Fisher Price markalı ürünlerin listesi

Stok Durumu: 27 Adet Var

DYW46 Fisher-Price® Kelebekli Rüyalar Müzikli Jimnastik Merkezi

Bebeğinizin sırt üstü veya karın üstünde oynaması için ideal bir oyun matı. Bu yumuşacık ve rahat oyun matında, bebeğinizin vurabileceği, çalabileceği ve dişleyebileceği için beş farklı oyuncak bulunur. Bu oyuncaklar baş üstündeki kemere asılabilir. Yanınızda taşıyabileceğiniz, uzun ya da kısa müzik ayarlı müzikli bulut ile nereye giderseniz gidin eğlence hep sizinle olur!

Stok Durumu: 26 Adet Var

GRR44 Fisher-Price® Havuz Keyfi Oyun Minderi

Fisher-Price Havuz Keyfi Oyun Minderi ile oyun saatleri artık daha eğlenceli! Yüzme havuzu temalı bu oyun minderinde parlak renkler, sevimli hayvanlar ve "yüzme simidi" bulunur. Böylece bebeğiniz, mindere oturduğunda havuzda yüzüyormuş gibi görünecek!  Eğlenceli bir karın üstünde oynama deneyimi için ideal olan bu oyun minderinde; dondurma şekilli dişlik, şnorkel ayna, hışırtılı köpek balığı ve çıngıraklı limonata gibi 4 oyuncağın yanı sıra her ay için özel bir kart da bulunur. Fisher-Price Havuz Keyfi Oyun Minderi ile oyun saatleri artık daha eğlenceli! Yüzme havuzu temalı bu oyun minderinde parlak renkler sevimli hayvanlar ve "yüzme simidi" bulunur.

Stok Durumu: 26 Adet Var

GXR69 Fisher-Price® Eğlen ve Öğren® Eğitici Pizza / Türkçe / 6-36 ay

En sevdiği malzemeler ile tam da bebeğinize göre bir pizza: peynir, sucuk ve kareler! Eğlen ve Öğren Eğitici Pizza oyuncağı ile minikler bir dilim pizzayla saymayı, zıt anlamlı kelimeleri ve şekilleri eğlenceli taklit oyunlarıyla öğrenebilir. Bu müzikli öğrenme oyuncağında ışıkları yanan peynirden bir yüz, üzerinde sayılar yazan sucukların olduğu hareketli dilimler ve minik ellerin basıp müzik ve ışıkları etkinleştirebileceği malzeme düğmeleri bulunur.

Stok Durumu: 26 Adet Var

GXR24 Fisher-Price® Linkimals-Sayı Sayan Koala /Türkçe

Bebekler Koala dostlarının sarıldığı palmiye ağacına dokunduklarında ağaçtaki kare, üçgen ve daire şekillerini keşfeder. Fisher-Price Linkimals Sayı Sayan Koala bebeklere heyecan verici ışıklar, şarkılar ve ifadeler eşliğinde sayıları, sayı saymayı ve şekilleri öğreten müzikli, eğitici bir oyuncaktır. Sayı Sayan Koala diğer Linkimals arkadaşları ile bir araya geldiğinde hep birlikte konuşur, ışık saçar, şarkı söyler ve oyunlar oynarlar! (Ek Linkimals oyuncakları ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır.)

Stok Durumu: 26 Adet Var
GXC65 Fisher-Price® Mini Hayvancıklar
Fisher-Price Mini Hayvancıklar, bebeğinizin ister evde ister dışarıda oynayabileceği çıngıraklar, silindirler ve düdüklü oyuncaklar gibi eğlenceli aktiviteler sunan sevimli hayvanlardır. Parlak renklere, farklı dokulara ve eğlenceli seslere sahip aktivite oyuncakları bebeğinizin gelişmekte olan duyularını harekete geçirir. Duyusal gelişime yardımcı heyecan verici oyunlar için hepsini koleksiyonunuza ekleyin. (Her biri ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır.)
Stok Durumu: 26 Adet Var

GTJ61 Fisher-Price® 2si 1 Arada Sevimli Hayvancıklar

Vurarak devirmeye çalışacakları oyuncaklardan itmeli araçlara dönüşen bu Fisher-Price 2'si 1 Arada Sevimli Hayvancıklar, bebeğinizin oyun saatine renk katar. Yere vurarak fırlatın, karnından tutup kavrayın ve sevimli hayvanı iterek etrafta gezinmesini sağlayın. Tilki, fare ve penguen gibi sevimli hayvanların bulunduğu bu tekerlekli hayvanlar bebeğinizi heyecan verici itekleme ve yuvarlama oyunu ile emeklemeye teşvik eder. (Her biri ayrı olarak satılır ve stoklarla sınırlıdır.)

