Coronavirüs Önlemleri

DELITAVSAN.COM SANAL MAĞZACILIK A.Ş

·         E-ticaret ekibimize uzman doktorlar tarafından hijyen, farkındalık ve yapılması gereken önlemler konularında eğitim verilmiştir.

·         Ürün ile temas eden tüm ekibimiz maske ve eldiven ile çalışmakta, ellerini düzenli olarak dezenfekte etmektedir.

·         Çalışma ortamı sürekli dezenfekte edilmektedir.

·         Gönderilen tüm ürünler kargoya verilmeden önce sağlığa zararsız hidrojen peroksit formül ile ve 120 derece buhar püskürtülerek dezenfekte edilmekte ve sonrasında paketlenmektedir. Akabinde ürününüz bulunduğu kutu, el değmemiş tek kullanımlık poşete, dışarı ile temas etmeyecek şekilde konmaktadır. Bu uygulama ile, ürününüz dezenfekte edildikten sonra, ürün kutusu da dahil olmak üzere kimsenin eli değmeden size ulaştırılmaktadır. Paketiniz size ulaştığında en dıştaki naylon poşeti çıkartarak, ürün kutunuza güvenli bir şekilde temas edebilirsiniz.

·         E-ticaret sitemiz üzerinden gelen iadeler de tekrar satışa sunulmadan önce aynı şekilde dezenfekte edilmektedir. 

Yetkili mercilerden gelecek güncel bilgilendirmeler ve yönlendirmeler ışığında bu prosedürde değişiklikler yapılabilir. Böyle bir durum olması halinde yapılan güncellemeler siz değerli müşterilerimiz ile paylaşılacaktır.

 
Yeni siparişlerde görüşmek dileğiyle sağlıkla kalın

Saygılarımızla,

 

www.delitavsan.com
[email protected]

Ürün karşılaştırmak için eklendi