Barbie Bebek

Barbie 1990'lı yıllardan itibaren dünyanın en çok satan oyuncağı, perdeye, çarşafa, terliğe, çamaşıra, parfüme ve akla gelebilecek her türlü ürüne imza atmış bir markadır. Barbie bebek aslında, yaratıcısı, Amerikalı işkadını Ruth Handler'ın kızı Barbara Handler'dan esinlenilmiştir. Barbie Bebek Malzemleri, Barbie Oyuncakları, Barbie Karavanı, Barbie'nin Muhteşem Evi, Renk Değiştiren Barbie Bebek ve Tüm Barbie Oyuncakları Deli Tavşan'da Seni Bekliyor Üstelik Her Siparişine Sürpriz Kitap Hediye

Aktif filtreler

FHY73 Barbie'nin Rüya Evi

Fiyat ₺2.783,15
Stok Durumu: 26 Adet Var

FHY73 Barbie'nin Rüya Evi

Barbie'nin bu FHY73 Barbie'nin Rüya Evi modeline tüm kız çocukları bayılacak.

Çocuklar oynarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaklar. Kızların hayal gücü Barbie Rüya Evi ile buluştuğunda, bu harika ev rüya gibi bir eve dönüşür. Yaklaşık 120x90 cm boyutlarındaki Barbie Rüya Evi'nin muhteşem özellikleri saymakla bitmiyor. Üç kata dağılan sekiz oda içerisinde, açık garaj (araba dahil değildir), çalışma odası, dört bebek kapasiteli bir asansör, üst kattan inen kaydırağı bulunan bir havuz, beş adet modüler mobilya, ışık, ses, 60'tan fazla aksesuar ve şirin bir yavru köpek bulunur. Tüm bunlarla farklı dekorasyonlar yapılabilir, yaşam alanları oluşturulabilir ve pek çok hikaye yaratabilirsiniz.

Stok Durumu: 26 Adet Var

Barbie'yi en az kendisi kadar çok yönlü, havalı bebek kıyafetleri koleksiyonu ile her türlü ortama uygun olarak giydirebilirsin. Bu Barbie bebek (bebekler ayrı olarak satılır) kıyafetleri, günümüz trendlerine benzersiz bir yorum katar. Her sette bir giysi (tek parçalı bir elbise veya iki parça alt ve üst olabilir) ile kombinini tamamlayan iki aksesuar bulunur. Diğer Barbie kıyafetleriyle farklı kombinasyonlar yaparak kendi tarzını keşfedebilirsin. Kıyafet, ayakkabı ve aksesuar çeşitliliği arttıkça hayal gücü daha çok harekete geçer ve yaratıcı hikayelere ilham verir.

Stok Durumu: 26 Adet Var

Chelsea  ve  arkadaşları  genç  beyinleri  dünyayı  keşfetmeye  çağırıyor.  Ablaları  Barbie  gibi  onlar  da  yeni  şeyler  denemeyi,  kendilerine  meydan  okumayı  ve  eğlenmeyi  seviyor.  Çocuklar,  temalı  kostümleri  içindeki  15  cm'lik  Chelsea  bebeklerle  bir  sürü  eğlenceli  hikayeyi  canlandırabilir.  Tek  boynuzlu  at,  karpuz  veya  kedi  temalı  kostümlerden  birini  seç.  Her  bebeğin  bir  saç  süsü  (saç  bandı  veya  fiyonk)  ve  hikayeye  daha  da  renk  katmak  için  kendi  kostümüyle  uyumlu  temada  giyinmiş  bir  de  evcil  hayvanı  var.  Sevimli  anahtarlığı  sayesinde  Chelsea  bebeği  bir  sırt  çantasına  ya  da  giysiye  takmak  da  mümkün.

GDJ34 Barbie Rockstar

Fiyat ₺141,60
Stok Durumu: 26 Adet Var

Barbie  Rockstar  Bebek  müzik  listelerinin  zirvesine  tırmanıyor.  Bu  müzik  kariyeri  temalı  set  ile  genç  müzik  tutkunları  en  sevdikleri  şarkıları  canlandırıyor!  Barbie  bebek  gümüş  gitarı  ve  pembe  gitar  askısıyla  müzik  yapmaya  hazır.  Pembe  ve  siyah  file  elbisesiyle  sahnede  ilgiyi  üzerine  çeker.  Ayrıca  hızlı  bir  kıyafet  değişimi  için  kullanabileceği  ikinci  bir  giysisi,  bir  çift  ayakkabısı  ve  kolyesi  bulunur.  Kayıt  kulaklığı,  bu  çılgın  Barbie  bebek  ve  kariyer  moda  paketiyle  muhteşem  uyum  sağlıyor.  Yeni  dünyaların  kapısını  aralamak  için  tüm  Barbie  kariyer  bebeklerini  ve  oyuncaklarını  topla. 

