Barbie Bebek

Barbie 1990'lı yıllardan itibaren dünyanın en çok satan oyuncağı, perdeye, çarşafa, terliğe, çamaşıra, parfüme ve akla gelebilecek her türlü ürüne imza atmış bir markadır. Barbie bebek aslında, yaratıcısı, Amerikalı işkadını Ruth Handler'ın kızı Barbara Handler'dan esinlenilmiştir. Barbie Bebek Malzemleri, Barbie Oyuncakları, Barbie Karavanı, Barbie'nin Muhteşem Evi, Renk Değiştiren Barbie Bebek ve Tüm Barbie Oyuncakları Deli Tavşan'da Seni Bekliyor Üstelik Her Siparişine Sürpriz Kitap Hediye

Aktif filtreler

Stok Durumu: 1 Adet Var

Renk renk boncuklarla, kendi takını tasarla! Kolyeni ve bilekliğini oluştur! Küçük parçalar, 3 yaş altı çocuklar için uygun değildir. Sağlık testlerinden geçmiştir. Yerli üretimdir. Barbie takı seti ile istediğin gibi takılar tasarlayabilirsin. En şık, en ilginç ve en güzel takıları tasarlayıp arkadaşlarından farklı olun. Minikler kendi tasarım atölyelerinin ilk ürününü yapmaya başlayacak. Barbie'nin en güzel tasarım kolye ve bilekliklerini evinizin en güzel köşesine koymaya hazır olun! Yaratıcı düşünme odaklı hazırlanan set içerisindeki her parça miniklerin el becerilerinin gelişmesini destekliyor.

Tamamen senin hayal gücüne kalmış

FHY73 Barbie'nin Rüya Evi

Fiyat ₺2.783,15
Stok Durumu: Out of stock

FHY73 Barbie'nin Rüya Evi

Barbie'nin bu FHY73 Barbie'nin Rüya Evi modeline tüm kız çocukları bayılacak.

Çocuklar oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaklar. Kızların hayal gücü Barbie Rüya Evi ile buluştuğunda, bu harika ev rüya gibi bir eve dönüşür. Yaklaşık 120x90 cm boyutlarındaki Barbie Rüya Evi'nin muhteşem özellikleri saymakla bitmiyor. Üç kata dağılan sekiz oda içerisinde, açık garaj (araba dahil değildir), çalışma odası, dört bebek kapasiteli bir asansör, üst kattan inen kaydırağı bulunan bir havuz, beş adet modüler mobilya, ışık, ses, 60'tan fazla aksesuar ve şirin bir yavru köpek bulunur. Tüm bunlarla farklı dekorasyonlar yapılabilir, yaşam alanları oluşturulabilir ve pek çok hikaye yaratabilirsiniz.

Stok Durumu: Out of stock

Barbie'yi en az kendisi kadar çok yönlü, havalı bebek kıyafetleri koleksiyonu ile her türlü ortama uygun olarak giydirebilirsin. Bu Barbie bebek (bebekler ayrı olarak satılır) kıyafetleri, günümüz trendlerine benzersiz bir yorum katar. Her sette bir giysi (tek parçalı bir elbise veya iki parça alt ve üst olabilir) ile kombinini tamamlayan iki aksesuar bulunur. Diğer Barbie kıyafetleriyle farklı kombinasyonlar yaparak kendi tarzını keşfedebilirsin. Kıyafet, ayakkabı ve aksesuar çeşitliliği arttıkça hayal gücü daha çok harekete geçer ve yaratıcı hikayelere ilham verir.

Stok Durumu: Out of stock

Chelsea  ve  arkadaşları  genç  beyinleri  dünyayı  keşfetmeye  çağırıyor.  Ablaları  Barbie  gibi  onlar  da  yeni  şeyler  denemeyi,  kendilerine  meydan  okumayı  ve  eğlenmeyi  seviyor.  Çocuklar,  temalı  kostümleri  içindeki  15  cm'lik  Chelsea  bebeklerle  bir  sürü  eğlenceli  hikayeyi  canlandırabilir.  Tek  boynuzlu  at,  karpuz  veya  kedi  temalı  kostümlerden  birini  seç.  Her  bebeğin  bir  saç  süsü  (saç  bandı  veya  fiyonk)  ve  hikayeye  daha  da  renk  katmak  için  kendi  kostümüyle  uyumlu  temada  giyinmiş  bir  de  evcil  hayvanı  var.  Sevimli  anahtarlığı  sayesinde  Chelsea  bebeği  bir  sırt  çantasına  ya  da  giysiye  takmak  da  mümkün.

