Barbie markalı ürünlerin listesi

Stok Durumu: 26 Adet Var

Tıpkı Barbie® gibi, Chelsea® de farklı kariyer rollerini keşfetmeyi çok seviyor! Şirin temalar ve eğlenceli kariyer oyunları için hikaye anlatımı parçalarının bulunduğu Barbie® Chelsea® Meslekleri Öğreniyor serisinden Köpek Eğitmeni veya Pizza Şefi Oyun Seti ile kızlar eğlenceli bir dünyayı keşfedecek! Köpek Eğitmeni Oyun Seti, şirin atleti ve şortuyla köpeğini eğitmeye hazırlanan sevimli Chelsea® Bebek (15,24 cm) ile birlikte gelir.

Stok Durumu: 26 Adet Var

Barbie  Dreamtopia'nın  Barbie  prenses  bebekleri  ile  sihirli  bir  moda  dünyası  yarat.  Prenses  bebek;  havalı  renklere  sahip,  bol  parıltılı,  kar  tanesi  baskılı  kostümüyle  her  türlü  kraliyet  kutlamasına  hazır.  Beyaz-mor  parlak  mayo  ve  kurdele  detayı,  yumuşacık  bir  boleroyla  tamamlanıyor.  Barbie'nin  kostümündeki  düğmeye  basarak  şaşırmaya  hazır  ol.  Elbise  açılarak,  gümüşi  kar  taneleri  ile  lavanta,  mavi  ve  pembe  renkli  gölgeler  ortaya  çıkarır.  Uzun,  sarı  saçlarındaki  donuk  pembe  gölgeler,  Barbie'ye  büyülü  bir  hava  katar.

Stok Durumu: 26 Adet Var

Barbie ve Rüya Gardırobu gittiğiniz her yerde benzersiz görünümler ve hikayeler yaratmanız size için ilham verir! Açıldığında 60 cm'den fazla genişliğe sahip olan bu modern dolapta 10'dan fazla saklama alanı, döner giysi askısı, tam boy ayna ve masa alanı bulunur. Oyun setine Barbie bebek ile birlikte 25'ten fazla giysi ve aksesuar dahildir. Çekmeceleri, rafları ve giysi askılarını kullanarak bu parçaları dilediğiniz gibi düzenleyebilir veya sergileyebilirsiniz. Döner elbise askısı gerçekten dönüyor.

Ürün karşılaştırmak için eklendi