklı  renkleri  öğrenir,  selamlaşma  ifadelerini  dinler,  sayı  sayar,  belki  de  Köpekçik  ile  sohbet  eder!  Tüm  bunlar  olurken  zaman  hızla  akıp  geçecek!  Bu  oyuncak  akıllı  saat;  ışıklı  ekranı,  kolayca  kavranabilen  kordonu  ve  bebeğinizin  keşfedebileceği  bir  dolu  aktivite  ile  gerçeğinden  neredeyse  farksız.  Gelişim  ve  oyun  bir  arada İlk  bilgiler:  Şarkılar  ve  eğitici  cümleler  bebeğinizi  renkler  ve  selamlaşmalarla  tanıştırır.  İnce  motor  becerileri:  Pimi  çevirmek,  kadranı  ayarlamak  veya  tuşlara  basmak  gibi  aktiviteler  bebeğinizin  el  becerilerini  ve  el-göz  koordinasyonunu  geliştirir.  Hayal  gücünü  geliştiren  oyunlar:  Bebeğiniz  bu  gerçekçi  akıllı  saat  tasarımı  ile  yetişkinleri  taklit  eder!
İnce Motor Becerileri: Açma / kapatma düğmesine basma, numarayı çevirme ve düğmelere basma gibi etkinlikler bebeğinizin el becerisini ve el-göz koordinasyonunu geliştirmeye yardımcı olur.
Hayal Gücü ve Yaratıcılık: Gerçekçi akıllı saat tasarımı, bebeklerin ve küçük çocukların taklit yeteneklerini geliştirir, bir yetişkin gibi davranmalarını sağlar!
Bebek ve küçük çocuklar için müzikli ve ışıklı tasarımıyla, oldukça eğlendirici ve öğretici bir erken dönem taklit oyuncağıdır.
Yoğun bebeğiniz Akıllı Saati sayesinde Köpekçik ile sohbet edebilir, sayı sayabilir, farklı renkler ve selamlar hakkında yeni şeyler öğrenebilir.
Bu taklit oyuncağı, ışıklı ekranı, kolayca takılabilir tasarımı ve bebeğinizin keşfetmesi için çok sayıda yoğun aktivite ile gerçek bir akıllı saatin tüm özelliklerini taşıyor.
Gelişim ve oyun bir arada!
Akademik;
Bebeğinizi renkler ve selamlamalar ile tanıştıran şarkılar ve cümleler içerir.
İnce Motor Becerileri;
Açma / kapatma düğmesine basma, numarayı çevirme ve düğmelere basma gibi etkinlikler bebeğinizin el becerisini ve el-göz koordinasyonunu geliştirmeye yardımcı olur.
Hayal Gücü ve Yaratıcılık;
Gerçekçi akıllı saat tasarımı, bebeklerin ve küçük çocukların taklit yeteneklerini geliştirir, bir yetişkin gibi davranmalarını sağlar!
 
Ambalaj
Yükseklik cm: 12,00
Genişlik cm: 8,60
Derinlik cm: 8,00
Üretim Yeri: Çin
Yaş Aralığı: 6 ay - 3 yaş
Cinsiyet: Unisex
Barkod: 887961858365
gmm53-fisher-price-akilli-saat-tuerkce-ve-Ingilizce-eglen-ve-oegren.jpg
Fisher-Price
887961858365
25 Öğeler

aynı kategoride bulunan diğer 16 ürün:

Ürün karşılaştırmak için eklendi