GDJ34 Barbie Rockstar

Fiyat ₺141,60
Stok Durumu: Out of stock

Barbie  Rockstar  Bebek  müzik  listelerinin  zirvesine  tırmanıyor.  Bu  müzik  kariyeri  temalı  set  ile  genç  müzik  tutkunları  en  sevdikleri  şarkıları  canlandırıyor!  Barbie  bebek  gümüş  gitarı  ve  pembe  gitar  askısıyla  müzik  yapmaya  hazır.  Pembe  ve  siyah  file  elbisesiyle  sahnede  ilgiyi  üzerine  çeker.  Ayrıca  hızlı  bir  kıyafet  değişimi  için  kullanabileceği  ikinci  bir  giysisi,  bir  çift  ayakkabısı  ve  kolyesi  bulunur.  Kayıt  kulaklığı,  bu  çılgın  Barbie  bebek  ve  kariyer  moda  paketiyle  muhteşem  uyum  sağlıyor.  Yeni  dünyaların  kapısını  aralamak  için  tüm  Barbie  kariyer  bebeklerini  ve  oyuncaklarını  topla. 

Stok Durumu: Out of stock

Barbie kariyer bebekleri ve oyun setleri ile çocuklar gelecek hayalleri kuruyor ve hedeflerini belirlemeye başlıyor. Barbie oyun setleri, kızların düşlerindeki hedefleri araştırmalarını sağlayan meslek temalı eşya ve aksesuarlarla çalışma alanını oyun alanına dönüştürüyor. Her bir ürünün sunduğu Barbie'nin tarzına uygun hikaye unsurları bol bol öğrenme ve oyun oynama fırsatı yaratıyor. Moda tasarım stüdyosu; dikiş makinesi, malzeme rafı ve küçük parçaların takılabildiği askıların bulunduğu renkli panodan oluşan dikiş istasyonu ile yaratıcılığı teşvik ediyor. 

Stok Durumu: Out of stock

Barbie®  bebek  kendine  en  iyi  özeni  göstermen  için  en  iyi  arkadaşın  olacak!  Meditasyon  temalı  bebek,  ışıklar  ve  sesler  kullanarak  enerji  depolamayı,  farkındalık  meditasyonu  yapmayı  çok  seviyor.  Sete  Barbie®  bebek,  bir  köpek  ve  bulut  şeklinde  dört  emoji  dahildir.  Kızlar  Barbie®  bebeğin  kolyesindeki  düğmeye  basarak  beş  rehberli  meditasyon  egzersizinden  birini  başlatır,  ışık  ve  ses  efektlerinden  ilham  alarak  kendi  meditasyonlarını  yapar.  Köpek  görsellik  sağlamaya  yardım  eder.

Stok Durumu: Out of stock

Bebekler için iç mekana uygun mobilya setlerinden oluşan bu Barbie koleksiyonuyla, hikayeleri ve hayalleri zenginleştir. Evcil hayvan oyun evi, oturma odası ve bulaşık makinesi gibi popüler temalara sahip bu mobilyalar sayesinde, gece veya günlük işlerle ilgili oyunlar eğlenceli hâle gelir. Eğlenceli hikâyeler yaratmak için parçaları istediğin gibi düzenleyebilirsin. Her oyun setinde, oyun imkanlarını artıran özel stile sahip mobilyalar ve temalı aksesuarlar bulunur. İç mekan için yavru köpek oyun evi setinde bir köpek ve bir yavru köpek bulunur. Bunun dışında evcil hayvan yatağı, küvet, mama kabı aksesuarları vardır. 

Stok Durumu: Out of stock

Barbie  Dreamtopia  Slime  Kuyruklu  Denizkızı  Bebek,  peri  masalı  sevenler  için  yumuşak,  dokunma  duyusuna  hitap  eden  bir  oyuncak!  İki  paket  renkli,  parlak  slime  ve  denizden  ilham  alan  görünüme  sahip  bir  Barbie  denizkızı  bebek  ile  kızlar,  hayal  güçlerini  kullanarak  çok  sayıda  hikaye  yaratabilir.  Dokunarak,  yumuşacık  eğlence  için  slime'ı  sık,  uzat,  yuvarla  ve  katla.  Barbie  bebeğin  arkasındaki  düğmeye  basarak  kuyruğunu  çıkar,  sonra  da  slime'ı  içine  koy

