Filtreleme ölçütü

Fiyat

Fiyat

  • ₺29,00 - ₺514,00

Aktif filtreler

GJD37 Fisher-Price® Oyun Arkadaşım Yumuşak...

Fiyat ₺141,60
Stok Durumu: 17 Adet Var

Fisher Price Oyun Arkadaşım Yumuşak Aktivite Kitabı GJD37

Fisher Price'ın sevimli etkinlik kitabı 3 ay ve üstü bebekler için uygundur, ayna, diş kaşıyıcı ve duyusal aktiviteler içeren hayvan temalı peluş oyuncak ve yumuşak kitap özelliklerini taşır. Bu kitapta, her biri bebeğinizin keşfetmesi için heyecan verici duyusal aktiviteye sahip 5 hayvan temalı sayfa bulunmaktadır. Kitap, bebeklerin karınları üzerindeyken oynaması için dik pozisyonda durabilir. Ayrıca sevimli peluş ayı arkadaşları kucaklaşmak için mükemmeldir.

GRR44 Fisher-Price® Havuz Keyfi Oyun Minderi

Fiyat ₺187,62
Stok Durumu: 25 Adet Var

GRR44 Fisher-Price® Havuz Keyfi Oyun Minderi

Fisher-Price Havuz Keyfi Oyun Minderi ile oyun saatleri artık daha eğlenceli! Yüzme havuzu temalı bu oyun minderinde parlak renkler, sevimli hayvanlar ve "yüzme simidi" bulunur. Böylece bebeğiniz, mindere oturduğunda havuzda yüzüyormuş gibi görünecek!  Eğlenceli bir karın üstünde oynama deneyimi için ideal olan bu oyun minderinde; dondurma şekilli dişlik, şnorkel ayna, hışırtılı köpek balığı ve çıngıraklı limonata gibi 4 oyuncağın yanı sıra her ay için özel bir kart da bulunur. Fisher-Price Havuz Keyfi Oyun Minderi ile oyun saatleri artık daha eğlenceli! Yüzme havuzu temalı bu oyun minderinde parlak renkler sevimli hayvanlar ve "yüzme simidi" bulunur.

GXR69 Fisher-Price® Eğlen ve Öğren® Eğitici...

Fiyat ₺167,56
Stok Durumu: 25 Adet Var

GXR69 Fisher-Price® Eğlen ve Öğren® Eğitici Pizza / Türkçe / 6-36 ay

En sevdiği malzemeler ile tam da bebeğinize göre bir pizza: peynir, sucuk ve kareler! Eğlen ve Öğren Eğitici Pizza oyuncağı ile minikler bir dilim pizzayla saymayı, zıt anlamlı kelimeleri ve şekilleri eğlenceli taklit oyunlarıyla öğrenebilir. Bu müzikli öğrenme oyuncağında ışıkları yanan peynirden bir yüz, üzerinde sayılar yazan sucukların olduğu hareketli dilimler ve minik ellerin basıp müzik ve ışıkları etkinleştirebileceği malzeme düğmeleri bulunur.

GXR24 Fisher-Price® Linkimals-Sayı Sayan Koala...

Fiyat ₺315,06
Stok Durumu: 25 Adet Var

GXR24 Fisher-Price® Linkimals-Sayı Sayan Koala /Türkçe

Bebekler Koala dostlarının sarıldığı palmiye ağacına dokunduklarında ağaçtaki kare, üçgen ve daire şekillerini keşfeder. Fisher-Price Linkimals Sayı Sayan Koala bebeklere heyecan verici ışıklar, şarkılar ve ifadeler eşliğinde sayıları, sayı saymayı ve şekilleri öğreten müzikli, eğitici bir oyuncaktır. Sayı Sayan Koala diğer Linkimals arkadaşları ile bir araya geldiğinde hep birlikte konuşur, ışık saçar, şarkı söyler ve oyunlar oynarlar! (Ek Linkimals oyuncakları ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır.)

GXC65 Fisher-Price® Mini Hayvancıklar

Fiyat ₺53,10
Stok Durumu: 2 Adet Var
GXC65 Fisher-Price® Mini Hayvancıklar
Fisher-Price Mini Hayvancıklar, bebeğinizin ister evde ister dışarıda oynayabileceği çıngıraklar, silindirler ve düdüklü oyuncaklar gibi eğlenceli aktiviteler sunan sevimli hayvanlardır. Parlak renklere, farklı dokulara ve eğlenceli seslere sahip aktivite oyuncakları bebeğinizin gelişmekte olan duyularını harekete geçirir. Duyusal gelişime yardımcı heyecan verici oyunlar için hepsini koleksiyonunuza ekleyin. (Her biri ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır.)

