Çok satanlar

Stok Durumu: 26 Adet Var

BMD23 Fisher-Price® Eğitici Eğlenceli Tuvalet

Eğlenceli Tuvalet ile tuvalet eğitimi artık Türkçe! Neşeli şarkılar ve bebeği ödüllendiren melodiler, cümleler bulunur. Gerçek tuvalete benzerliği sayesinde bebeğe tuvalet rutinini taklit oyunu ile öğretir.

Tuvalet kapağı açılır ve kapanmaktadır. Sifon tutacağı tıkırtı sesleri çıkarır, tuvalet kağıdı tutucu içeri ve dışarı kayarak hareket etmektedir. Sensör sayesinde çocuğunuzun başarısını eğlenceli sesler ile ödüllendirir!

Stok Durumu: 8 Adet Var

Dünyanın en zor dayanıklılık yarışlarında Sıçrayan At’a prestijli zaferler kazandıran Ferrari 488 GTE’nin eşi benzeri yoktur. Şimdi bu arabanın, bir simge haline gelen orijinalindeki tasarım detaylarını taşıyan LEGO® Technic modeli versiyonunu yapabilirsiniz.

Aslına uygun detaylar
Detaylara inanılmaz dikkat edilen bu yarış arabası modeli, Ferrari’nin dayanıklı yarış arabasının gerçek bir temsili. Ön ve arka süspansiyona, açılan kapılara, pistonları hareketli bir V8 motora ve arabayı döndüren bir direksiyona sahiptir. Orijinal çıkartmalar ve aslına uygun renkler, bu efsanevi modele mükemmel son dokunuşları katar.

Stok Durumu: 2 Adet Var

60270 LEGO® City Polis Yapım Parçası Kutusu / 301 parça /+5 yaş

Bu polis oyun setiyle çocuklar çok sayıda LEGO® City eğlencesine sahip olabilir. Bir LEGO tuğlasının akıllı

şeklindeki set, yaratıcı bir oyun deneyimi için gerekli tüm binalara, araçlara ve minifigürlere sahip 2 farklı

model içerir. LEGO® yapım parçası kutusunun içeriği: Başlamak için çocukların ihtiyaç duyduğu her şey. Hapishane, polis aracıve ATM'nin yanı sıra LEGO City TV dizisinin kahramanı Duke DeTain de dahil olmak üzere 4 minifigür içeren bir polis karakolu.

Stok Durumu: 24 Adet Var

Biip  biip!  Barbie®'nin  Yemek  Arabası™  ile  lezzet  ve  eğlence  dolu  bir  yola  çıkmaya  hazır  mısın?  Lezzetli  yemekler  yapıp  servis  etmeyi  seviyorsan  bir  seyyar  büfe  işletebilirsin!  Araç  45  cm  uzunluğundadır.  Dış  kısmında  Barbie®  temalı,  rengarenk  yiyecek  resimleri  bulunur.  Yiyecekleri  hazırlamak  ve  servis  etmek  üzere  ocak  ve  ızgara,  smoothie  istasyonu,  servis  barı  ve  saklama  dolapları  gibi  oyun  alanları  açılır.  Yemek  arabası  içinde  ayrıca  ayaklı  menü  panosu,  kaplar,  mutfak  gereçleri,  servis  tepsileri,  tabaklar,  patates  kızartması  için  fritöz,  smoothie  için  blender,  gıda  malzemeleri,  soslar  ve  acıkan  müşterilerinin  oturabileceği  sandalye  gibi  30'dan  fazla  aksesuar  bulunur.

Stok Durumu: 21 Adet Var

Clementoni Baby Aktiviteli Peluş Tilki, bebeğinizin ilk aylarda itibaren oldukça ilgisini çeken ve onu keşfetmeye yönlendiren bir aktivite pelüşüdür.

Yumuşacık yapıya, renkli ve sevimli bir görünüme sahip olan pelüş tilki, bebeklerin keşfetme duygularını açığa çıkarırken el kaslarının kontrolünü geliştirmesini sağlar. Clementoni Baby

Ürün karşılaştırmak için eklendi