Filtreleme ölçütü

Stok durumu

Stok durumu

Fiyat

Fiyat

  • ₺24,00 - ₺514,00

Aktif filtreler

Stok Durumu: 27 Adet Var

DYW46 Fisher-Price® Kelebekli Rüyalar Müzikli Jimnastik Merkezi

Bebeğinizin sırt üstü veya karın üstünde oynaması için ideal bir oyun matı. Bu yumuşacık ve rahat oyun matında, bebeğinizin vurabileceği, çalabileceği ve dişleyebileceği için beş farklı oyuncak bulunur. Bu oyuncaklar baş üstündeki kemere asılabilir. Yanınızda taşıyabileceğiniz, uzun ya da kısa müzik ayarlı müzikli bulut ile nereye giderseniz gidin eğlence hep sizinle olur!

Stok Durumu: 26 Adet Var

FPR25 Fisher-Price® Akıllı Telefon / Türkçe / Eğlen ve Öğren

Dört interaktif "uygulama", sekiz farklı emoji, renkli ışıklar ve gerçekçi telefon sesleri ile minik teknoloji düşkünleri Eğlen ve Öğren Akıllı Telefon'u çok sevecekler! Bu interaktif akıllı telefon eğlenceli aktivitelerle dolu: Bebeğiniz sevgili arkadaşı Köpekçik'i arayabilir, uygulama tuşlarına tıklayabilir, müzik listesini çalabilir, özel bir "sesli mesaj" bırakabilir... ve tekrar, tekrar ve tekrar dinleyebilir!

Stok Durumu: 26 Adet Var
FXK41 Fisher-Price® İlk Bilgisayarım / Türkçe / Eğlen ve Öğren
Bu oyuncak dizüstü bilgisayar, çeşitli oyunlarla bebeğinizi eğlendirir! Akıllı miniğiniz, farklı aktivitelere bastıkça döndürdükçe ve kaydırdıkça; sayıları, şekilleri, renkleri ve daha fazlasını tanıtan şarkılar, sesler ve cümleler duyacak! Öyleyse, hadi bilgisayarı açalım, giriş yapalım ve öğrenelim! Gelişim ve oyun bir arada Akademik: Eğlenceli şarkılar ve cümleler sayıları, alfabeyi, şekilleri, renkleri ve daha fazlasını tanıtır.
Stok Durumu: 26 Adet Var
DLB20 Fisher-Price® Dansçı BeatBo /Türkçe
Kim hareket etmeyi seviyor? Dansçı BeatBo! Dansçı BeatBo'nun göbeğine veya ayaklarındaki düğmelerden herhangi birine basarak eğlenceli şarkıları, eğitici içeriği ve dans hareketlerini etkinleştirin. Bu fütüristik arkadaş anne ve bebeğin ses kaydı yapmasına olanak tanır ve kaydedilen sesleri en sevdiği şarkıya ekler.  "Dans ve Hareket", "Öğrenme ve Oyunlar" ve "Şarkı Söyleme" modları arasında bebeğinizin gelişim aşamasına uygun olanı seçebilirsiniz.
Stok Durumu: 26 Adet Var

W9834 Fisher-Price® Tak-Çıkar Renkli Tırtıl/Sıralama ve Şekil Ayırma Oyuncakları

İster birbirine takın, ister birbirinden ayırın! Çeşitli renk ve doku özelliklerine sahip altı Tak-Çıkar Renkli Tırtıl'ın parçalarını

takıp çıkarır, döndürür, yuvarlar ve dişler. Veya sevimli bir tırtılcık oluşturmak için boncukların hepsini birbirine takar. Oyun ve

gelişim bir arada İnce Motor Becerileri: Boncukları kavrama, takma ve çekme, bebeğinizin el-göz koordinasyonunu ve el becerisini

geliştirmeye yardımcı olur.

Stok Durumu: 26 Adet Var
GMM53 Fisher-Price® Akıllı Saat / Türkçe ve İngilizce / Eğlen ve Öğren
Haydi,  başlayalım!  Bebeğiniz  Eğlen  ve  Öğren  Eğitici  Akıllı  Saat  ile  oynarken  farklı  renkleri  öğrenir,  selamlaşma  ifadelerini  dinler,  sayı  sayar,  belki  de  Köpekçik  ile  sohbet  eder!  Tüm  bunlar  olurken  zaman  hızla  akıp  geçecek!  Bu  oyuncak  akıllı  saat;  ışıklı  ekranı,  kolayca  kavranabilen  kordonu  ve  bebeğinizin  keşfedebileceği  bir  dolu  aktivite  ile  gerçeğinden  neredeyse  farksız.  Gelişim  ve  oyun  bir  arada İlk  bilgiler:  Şarkılar  ve  eğitici  cümleler  bebeğinizi  renkler  ve  selamlaşmalarla  tanıştırır. 
Stok Durumu: 26 Adet Var

BMD23 Fisher-Price® Eğitici Eğlenceli Tuvalet

Eğlenceli Tuvalet ile tuvalet eğitimi artık Türkçe! Neşeli şarkılar ve bebeği ödüllendiren melodiler, cümleler bulunur. Gerçek tuvalete benzerliği sayesinde bebeğe tuvalet rutinini taklit oyunu ile öğretir.