Stok Durumu: 26 Adet Var

Barbie kariyer bebekleri ve oyun setleri ile çocuklar gelecek hayalleri kuruyor ve hedeflerini belirlemeye başlıyor. Barbie oyun setleri, kızların düşlerindeki hedefleri araştırmalarını sağlayan meslek temalı eşya ve aksesuarlarla çalışma alanını oyun alanına dönüştürüyor. Her bir ürünün sunduğu Barbie'nin tarzına uygun hikaye unsurları bol bol öğrenme ve oyun oynama fırsatı yaratıyor. Moda tasarım stüdyosu; dikiş makinesi, malzeme rafı ve küçük parçaların takılabildiği askıların bulunduğu renkli panodan oluşan dikiş istasyonu ile yaratıcılığı teşvik ediyor. 

Stok Durumu: 26 Adet Var

Barbie®  bebek  kendine  en  iyi  özeni  göstermen  için  en  iyi  arkadaşın  olacak!  Meditasyon  temalı  bebek,  ışıklar  ve  sesler  kullanarak  enerji  depolamayı,  farkındalık  meditasyonu  yapmayı  çok  seviyor.  Sete  Barbie®  bebek,  bir  köpek  ve  bulut  şeklinde  dört  emoji  dahildir.  Kızlar  Barbie®  bebeğin  kolyesindeki  düğmeye  basarak  beş  rehberli  meditasyon  egzersizinden  birini  başlatır,  ışık  ve  ses  efektlerinden  ilham  alarak  kendi  meditasyonlarını  yapar.  Köpek  görsellik  sağlamaya  yardım  eder.

Stok Durumu: 26 Adet Var

Bebekler için iç mekana uygun mobilya setlerinden oluşan bu Barbie koleksiyonuyla, hikayeleri ve hayalleri zenginleştir. Evcil hayvan oyun evi, oturma odası ve bulaşık makinesi gibi popüler temalara sahip bu mobilyalar sayesinde, gece veya günlük işlerle ilgili oyunlar eğlenceli hâle gelir. Eğlenceli hikâyeler yaratmak için parçaları istediğin gibi düzenleyebilirsin. Her oyun setinde, oyun imkanlarını artıran özel stile sahip mobilyalar ve temalı aksesuarlar bulunur. İç mekan için yavru köpek oyun evi setinde bir köpek ve bir yavru köpek bulunur. Bunun dışında evcil hayvan yatağı, küvet, mama kabı aksesuarları vardır. 

Stok Durumu: 26 Adet Var

Barbie®,  potansiyelini  en  güzel  şekilde  ortaya  çıkarmak  için  kendine  bakması  gerektiğini  biliyor!  Barbie  ve  aksesuar  setindeki  bebek,  yavru  köpek  ve spa temasına uygun  oyuncaklarla  çocuklar  sağlıklı  yaşamı  deneyimleyecek.  Yaptığı  etkinliğe  uygun  şık,  rahat  bir  kıyafet  giyen  her  Barbie®  bebek,  keşfi  ve  rol  oyunlarını  teşvik  eden  pek  çok  parçaya  sahiptir.  Barbie  bebek  Spa  setindeki  boyun  yastığı  ve  banyo  fırçası  gibi  parçalarla  stresli  günlerde  rahatlayabilir.

Stok Durumu: 26 Adet Var

Kızlar, Barbie Bebek Bakıcılığı Oyun Setleri içerisinde bulunan minik bebekler ve aksesuarlar ile hayallerindeki hikayeleri yaratabilirler. Sette bulunan bebek bezi, battaniye ve biberon karakteristik Barbie tarzına sahiptir. Özgün görünüşlü sevimli bebekler ve farklı renklerdeki biberonlar arasından seçimini yap. Tutma kolu her bebeğin biberonu elinde tutarak içebilmesini sağlar. Kolay bağlanan ve açılan bebek bezi, bir rol oynama eğlencesini geliştirir. Battaniye, renkli hayvanlardan oluşan deseniyle yaratıcılığı destekler. Kızlar, kurdukları hayallerle bebek bakımı ile ilgili detayları keşfetmeye bayılacaklar çünkü Barbie ile her şey mümkün!

