Lego markalı ürünlerin listesi

Stok Durumu: 8 Adet Var

Batman’in ünlü maskesinin bu zor ve tatmin edici LEGO yap-sergile modeliyle süper kahramanın benzersiz stilini ebedileştirin. Yüzü temsil eden şeffaf yapım parçaları ve tabana takılan şık bilgi levhasıyla Gotham City’nin koruyucusunun ünlü kaskı, sergilendiği her yerde göz alıcı bir dekoratif obje olacak.

 

LEGO DC Batman: Batman Maskesi (76182), yetişkinleri düşünerek tasarlanmış göz alıcı bir yap-sergile modeliyle Batman’in akıllara kazınan stilini ebedileştiriyor.

Stok Durumu: 8 Adet Var
42123 LEGO® Technic McLaren Senna GTR™ /830 parça /+10 yaş
Süper araba tutkunları için göz kamaştırıcı LEGO® Technic McLaren Senna GTR™ 42123 model yapım seti, ünlü orijinalinden esinlenen gerçekçi detaylarla doludur. Süper araba oyuncaklarını seven bir çocuk ya da genç için mükemmel bir hediye mi arıyorsunuz? Bu LEGO® Technic McLaren Senna GTR™ (42123) harika bir seçim, hatta yetişkin McLaren hayranları bile bayılacak! Pistlerin ünlü simgesi orijinal süper arabadan esinlenen aslına uygun detaylarla dolu bu koleksiyonluk model oyuncak, sevenlerini heyecanlandıracak.
Stok Durumu: 8 Adet Var

42120 LEGO® Technic Kurtarma Hoverkraftı  / 457 parça /+8 yaş

Heyecan verici araçları seven çocuklara mükemmel hediyeyi mi arıyorsunuz? Bu LEGO® Technic Kurtarma Hoverkraftı (42120) oyuncağını beğenecekleri kesin. Orijinal detaylarla dolu bu araç, cesur görevleri canlandırmak için mükemmeldir. 8 yaş ve üzeri erkek ve kız çocuklar, bu oyuncak aracın gizli tekerlekleri üzerinde giderken 'havada gidiyor' gibi görünmesine bayılacak. Dönen pervaneleri, uyarı ışığı, koltuklu kokpiti, kontrol paneli ve dümeniyle keşfedecek çok şey var.

Stok Durumu: 8 Adet Var

41446 LEGO® Friends Heartlake City Veteriner Kliniği  /258 parça /+6 yaş

Karakterli rol oyunlarını ve hayvanlara bakmayı seven bir çocuk tanıyor musunuz? Heartlake City Veteriner Kliniği (41446) tam ona göre yaratıcı bir oyuncak! Çocukların istedikleri rolü oynayabilmesi için mini bebekler ve çeşitli yavru hayvanlar dahil tam 8 – evet, 8! – LEGO® Friends karakteri içeriyor. Saatler sürecek oyunlar için özelliklerle dolu Modelde bir resepsiyon alanı, LEGO Friends Mia’nın atı için bir ahır, veteriner malzemeleriyle dolu muayene odası ve bir gözetleme balkonu bulunur. Sette ayrıca LEGO Friends hayvan oyunlarına kurtarma heyecanı katmak için bir yol sahnesi vardır.

Stok Durumu: 8 Adet Var

43184 LEGO® Disney Raya ve Ejderha Sisu / 216 parça /+6 yaş

Bu farklı LEGO® ǀ Disney Raya ve Ejderha Sisu (43184) setiyle heyecan ve gizem, Disney hayranlarını bekliyor. Bu heyecan verici sette sınırsız oyunları teşvik etmek için 2 model ve bir sürü aksesuar bulunur. Sette ayrıca basılı yapım talimatları ve dijital Instructions Plus bulunur! LEGO Yapım Talimatları uygulamasındaki, gerçek yaşamda yönlendirmeli yapım süreci ile küçük çocuklar bile kendilerini gerçek model ustaları gibi hissedecek. Harika!

Stok Durumu: 8 Adet Var

31116 LEGO® Creator 3’ü 1 Arada Safari Ağaç Evi  /397 parça /+7 yaş

Çocuklar, bu muhteşem LEGO® Creator 3’ü 1 Arada Safari Ağaç Evi (31116) ile Afrika savanasında heyecan verici bir safariye çıkabilir. Yapım setinde ihtiyaçları olan her şey var: Balkonu, merdiveni, içinde tuvaleti ve lavabosu olan bir ağaç ev, 2 minifigür ve parçalarla yapılan zürafa, flamingo ve guguk kuşu olmak üzere 3 hayvan. 3'ü 1 arada oyuncaklar, çocukların ilgisini uyandırıyor

Stok Durumu: 8 Adet Var

42116 LEGO® Technic Mini Yükleyici /140 parça /+7 yaş

İnşaat sahası oyunlarını seven çocuklar için bir hediye arıyorsanız bu LEGO® Technic Nokta Dönüşlü Yükleyici (42116) kesinlikle ilgilerini çekecektir. 7 yaş ve üstü erkek ve kız çocuklar bu yükleyici yaparken eğlenecek, üstelik bu daha başlangıç! Yaptıktan sonra aracın gerçekçi özelliklerini incelerken sınırsız inşaat maceraları geliştirebilirler. 