GTJ61 Fisher-Price® 2si 1 Arada Sevimli...

Fiyat ₺60,18
Stok Durumu: 25 Adet Var

GTJ61 Fisher-Price® 2si 1 Arada Sevimli Hayvancıklar

Vurarak devirmeye çalışacakları oyuncaklardan itmeli araçlara dönüşen bu Fisher-Price 2'si 1 Arada Sevimli Hayvancıklar, bebeğinizin oyun saatine renk katar. Yere vurarak fırlatın, karnından tutup kavrayın ve sevimli hayvanı iterek etrafta gezinmesini sağlayın. Tilki, fare ve penguen gibi sevimli hayvanların bulunduğu bu tekerlekli hayvanlar bebeğinizi heyecan verici itekleme ve yuvarlama oyunu ile emeklemeye teşvik eder. (Her biri ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır.)

GTW20 Fisher Price® Neşeli Piyano / Türkçe /...

Fiyat ₺177,00
Stok Durumu: 2 Adet Var

GTW20 Fisher Price® Neşeli Piyano / Türkçe / Eğlen ve Öğren

Dört  farklı  oyun  moduna  sahip  Fisher-Price  Eğlenceli  Piyano  ile  minik  müzisyeniniz,  oyun  boyunca  "besteler  yaparken"  öğrenir. Bebeğiniz  bu  ışıklı  piyanonun  tuşlarına  bastığında  gerçek  piyano  notaları,  eğlenceli  ördek  sesleri,  komik  inek  sesleri  veya renkler,  sayılar  ve  şekiller  hakkında  eğlenceli  şarkılar  ve  sözlerle  ödüllendirilir!  Kolay  kavranabilen  kulpuyla  bu  eğlenceyi bebeğinizle  gittiğiniz  her  yere  götürebilirsiniz!  Gelişim  ve  oyun  bir  arada İlk  Bilgiler:  Eğlenceli  şarkılar  ve  sözler  bebeğinizi alfabe,  renkler,  sayılar  ve  çok  daha  fazlasıyla  tanıştırır!

GRW46 Fisher-Price® Fotoğraf Makinesi / Türkçe...

Fiyat ₺152,22
Stok Durumu: 25 Adet Var

GRW46 Fisher-Price® Fotoğraf Makinesi / Türkçe / Eğlen ve Öğren

Poz  vermeye  hazır  mısınız?  Eğlen  ve  Öğren  Fotoğraf  Makinesi  oyuncağı  ile  minik  fotoğraf  sanatçınız  bir  yandan  alfabe ve  sayı  saymayı  öğrenirken  diğer  yandan  nefis  kareler  yakalayabilecek!  Bu  eğlenceli  oyuncak  fotoğraf  makinesi;  ışıklı  "flaş", gerçekçi  fotoğraf  makinesi  sesleri  ve  bebeğinizin  keşfedebileceği  harika  aktiviteler  içeriyor.  Gülümseyin!  Gelişim  ve  oyun  bir  arada İlk  bilgiler:  Şarkılar  ve  öğretici  cümleler  bebeğinizi  alfabe  ve  sayılar  ile  tanıştırır. 

W4472 Fisher-Price® Numaralı Kaplar / Sıralama...

Fiyat ₺101,48
Stok Durumu: 25 Adet Var

W4472 Fisher-Price® Numaralı Kaplar / Sıralama ve Şekil Ayırma Oyuncakları

Bebeğiniz numaralı renkli kapları iç içe geçirmeye, üst üste dizmeye veya birleştirip renkli topları yuvarlamaya bayılacak! Üstelik tüm kapların içine veya üst üste dizilen kapların en tepesine koyabileceği gülümseyen bir çıngıraklı top da var. Kapları üst üste dizmek, iç içe geçirmek veya birleştirmek, bebeğinizin boyutları, şekilleri ve nesnelerin birbirine nasıl uyum sağladığını eğlenceli bir şekilde öğrenmesini sağlar!

GJW22 Fisher-Price® Sürprizli Oyuncaklar /...

Fiyat ₺29,50
Stok Durumu: 25 Adet Var

GJW22 Fisher-Price® Sürprizli Oyuncaklar / Sıralama ve Şekil Ayırma Oyuncakları

Fisher-Price'ın  minik  aktivite  oyuncakları  hem  sevimli  hem  sürprizli!  Avokado  Ayıcık,  Muz  Kuş  ve  Brokoli  Koyun sevimliliklerinin  yanı  sıra,  döndürme,  çevirme  ve  ses  çıkarma  gibi  aktivitelerle  bebeğinizin  ince  motor  becerilerini geliştiriyor.  3  farklı  çeşidi  bulunur.  (Her  biri  ayrı  olarak  satılır  ve  stoklarla  sınırlıdır.)