Stok Durumu: Out of stock

Barbie®,  potansiyelini  en  güzel  şekilde  ortaya  çıkarmak  için  kendine  bakması  gerektiğini  biliyor!  Barbie  ve  aksesuar  setindeki  bebek,  yavru  köpek  ve spa temasına uygun  oyuncaklarla  çocuklar  sağlıklı  yaşamı  deneyimleyecek.  Yaptığı  etkinliğe  uygun  şık,  rahat  bir  kıyafet  giyen  her  Barbie®  bebek,  keşfi  ve  rol  oyunlarını  teşvik  eden  pek  çok  parçaya  sahiptir.  Barbie  bebek  Spa  setindeki  boyun  yastığı  ve  banyo  fırçası  gibi  parçalarla  stresli  günlerde  rahatlayabilir.

Stok Durumu: Out of stock

Barbie®  Muhteşem  Bukleler  oyun  setiyle  Barbie®'nin  saçlarına  muhteşem  bukleler  ekle.  Bukleler  yaratmak  ısısız  araçlarla  çok  kolay.  Barbie®'nin  uzun  sarı  saçlarını  buklelerle  süslemenin  iki  yolu  var;  saçı  ısısız  maşaya  veya  bigudilere  sarmak.  Tek  yapman  gereken  bebeğin  saçını  araçlara  sarmak,  bekletmek  ve  salmak.  Saçı  sıkı  buklelerle,  salaş  dalgalarla  veya  düz  kullan.  Lastik  saç  tokaları,  klips  tokalar  ve  saç  bandı  gibi  ek  saç  aksesuarları  sayesinde  saça  yaratıcı  stiller  katarak  eğlenceyi  artırabilirsin.

Stok Durumu: Out of stock

Barbie® hayvanları çok seviyor. Dünyaya yeni gelecek olan köpekçiklerin sağlıklı bir şekilde doğması için anne köpeğe yardım ediyor. Sürpriz! Sevimli köpeğinin yakında bir sürü yavrusu olacak! Anne köpeğin başına bas ve minik köpekçikleri dünyaya getirmesine yardımcı ol! Tüm köpeklerin çıkması için iki kere daha bas! Bu sevimli köpekçiklerin her birinin farklı bir renk değişimi özelliği var. Köpekçiklere soğuk su uygulamak için havluyu kullanabilirsin. Bunu yaptığında köpekçikler gözlerini açacak ve renkli bir kalp göreceksin! 

Stok Durumu: Out of stock

Barbie tüm hayvanları çok seviyor. Özellikle de yavru köpekleri, yavru kedileri ve tavşanları. Barbie ve Hayvanları Banyo Eğlencesinde Oyun Seti'nde Barbie bebeğin besleyebileceği, oynayabileceği, yıkayabileceği ve sarılabileceği bu üç hayvan yer alıyor. Üstelik üçü de çocukların ilgi göstererek oynamasını teşvik eden renk değiştirme özelliğine sahip. Küçük hayvanseverler, Barbie bebeği ve dışarıda su birikintilerinde oynayarak kirlenmeyi seven üç evcil hayvanıyla hem eğlenecek hem de evcil hayvan bakımını öğrenecek.

Stok Durumu: Out of stock

Barbie mutfak oyun seti ve gerçekten kabaran yiyecek aksesuarları ile nefis pastalar pişirmeye hazır! Fırın sesi, kabaran malzeme, rengi değişen kreması ve kolay kullanılan mekanizması ile bol bol eğlence sizi bekliyor. Her tür hikayeyi destekleyen bok sayıda renkli parça. Barbie bebeğin fırını, malzemeleri kaplara dökerken aksesuarları yerinde tutan tak ve çalıştır bölmeleri ile pembe ve beyaz renkli karakteristik tasarıma sahip. Büyük kek kalıbını veya küçük kek kalıplarının bulunduğu tepsiyi fırına koy. Fırının saatini ayarla. Saat çaldığında fırındaki kekler kabarır. Çok havalı! Daha tatlı eğlence için sıkma torbasının ucunu suya daldırıp küçük keklerin üstüne uygula, kekler renk değiştirerek şekerlemeli krema oluşacaktır.