42124 LEGO® Technic Off-Road Buggy /374 parça...

Normal fiyat ₺1.274,40 Fiyat ₺1.210,68 -5%
Stok Durumu: 8 Adet Var

Tıpkı klasik uzaktan kumandalı oyuncak arabalarda olduğu gibi jipin önü atlarken ve gösteriler yaparken denge sağlaması için açılıdır. Ön ve arka süspansiyonu devasa lastikleri, açılan kaputu, anteni ve retro çıkartmalarıyla bu araba son derece stil sahibi.Uygulamayla efsanevi gösteriler yapın Ücretsiz control+ uygulamasını indirerek bu Arazi Jipini gerçekten test edin. İleri geri sürmek,

Stok Durumu: 8 Adet Var

10692 LEGO® Classic Yaratıcı Parçalar / 221 parça / 4-99 yaş

Bu LEGO® setine dalın ve hayal gücünüzün sizinle birlikte sınırları zorlamasına izin verin! 29 farklı renkte klasik yapım parçaları, kapılar, pencereler, tekerlekler, gözler ve pervaneler gibi özel parçalarla oyun seçenekleri sınırsız. Nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, size yol gösterecek bazı fikirler içeren yönlendirmeler bulabilirsiniz. Her yaştan yeni başlayanların yaratıcılığını konuşturması için ideal olan bu set, bütün mevcut LEGO koleksiyonları ile uyumludur.

Stok Durumu: 8 Adet Var

43101 LEGO® Vidiyo™ Bandmates Mini Figür BeatBox / 11 parça /+7 yaş

LEGO VIDIYO Bandmates ve uygulama ile çocukları heyecan verici müzik videolarını yönetmeye, prodüksiyonunu yapmaya ve bu videolarda oynamaya teşvik edin. Hepsi de farklı müzik türlerinden esinlenen 12 karakterin olduğu bu koleksiyondaki oyuncak minifigürler arasında dansçılar, rapçiler, gitaristler, davulcular, şarkıcılar ve daha fazlası var. Çocuklar uygulamayı kullanarak karakterlerini videoda canlandırdığında oyun hemen başlar.

Stok Durumu: 8 Adet Var

Lazer gibi bir dikkatle direksiyona geç. Hız dışında hiçbir şey önemli değil! Bu harika LEGO® Technic Top Gear Ralli Arabasını kontrol et ve hayatının sürüşüne hazırlan! LEGO Technic CONTROL+ Uygulaması ile kumanda edilen bu arabada gerçekçi sesler ve gerçek zamanlı geri bildirim gibi pek çok gelişmiş özellik keşfedeceksin. Zorlu yarışlara katıl, başarılar kazan ve ilham veren Top Gear içeriğine eriş.

Stok Durumu: 8 Adet Var

42103 LEGO® Technic Dragster / 225 parça / +7 yaş

Motorlar hazır! Sürücüler hazır! Geri çek, bırak ve İLERİ!

Drag yarışları en zorlu hız yarışıdır, sen de yapım becerilerini test et ve bu muhteşem LEGO Technic Drag yarış arabasını yap. Geri çekip bırak ve ne kadar hızlı gittiğini gör. Sonra çekiş kontrol kolunu takarak tekerlekleri kaldırıp nefes kesen gösteriler yap. Daha fazla aksiyon mu istiyorsun? Drag yarış arabasını son derece eğlenceli bir çek-bırak Hot Rod'a dönüştür.

Stok Durumu: 8 Adet Var

60220 LEGO® City Çöp Kamyonu /90 parça / +4 yaş

Eldivenlerini tak, LEGO® City sokaklarını temizleme zamanı!
Ortağın küreği alırken sen de süpürgeyi al ve çöpleri süpürerek bir yığın yap.
Iyy, şu balık amma da kokuyor! Kürekle çöp kovasına doldur, sonra Çöp Kamyonu’na boşaltarak bir sonraki çöp yığınına geç. Muz kabuğuna basıp düşme!

Stok Durumu: 8 Adet Var

71360 LEGO® Super Mario™ Mario ile Maceraya Başlangıç Seti / 231 parça / +6 yaş

71360 LEGO® Super Mario Çocuklar, bu LEGO® Super Mario™ Mario ile Maceraya Başlangıç Seti (71360) ile gerçek dünyada en sevdikleri karakterle bir araya gelebilir. Sette LCD ekranları ve hoparlör aracılığıyla anında tepkisel yanıtlar veren bir LEGO Mario™ figürü bulunur. Oyuncular LEGO Mario’yu Başlangıç Borusundan Bayrak Direğine kadar döndürerek bulut platformlarından, ? Bloğundan geçirip Goomba ve Bowser Jr. oyuncak figürleriyle savaştırarak sanal altınlar kazanır. Yapım parçalarını değiştirerek oluşturduğunuz yeni seviyeleri geçin.

Stok Durumu: 8 Adet Var

60253 LEGO® City Dondurma Arabası  /200 parça / +5 yaş

LEGO City Dondurma Arabası geldi!

Havalı kaykayınla bir tur daha at, sonra kaykayını al, kaskını çıkar ve sevimli köpeğinle

birlikte dondurma almaya git.Dondurmacı kadının lezzetli külah ve çubuk dondurmaları

satmasına yardım et. Sonra servis penceresini kapat ve bu muhteşem renkli arabayı bir sonraki durağına sür!

Stok Durumu: 8 Adet Var

60252 LEGO® City İnşaat Buldozeri / 126 parça / +4 yaş

LEGO City inşaat ekibi çok meşgul ve yardımına ihtiyaçları var.

Yayaları uyarmak için konileri ve levhaları yerleştir, kuleye tırman ve

yıkım güllesini sallayarak duvarı yık – GÜMM! Şimdi güçlü buldozere atla

ve büyük kepçesiyle molozları taşı.

Ürün karşılaştırmak için eklendi