Stok Durumu: 26 Adet Var

Barbie Bebek Bakıcıları serisi bebekleri ve oyuncakları, çocukların bebek bakma deneyimini yaşamasını sağlıyor. Her sette bakılacak küçük bir oyuncak bebek (küçük çocuk veya bebek) ve dış mekanda bebek bakıcılığı eğlencesi için temalı bir oyun parçası bulunur. Oyun alanı aksesuarlı, küçük çocuklara özel oyuncak setini veya bebek koltuğu işlevi gören bebek arabalı iki oyuncak bebek setinden birini seç. Kızlar sorumlu oldukları oyuncak bebekle çok sayıda hikaye canlandırabilir. Oyun alanında, oyuncak küçük çocuğun merdivenden çıkmasına ve kaydıraktan kayarak doğrudan kum kutusuna atlamasına yardımcı olabilir.

Stok Durumu: 26 Adet Var

Popüler temalara sahip bu Barbie Club Chelsea aksesuar setleriyle oynayan çocuklar, dünyayı keşfe çıkabilir. Chelsea ve arkadaşları, yeni şeyler keşfedip sevdikleri aktiviteleri yapmaya bayılır. Kızlar, Chelsea bebek için üretilmiş oyuncak aksesuarlarıyla birbirinden eğlenceli hikayeleri canlandırabilir. Bale, uyku zamanı veya yağmurlu gün temalı setlerin arasından birini seçin. Her sette giysiler, aksesuarlar ve hikaye parçaları (ör. dansçı çantası, ayıcık veya şemsiye) bulunur.

Stok Durumu: 26 Adet Var

Barbie® bebeğin adı her zaman en iyi giyinenler listesinde yer alır. Bu göz kamaştırıcı giysiler Barbie®'nin tarzını yansıtır. Pırıltılı bluz ve etekleriyle bu elbiseler bir gala, davet veya etkinlik için mükemmel! Elbiselerin son moda kesimi ve canlı renkleri modern bir tarz yaratıyor. Bu mükemmel görünüşler dikkat çeken kolyeler, kontrast renkli kuşak ve uyumlu ayakkabılar ile tamamlanıyor. 

Stok Durumu: 26 Adet Var

Bu Barbie aksesuar paketleri sayesinde kızlar, Barbie ile sonsuz sayıda hikaye yaratabilir (bebek ayrı olarak satılır). Kahvaltı, bakım günü ve köpekle ilgilenme gibi temalara sahip setlerden istediğini seç. Her pakette genellikle dört ila altı adet bulunan, gerçekçi detaylara sahip bu oyuncak parçaları popüler temalara göre tasarlanmıştır. Bazı parçalar bebeğin ellerine uygun tutma yerlerine sahiptir veya köpeğin ağzına yerleştirilebilir. 

Stok Durumu: 26 Adet Var

Barbie®  bebek  kendine  en  iyi  özeni  göstermen  için  en  iyi  arkadaşın  olacak!  Bu  spa  temalı  oyun  seti  sayesinde,  Barbie  bebek  en  sevdiği  rahatlama  yöntemi  olan  köpük  banyosu  keyfi yapıyor.  Sette  Barbie®  bebek,  yavru  köpek,  spa  küveti  ve  gerçek  bir  köpük  banyosu  için  gereken  aksesuarlar  yer  alır.  Küveti  suyla  doldur,  Barbie®  bebeği  içine  yerleştir  ve  setteki  beş  parıltılı  köpük  paketinden  birini  ekleyerek  suyu  köpürt.  Tıpkı  gerçek  bir  spa  gibi!  Barbie®;  küvet  tepsisi,  banyo  ürünleri,  banyo  lifi,  sırt  fırçası  ve  havlu  gibi  aksesuarlarla  rahatlayacak.

Stok Durumu: 26 Adet Var

Dış mekan oyuncak bebek mobilya setlerinden oluşan bu Barbie koleksiyonuyla, hikayeleri ve hayalleri zenginleştir. Donat şeklindeki yüzme simidi, taş fırın ve piknik masası gibi eşyalar, çocukların popüler dış mekan temalarıyla mükemmel bir gün hayal etmesini sağlar. Eğlenceli hikâyeler yaratmak için parçaları istediğin gibi düzenleyebilirsin. Her oyun setinde, oyun imkanlarını artıran özel stile sahip mobilyalar ve temalı aksesuarlar bulunur. Barbie (Ayrı olarak satılır) için donut şeklindeki yüzme simidi seti göz alıcıdır.