FPN79 Fisher-Price® Yaşa Göre Gelişim Eğtici...

Fiyat ₺271,40
Stok Durumu: 25 Adet Var

FPN79 Fisher-Price® Yaşa Göre Gelişim Eğtici Köpekçik / Türkçe / Eğlen ve Öğren

Eğitici Köpekçik'e merhaba deyin! Yumuşacık köpekçik ile oyun ile öğrenme bir arada.  Eğitici Köpekçik her zamanki gibi bebeğinizin dokunuşlarına eğlenceli şeyler söyleyerek cevap veren veya şarkılar çalan, yumuşak ve sevimli bir köpekçik. Bebeğinize 100'den fazla ilk kelimeyi, vücudun bölümlerini, renkleri, şekilleri ve daha fazlasını tanıtır! Her bebek kendi hızında geliştir. Eğitici Köpekçik Yaşa Göre Gelişim teknolojisine sahiptir. Böylece, çocuğunuz için en uygun seviyeyi seçebilirsiniz. Her üç oyun seviyesinde de çeşitli şarkılar, sesler ve cümleler bulunur. 

FCV61 Fisher-Price® Minik Dansçı BeatBo / Türkçe

Fiyat ₺119,18
Stok Durumu: 25 Adet Var

FCV61 Fisher-Price® Minik Dansçı BeatBo / Türkçe

Dans etme zamanı! Miniğinizin favori oyun arkadaşı yepyeni ufak boyuyla karşınızda! BeatBo'yu canlı renkler, hareketli melodiler ve eğlenceli dans hareketleri ile canlandırmak için kafasına vurun ve eğlenceyi başlatın. Miniğiniz Minik Dansçı BeatBo ile dans ederken ince motor becerileri ve düşünme becerileri gelişir! 

DLB20 Fisher-Price® Dansçı BeatBo /Türkçe

Fiyat ₺434,24
Stok Durumu: 25 Adet Var
DLB20 Fisher-Price® Dansçı BeatBo /Türkçe
Kim hareket etmeyi seviyor? Dansçı BeatBo! Dansçı BeatBo'nun göbeğine veya ayaklarındaki düğmelerden herhangi birine basarak eğlenceli şarkıları, eğitici içeriği ve dans hareketlerini etkinleştirin. Bu fütüristik arkadaş anne ve bebeğin ses kaydı yapmasına olanak tanır ve kaydedilen sesleri en sevdiği şarkıya ekler.  "Dans ve Hareket", "Öğrenme ve Oyunlar" ve "Şarkı Söyleme" modları arasında bebeğinizin gelişim aşamasına uygun olanı seçebilirsiniz.

GCM79 Fisher-Price® Renkli Kaplar / Sıralama ve...

Fiyat ₺53,10
Stok Durumu: 5 Adet Var
GCM79 Fisher-Price® Renkli Kaplar / Sıralama ve Şekil Ayırma Oyuncakları
Bu renkli sekiz kaptan oluşan set ile bebeğiniz artık çok meşgul!  Fisher-Price Renkli Kaplar ile bebeğiniz kapları dizerken ve iç içe geçirirken çok eğlenecek! Oyun ve gelişim bir arada. İnce Motor Becerileri: Minik eller kapları kavrarken, üst üste dizerken ve iç içe geçirirken meşgul olacak. Bu aktivite, bebeğinizin el becerilerini ve el-göz koordinasyonunu gelişmesine destek olacak.

N3835 Fisher-Price® Eğlen ve Öğren Eğitici...

Fiyat ₺198,24
Stok Durumu: 25 Adet Var
N3835 Fisher-Price® Eğlen ve Öğren Eğitici Masalcı Tırtıl / Türkçe / +6 ay
Hikaye kitabı şeklinde biçimlendirilmiş olan Eğitici Masalcı Tırtıl, bebeğinizin temel bilgileri öğrenmesini sağlar. Bebeğiniz her sayfadaki masalın şarkısını, harfleri, sayıları ve renkleri öğrenmek için kitabın sayfalarını çevirir. "Benim Annem”, "Arı Vızvızvız”, "Balıkçı Hasan”, "Baltalar Elimizde”, "Yağmur Yağıyor” ve "Ali Baba’nın Çiftliği” şarkılarını söylerken, bebeğiniz eğlenerek öğrenir. Alfabeyi, sayıları, ilk kelimeleri ve şarkı söylemeyi öğretir.