Tuvalet kapağı açılır ve kapanmaktadır. Sifon tutacağı tıkırtı sesleri çıkarır, tuvalet kağıdı tutucu içeri ve dışarı kayarak hareket etmektedir. Sensör sayesinde çocuğunuzun başarısını eğlenceli sesler ile ödüllendirir!

Stok Durumu: 26 Adet Var
GKC49 Fisher-Price® Clipimals Emzik Tutacağı Arkadaşlar
Fisher-Price  Clipimals  Çok  Amaçlı  Emzik  Klipsi  ile  bebeğinizin  en  sevdiği  emziğini  elinin  altında  ve  yerden uzakta  tutun.  Su  samuru,  lama  ve  tembel  hayvan  karakterleri  olan  bu  sevimli  peluş  hayvancıklar  çoğu  emzikle uyumludur.  Hafif  tutacağı  sayesinde  bebeğinizin  kıyafetlerine  veya  bez  çantasına  tutturulabilir.  Makinede  yıkanabilir ve  bebeğiniz  kullanmadığı  sırada  emziklerin  temiz  kalmasını  sağlamak  için  gizli  cepleri  bulunur.
Stok Durumu: 26 Adet Var

GJW26 Fisher-Price® Eğlenceli Kuş /Sıralama ve Şekil Ayırma Oyuncakları

Fisher-Price  Eğlenceli  Kuş  ile  bebeğiniz  dört  hayvancığı  kuşun  kanatlarına  üst  üste  dizerek  denge  kurmaya  çalışabilir veya  tüm  hayvancıkları  tek  bir  kanada  dizerek  kuşun  dengesini  kaybetmesini  ve  sallanmasını  izleyebilir!  Hayvancıkların her  biri;  sevimli  yüzleri,  eğlenceli  dokuları  ve  canlı  renkleriyle  bebeğinizin  duyularına  hitap  eder.  Kuşun  karnındaki bir  pervane,  başında  bir  tüy  fiyonk  bulunur!  Kuş  öne  ve  arkaya  sallandıkça  da  renkli  boncuklar  ses  çıkarır  ve  hareket
eder. 

Stok Durumu: 26 Adet Var

GMX54 Fisher-Price® Eğitici Mutfak Seti / Türkçe ve İngilizce / Eğlen ve Öğren

Bebeğiniz,  bu  mutfak  setinde  taklit  oyunu  oynarken,  zengin  malzemelerle  leziz  yemekler  yapacak! Bu  ışıklı  ve  müzikli  karıştırma  kabı  bebeğiniz  içine  malzemeleri  attığında  renkli  ışıklar,  müzik sesler  ve  eğitici  cümlelerle  tepki  verir  ve  onu  ödüllendirir!  Bu  eğlenceli  mutfak  oyuncağında,  altı  adet "malzeme",  farklı  şarkı  ve sesleri  etkinleştiren  iki  düğme  bulunur.  Işıklı  yüzüyle  miniklere  leziz  bir  eğlence sunar!  Gelişim  ve  oyun  bir  arada İlk  bilgiler:  Şarkılar  ve  öğretici  cümleler  bebeğinizi  alfabe,  renkler  ve sayılarla  tanıştırır.
Stok Durumu: 26 Adet Var

BLT37 Fisher-Price® Renkli Tef

Küçük ellerin kavraması ve vurması için ideal boyutlardadır. Canlı renkler, çıngırak sesleri ve büyük parlak ayna bebeğinizin duyularını harekete geçirir. Sallanma aksiyonu eğlenceyi ikiye katlar! Bebeğinizin kolayca kavrayabileceği boyutta, eğlenceli bir tef! Canlı renkler, sesler ve büyük, parlak ayna bebeğinizin müzikle eğlenirken duyularının güçlenmesine destek olur. İleri-geri sallanma eğlenceye hareket de katar! Bebeğinizin ellerine uygun boyuttadır.
Stok Durumu: 26 Adet Var