Stok Durumu: Out of stock

Kızlar, Barbie Bebek Bakıcılığı Oyun Setleri içerisinde bulunan minik bebekler ve aksesuarlar ile hayallerindeki hikayeleri yaratabilirler. Sette bulunan bebek bezi, battaniye ve biberon karakteristik Barbie tarzına sahiptir. Özgün görünüşlü sevimli bebekler ve farklı renklerdeki biberonlar arasından seçimini yap. Tutma kolu her bebeğin biberonu elinde tutarak içebilmesini sağlar. Kolay bağlanan ve açılan bebek bezi, bir rol oynama eğlencesini geliştirir. Battaniye, renkli hayvanlardan oluşan deseniyle yaratıcılığı destekler. Kızlar, kurdukları hayallerle bebek bakımı ile ilgili detayları keşfetmeye bayılacaklar çünkü Barbie ile her şey mümkün!

Stok Durumu: Out of stock

Barbie Bebek Bakıcıları serisi bebekleri ve oyuncakları, çocukların bebek bakma deneyimini yaşamasını sağlıyor. Her sette bakılacak küçük bir oyuncak bebek (küçük çocuk veya bebek) ve dış mekanda bebek bakıcılığı eğlencesi için temalı bir oyun parçası bulunur. Oyun alanı aksesuarlı, küçük çocuklara özel oyuncak setini veya bebek koltuğu işlevi gören bebek arabalı iki oyuncak bebek setinden birini seç. Kızlar sorumlu oldukları oyuncak bebekle çok sayıda hikaye canlandırabilir. Oyun alanında, oyuncak küçük çocuğun merdivenden çıkmasına ve kaydıraktan kayarak doğrudan kum kutusuna atlamasına yardımcı olabilir.

DVX55 Barbienin Bisikleti

Fiyat ₺89,68
Stok Durumu: Out of stock

​Çiçek Sepetli Barbie Bisikleti yola çıkmaya hazır! Pembe gövdesi, mavi çamurlukları ve gümüş tonları ile çok hoş! Dönen pedalları ve tekerlekleriyle bisiklete binmek çok kolay! Barbie bebeği (Bebek ayrı satılır) bisikletin selesine oturt. Seledeki kulp onu sabit tutar. Bebeğin ayaklarını pedallara, ellerini ise gidona koy. Sonra da bisikleti iterek sürmesini seyret! Mavi kaskıyla Barbie güvenli bir şekilde bisiklet sürebilir. Öndeki çiçek sepeti bisikletini muhteşem bir şekilde süsler! Sepet çıkarılıp takılabilir özelliktedir. İster kısa bir gezi yap istersen macera dolu bir yolculuğa çık!

Stok Durumu: Out of stock

Popüler temalara sahip bu Barbie Club Chelsea aksesuar setleriyle oynayan çocuklar, dünyayı keşfe çıkabilir. Chelsea ve arkadaşları, yeni şeyler keşfedip sevdikleri aktiviteleri yapmaya bayılır. Kızlar, Chelsea bebek için üretilmiş oyuncak aksesuarlarıyla birbirinden eğlenceli hikayeleri canlandırabilir. Bale, uyku zamanı veya yağmurlu gün temalı setlerin arasından birini seçin. Her sette giysiler, aksesuarlar ve hikaye parçaları (ör. dansçı çantası, ayıcık veya şemsiye) bulunur.

Stok Durumu: Out of stock

Barbie® bebeğin adı her zaman en iyi giyinenler listesinde yer alır. Bu göz kamaştırıcı giysiler Barbie®'nin tarzını yansıtır. Pırıltılı bluz ve etekleriyle bu elbiseler bir gala, davet veya etkinlik için mükemmel! Elbiselerin son moda kesimi ve canlı renkleri modern bir tarz yaratıyor. Bu mükemmel görünüşler dikkat çeken kolyeler, kontrast renkli kuşak ve uyumlu ayakkabılar ile tamamlanıyor. 

Stok Durumu: Out of stock
Chelsea ve arkadaşları eğlenceli hikayeler için hazırlar! Bu sevimli bebeklerin her birinin üzerinde canlı renkli bir giysi var. Hikayeler yaratabilmek için giysileri çıkarılabilir özelliktedir ve her birinde bir kart bulunur. Değişik kıyafet ve saç şekilleri ile eğlenceli hikayeler yaratmak senin elinde! Eğlenceyi artırmak için hepsini koleksiyonuna ekle! Giysili ve aksesuarlı bebek dahildir. Her biri ayrı ayrı ve stoklara bağlı olarak satılır. Renkler ve süslemeler farklılık gösterebilir.
 
 
Ürün karşılaştırmak için eklendi