DLK60 Fisher-Price® Eğitici Köpekçiğin Uzaktan...

Fiyat ₺101,48
Stok Durumu: 21 Adet Var
DLK60 Fisher-Price® Eğitici Köpekçiğin Uzaktan Kumandası / Türkçe / Eğlen ve Öğren
Butonlar, şarkılar ve eğlenceli öğrenme aktiviteleriyle dolu bu interaktif Eğlen ve Öğren Eğitici Kumanda bebeğinizi keyiflendirecek. TV kumandası, başlangıç seviyesindeki bebeğiniz için rol yapma oyununu gerçek kılmayı sağlayacak bir oyuncaktır. Bebeğiniz düğmelere bastığında ekranın ışığı yanar ve rakamları, alfabeyi zıt anlamlıları, renkleri ve daha fazlasını öğreten şarkı ve cümlelerle ödüllendirilir.

CCP66 Fisher-Price® Melodili Zürafa Aktivite...

Fiyat ₺217,12
Stok Durumu: 25 Adet Var
CCP66 Fisher-Price® Melodili Zürafa Aktivite Masası
Bu oyuncak ile bebeğiniz otururken masa üzerindeki ışıkları, sesleri, müziği ve aktiviteleri keşfeder. Bebeğiniz kitap sayfasını çevirebilir, üç farklı şekil butonuna basabilir, ayrıca ışıkları, müziği ve hayvan seslerini etkinleştirmek için dönen parçayı döndürebilir.  Bebeğiniz ayağa kalkıp yürümeye hazır olduğunda ise masaya dört sağlam bacağı kolayca takarak masa üzerindeki aynı eğlenceyi biraz yükseltebilirsiniz. Bu seviyede iken zürafayla top kovalamaca eğlencesi de eklenir.

FPP83 Fisher-Price® Yaşa Göre Gelişim Eğtici...

Fiyat ₺271,40
Stok Durumu: 25 Adet Var
FPP83 Fisher-Price® Yaşa Göre Gelişim Eğitici Köpekçiğin Kız Kardeşi / Türkçe / Eğlen ve Öğren
Eğitici Köpekçiğin Kız Kardeşi bebeğinize vücudun bölümlerini, şekilleri, renkleri, sayıları ve çok daha fazlasını öğretir. 100'den fazla ilk kelimeyi, vücudun bölümlerini, renkleri, şekilleri ve daha fazlasını tanıtan şarkılar ve cümlelerle, bebeğinizin dokunuşuna tepki verir! Her bebek kendi hızında gelişir. Köpekcik'in Kız Kardeşi, Yaşa Göre Gelişim teknolojisine sahiptir. 

GJW12 Fisher-Price® Sevimli Araçlar / Sıralama...

Fiyat ₺69,62
Stok Durumu: 25 Adet Var

GJW12 Fisher-Price® Sevimli Araçlar / Sıralama ve Şekil Ayırma Oyuncakları

Fisher Price Sevimli Araçlar ile bebeğiniz  eğlenceye doğru yola çıkıyor!
Fisher-Price  Yuvarlanan  Sevimli  Araçlar,  bebeklerin  kolaylıkla  kavrayabileceği  ve  itebileceği  boyutlardadır. Sevimli  hayvanların  her  birinde  farklı  özellikler  ve  dokular  bulunur.  Zil,  çıngıraklı  boncuklar  ve  dönen tekerlek  gibi  farklı  bir  aktivite  sunar.  Ayrıca,  arka  kısımları  şeffaf  olan  tekerlekli  oyuncaklar  ilerlerken içlerindeki  dişlilerin  döndüğünü  görülebilir.

BLT37 Fisher-Price® Renkli Tef

Fiyat ₺60,18
Stok Durumu: 25 Adet Var

BLT37 Fisher-Price® Renkli Tef

Küçük ellerin kavraması ve vurması için ideal boyutlardadır. Canlı renkler, çıngırak sesleri ve büyük parlak ayna bebeğinizin duyularını harekete geçirir. Sallanma aksiyonu eğlenceyi ikiye katlar! Bebeğinizin kolayca kavrayabileceği boyutta, eğlenceli bir tef! Canlı renkler, sesler ve büyük, parlak ayna bebeğinizin müzikle eğlenirken duyularının güçlenmesine destek olur. İleri-geri sallanma eğlenceye hareket de katar! Bebeğinizin ellerine uygun boyuttadır.
Ürün karşılaştırmak için eklendi