Stok Durumu: 26 Adet Var

GTW20 Fisher Price® Neşeli Piyano / Türkçe / Eğlen ve Öğren

Dört  farklı  oyun  moduna  sahip  Fisher-Price  Eğlenceli  Piyano  ile  minik  müzisyeniniz,  oyun  boyunca  "besteler  yaparken"  öğrenir. Bebeğiniz  bu  ışıklı  piyanonun  tuşlarına  bastığında  gerçek  piyano  notaları,  eğlenceli  ördek  sesleri,  komik  inek  sesleri  veya renkler,  sayılar  ve  şekiller  hakkında  eğlenceli  şarkılar  ve  sözlerle  ödüllendirilir!  Kolay  kavranabilen  kulpuyla  bu  eğlenceyi bebeğinizle  gittiğiniz  her  yere  götürebilirsiniz!  Gelişim  ve  oyun  bir  arada İlk  Bilgiler:  Eğlenceli  şarkılar  ve  sözler  bebeğinizi alfabe,  renkler,  sayılar  ve  çok  daha  fazlasıyla  tanıştırır!

Stok Durumu: 26 Adet Var

GRW46 Fisher-Price® Fotoğraf Makinesi / Türkçe / Eğlen ve Öğren

Poz  vermeye  hazır  mısınız?  Eğlen  ve  Öğren  Fotoğraf  Makinesi  oyuncağı  ile  minik  fotoğraf  sanatçınız  bir  yandan  alfabe ve  sayı  saymayı  öğrenirken  diğer  yandan  nefis  kareler  yakalayabilecek!  Bu  eğlenceli  oyuncak  fotoğraf  makinesi;  ışıklı  "flaş", gerçekçi  fotoğraf  makinesi  sesleri  ve  bebeğinizin  keşfedebileceği  harika  aktiviteler  içeriyor.  Gülümseyin!  Gelişim  ve  oyun  bir  arada İlk  bilgiler:  Şarkılar  ve  öğretici  cümleler  bebeğinizi  alfabe  ve  sayılar  ile  tanıştırır. 

Stok Durumu: 26 Adet Var

W4472 Fisher-Price® Numaralı Kaplar / Sıralama ve Şekil Ayırma Oyuncakları

Bebeğiniz numaralı renkli kapları iç içe geçirmeye, üst üste dizmeye veya birleştirip renkli topları yuvarlamaya bayılacak! Üstelik tüm kapların içine veya üst üste dizilen kapların en tepesine koyabileceği gülümseyen bir çıngıraklı top da var. Kapları üst üste dizmek, iç içe geçirmek veya birleştirmek, bebeğinizin boyutları, şekilleri ve nesnelerin birbirine nasıl uyum sağladığını eğlenceli bir şekilde öğrenmesini sağlar!

Stok Durumu: 26 Adet Var

GJW22 Fisher-Price® Sürprizli Oyuncaklar / Sıralama ve Şekil Ayırma Oyuncakları

Fisher-Price'ın  minik  aktivite  oyuncakları  hem  sevimli  hem  sürprizli!  Avokado  Ayıcık,  Muz  Kuş  ve  Brokoli  Koyun sevimliliklerinin  yanı  sıra,  döndürme,  çevirme  ve  ses  çıkarma  gibi  aktivitelerle  bebeğinizin  ince  motor  becerilerini geliştiriyor.  3  farklı  çeşidi  bulunur.  (Her  biri  ayrı  olarak  satılır  ve  stoklarla  sınırlıdır.)

Stok Durumu: 26 Adet Var

FPN79 Fisher-Price® Yaşa Göre Gelişim Eğtici Köpekçik / Türkçe / Eğlen ve Öğren

Eğitici Köpekçik'e merhaba deyin! Yumuşacık köpekçik ile oyun ile öğrenme bir arada.  Eğitici Köpekçik her zamanki gibi bebeğinizin dokunuşlarına eğlenceli şeyler söyleyerek cevap veren veya şarkılar çalan, yumuşak ve sevimli bir köpekçik. Bebeğinize 100'den fazla ilk kelimeyi, vücudun bölümlerini, renkleri, şekilleri ve daha fazlasını tanıtır! Her bebek kendi hızında geliştir. Eğitici Köpekçik Yaşa Göre Gelişim teknolojisine sahiptir. Böylece, çocuğunuz için en uygun seviyeyi seçebilirsiniz. Her üç oyun seviyesinde de çeşitli şarkılar, sesler ve cümleler bulunur. 

Stok Durumu: 26 Adet Var

FCV61 Fisher-Price® Minik Dansçı BeatBo / Türkçe

Dans etme zamanı! Miniğinizin favori oyun arkadaşı yepyeni ufak boyuyla karşınızda! BeatBo'yu canlı renkler, hareketli melodiler ve eğlenceli dans hareketleri ile canlandırmak için kafasına vurun ve eğlenceyi başlatın. Miniğiniz Minik Dansçı BeatBo ile dans ederken ince motor becerileri ve düşünme becerileri gelişir! 

Ürün karşılaştırmak için eklendi