Deniz Malzemesi

Acele Et, Sana Özel Büyük İndirim Fırsatlarını Kaçırma. Deniz Malzemeleri Deli Tavşan'da, Hemen Alışverişe Başla. Güvenli Alışveriş. %80'a Varan İndirimler. Ünlü Moda Markaları. Yeni Sezon. Büyük İndirimler. Kargo Bedava Fırsatı. 

Simitler ve Kolluklar. Simitler hem çocuklar hem de yüzme bilmeyen yetişkinler için kurtarıcı bir hale gelebiliyor. · Deniz Yatakları. Farklı figürlere sahip çocuk deniz malzemeleri

Her Sipariş Bir Hediye - Üye Olan Herkese 10 ₺ - Aynı Gün Kargo - Güvenli Alışveriş

Aktif filtreler

Stok Durumu: 96 Adet Var

Miniklerin ilk kulaçlarını atacağı havuzun denizleri kıskandıran bir mavi olmasına ne dersiniz? Intex Kristal Mavi Çocuk Havuzu 3 boğum yüksekliği ve 147x33 cm ölçüleriyle 3 yaş ve üzerindeki, suyla oynamayı seven tüm çocukların en güzel yaz etkinliği olacak. Darbeler dayanıklı malzemeden üretilen havuzu çok kısa bir sürede doldurup miniklerin havuz keyfi yapmasını sağlayabilirsiniz

Stok Durumu: 96 Adet Var

58446 intex şişme kristal mavi havuz İşte size yazın kavurucu sıcağında bahçenizde, balkonunuzda, terasınızda çocuklarınızın  serinlemesi için farklı bir alternatif.   Tamamen SUPER-THOUGH vinyl malzemeden üretilmiş, bahçe hortumu yardımıyla rahatlıkla su takviyesi yapabileceğiniz,  yumuşacık soft tabanlı, mantar şeklinde çadır görünümlü bir ürün   Kapalı üst kısım sayesinde çocuğunuzu güneşten koruyabilirsiniz 

Stok Durumu: 96 Adet Var

Intex Kolay Kurulumlu Şişme Havuz Kolay Kurulumlu Şişme Havuz Kolay ve hızlı şekilde kurulum. Havuzu 10 dakika gibi kısa bir sürede kurulum imkanı. (Bu süreye havuza su dolumu dahil değildir) Havuzun duvarları ÜÇ ayrı katmandan yapılmıştır. Kalın vinil ve Özel güçlü polyester kullanılmıştır. Tahliye vanasını kolayca bahçe hortumuna takıp, uygun yerde suyu dökebilirsiniz. Yüzme havuzu gibi toprak hazırlığı gerektirmez.

Stok Durumu: 96 Adet Var

Intex 4 Renk Yumuşak Taban Havuz Özellikleri

Tamamen Super-Though malzemeden yapılmıştır. Ürünün alt kısmı şişirilebilir. Çocuğunuzun ve sizin güvenliğiniz için yumuşak malzemeden yapılmıştır. Bahçe hortumu yardımıyla kolaylıkla su takviyesi yapabilirsiniz. Havuzun alt kısmında bulunan su boşaltma tıpası ile rahatlıkla suyu boşaltabilirsiniz. Sağlığa zararlı madde içermeyen plastikten üretilmiştir.

Stok Durumu: 96 Adet Var

İntex 57482 Şeffaf Oval Çocuk Havuzu Çocuklarınız ve siz yazın kavurucu sıcaklarında biraz olsun serinlemek ister misiniz? İster kapalı alan ister açık alanda kullanılabilir. 0,30 mm yüksek kaliteli vinly malzemeden imal edilmiştir. Şeffaf 3 halkalı ve 46 cm yüksekliğinde.

Stok Durumu: 91 Adet Var

İntex Geometri Desenli Havuz Geometri Desenli Havuz Sıcak yaz günlerinde çocuklarınız için yüzmek çok daha eğlenceli olacak. İntex Şişme Çocuk Havuzu ile çocuğunuz, yaz sıcağının altında sizin yanınızda serinleme imkanı bulacak. Balkonda, terasta, bahçede kullanım için ideal olan bu ürün, çocuğunuzun yazın vazgeçilmezi olacak.

Ürün karşılaştırmak için eklendi