Stok Durumu: 26 Adet Var

Chelsea  ve  arkadaşları  genç  beyinleri  dünyayı  keşfetmeye  çağırıyor.  Ablaları  Barbie  gibi  onlar  da  yeni  şeyler  denemeyi,  kendilerine  meydan  okumayı  ve  eğlenmeyi  seviyor.  Bu  Barbie  Chelsea  Okulda  Oyun  Seti,  genç  beyinlerin  sınıfı  ve  ötesini  incelemeleri  için  mükemmel  bir  seçim.  Şirin  okul  dekorasyonları,  hikaye  anlatımı  aksesuarları  ve  birden  çok  oyun  alana  hayal  gücünün  yaratacağı  eğlenceye  ilham  veriyor.  Ders  sırasında  Chelsea  bebeği  ve  bir  arkadaşını  (ayrı  olarak  satılır)  iki  sıra  ve  sandalye  setine  oturt.  Kara  tahta  aksesuarı  hikaye  anlatımına  teşvik  ediyor.  Dersler  arasında  geçiş  yaparken  önlü-arkalı  kullanabilirsin. 

Stok Durumu: 26 Adet Var

Barbie her şeyi başarabileceğine inanıyor. Tarzının da kendisi gibi çok başarılı olmasını istiyor. Barbie bebekler (bebekler ayrı olarak satılır) için tasarlanan bu aksesuar setleri, Barbie'ye günümüz trendlerine uygun bir tarz katıyor. Her pakette hikaye anlatımını destekleyen detaylar bulunur. Gezi seti için yazlık şapka ve kamera, sinema temalı paket için bir kova patlamış mısır ve sinema biletleri, okul sevinci seti için bir kitap ve sırt çantası gibi detaylara sahip setlerin her biri 12 parçadan oluşur. Serideki diğer parçalarla farklı kombinasyonlar yaparak çeşitli görünüşler yaratabilir, kendi tarzını keşfedebilirsin

Stok Durumu: 26 Adet Var

Barbie filmleri ana karakterlerinin minik versiyonları ile çocuklar Barbie’yi her zaman yanlarında taşıyacaklar.

Barbie Güzel Prensesler /Dreamtopia Hayaller Ülkesi çocuğunuz onlarla oynarken hayaller ülkesinde büyük bir serüvene atılacak.

Seri içerisinde birçok model bulunup her biri ayrı ayrı ve stoklara bağlı olarak satılmaktadır.

Stok Durumu: 26 Adet Var

Barbie, helikoptere atlayıp dünyanın dört bir yanına gitmelerini sağlayan bu renkli oyuncak ile hikayeler kanatlanacak. Canlı mavi renkli tasarımı ile etkileyici! Gümüş rengi pervanesi bir defa itilince dönmeye başlıyor. Helikopterini al ve havada "uçurarak" aşağıdaki manzarayı izle. İki bebek (ayrı olarak satılır) kapasiteli iç kısımdaki gümüş rengi "kumanda" düğmeleri, çocukların pilot rolünde eğlenmelerini sağlarken emniyet kemerleri yolcuları içeride güvenli tutar.

Stok Durumu: 26 Adet Var

Barbie  Skipper  Bebek  Bakıcıları  bebekleri  ve  oyun  setleri,  çocukların  anaç  yanını  ortaya  çıkarıp  bebek  bakma  deneyimini  yaşamasını  sağlıyor.  Banyo  zamanı,  emekleme  ve  bez  değiştirme  gibi  çocukluk  döneminin  klasik  anlarından  birini  seç.  Her  biri  hikaye  anlatımını  teşvik  etmek  eğlenceli  bir  özelliğe  sahiptir:  Banyo  zamanı  oyuncak  bebeği,  küvette  yıkandığında  temizden  kirliye  ve  kirliden  temize  doğru  geçtiğini  gösteren  bir  renk  değişim  özelliğine  sahiptir;  emekleyen  oyuncak  bebek  gerçek  hayattaki  hareketi  yansıtmak  için  kafası  büyük  ve  sallanır  şekilde  tasarlanmıştır  ve  bez  değiştirme  bebeğinin  yemek  yedikten  sonra  altının  değiştirilmesi  gerekir.

Ürün karşılaştırmak için eklendi