GJW12 Fisher-Price® Sevimli Araçlar / Sıralama ve Şekil Ayırma Oyuncakları

Fisher Price Sevimli Araçlar ile bebeğiniz  eğlenceye doğru yola çıkıyor!
Fisher-Price  Yuvarlanan  Sevimli  Araçlar,  bebeklerin  kolaylıkla  kavrayabileceği  ve  itebileceği  boyutlardadır. Sevimli  hayvanların  her  birinde  farklı  özellikler  ve  dokular  bulunur.  Zil,  çıngıraklı  boncuklar  ve  dönen tekerlek  gibi  farklı  bir  aktivite  sunar.  Ayrıca,  arka  kısımları  şeffaf  olan  tekerlekli  oyuncaklar  ilerlerken içlerindeki  dişlilerin  döndüğünü  görülebilir.
Stok Durumu: 26 Adet Var
FPP83 Fisher-Price® Yaşa Göre Gelişim Eğitici Köpekçiğin Kız Kardeşi / Türkçe / Eğlen ve Öğren
Eğitici Köpekçiğin Kız Kardeşi bebeğinize vücudun bölümlerini, şekilleri, renkleri, sayıları ve çok daha fazlasını öğretir. 100'den fazla ilk kelimeyi, vücudun bölümlerini, renkleri, şekilleri ve daha fazlasını tanıtan şarkılar ve cümlelerle, bebeğinizin dokunuşuna tepki verir! Her bebek kendi hızında gelişir. Köpekcik'in Kız Kardeşi, Yaşa Göre Gelişim teknolojisine sahiptir. 
Stok Durumu: 26 Adet Var
DLK60 Fisher-Price® Eğitici Köpekçiğin Uzaktan Kumandası / Türkçe / Eğlen ve Öğren
Butonlar, şarkılar ve eğlenceli öğrenme aktiviteleriyle dolu bu interaktif Eğlen ve Öğren Eğitici Kumanda bebeğinizi keyiflendirecek. TV kumandası, başlangıç seviyesindeki bebeğiniz için rol yapma oyununu gerçek kılmayı sağlayacak bir oyuncaktır. Bebeğiniz düğmelere bastığında ekranın ışığı yanar ve rakamları, alfabeyi zıt anlamlıları, renkleri ve daha fazlasını öğreten şarkı ve cümlelerle ödüllendirilir.
Stok Durumu: 26 Adet Var
N3835 Fisher-Price® Eğlen ve Öğren Eğitici Masalcı Tırtıl / Türkçe / +6 ay
Hikaye kitabı şeklinde biçimlendirilmiş olan Eğitici Masalcı Tırtıl, bebeğinizin temel bilgileri öğrenmesini sağlar. Bebeğiniz her sayfadaki masalın şarkısını, harfleri, sayıları ve renkleri öğrenmek için kitabın sayfalarını çevirir. "Benim Annem”, "Arı Vızvızvız”, "Balıkçı Hasan”, "Baltalar Elimizde”, "Yağmur Yağıyor” ve "Ali Baba’nın Çiftliği” şarkılarını söylerken, bebeğiniz eğlenerek öğrenir. Alfabeyi, sayıları, ilk kelimeleri ve şarkı söylemeyi öğretir.
Stok Durumu: 26 Adet Var

FCV61 Fisher-Price® Minik Dansçı BeatBo / Türkçe

Dans etme zamanı! Miniğinizin favori oyun arkadaşı yepyeni ufak boyuyla karşınızda! BeatBo'yu canlı renkler, hareketli melodiler ve eğlenceli dans hareketleri ile canlandırmak için kafasına vurun ve eğlenceyi başlatın. Miniğiniz Minik Dansçı BeatBo ile dans ederken ince motor becerileri ve düşünme becerileri gelişir! 

Stok Durumu: 26 Adet Var

FPN79 Fisher-Price® Yaşa Göre Gelişim Eğtici Köpekçik / Türkçe / Eğlen ve Öğren

Eğitici Köpekçik'e merhaba deyin! Yumuşacık köpekçik ile oyun ile öğrenme bir arada.  Eğitici Köpekçik her zamanki gibi bebeğinizin dokunuşlarına eğlenceli şeyler söyleyerek cevap veren veya şarkılar çalan, yumuşak ve sevimli bir köpekçik. Bebeğinize 100'den fazla ilk kelimeyi, vücudun bölümlerini, renkleri, şekilleri ve daha fazlasını tanıtır! Her bebek kendi hızında geliştir. Eğitici Köpekçik Yaşa Göre Gelişim teknolojisine sahiptir. Böylece, çocuğunuz için en uygun seviyeyi seçebilirsiniz. Her üç oyun seviyesinde de çeşitli şarkılar, sesler ve cümleler bulunur. 

Stok Durumu: 26 Adet Var

GJW22 Fisher-Price® Sürprizli Oyuncaklar / Sıralama ve Şekil Ayırma Oyuncakları

Fisher-Price'ın  minik  aktivite  oyuncakları  hem  sevimli  hem  sürprizli!  Avokado  Ayıcık,  Muz  Kuş  ve  Brokoli  Koyun sevimliliklerinin  yanı  sıra,  döndürme,  çevirme  ve  ses  çıkarma  gibi  aktivitelerle  bebeğinizin  ince  motor  becerilerini geliştiriyor.  3  farklı  çeşidi  bulunur.  (Her  biri  ayrı  olarak  satılır  ve  stoklarla  sınırlıdır.)

Ürün karşılaştırmak için eklendi